Imam musko stene Retrivera - podelite samnom vasa iskustva sa tom rasom !
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Imam musko stene Retrivera - podelite samnom vasa iskustva sa tom rasom !

Obećava Firefairy (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Post Imam musko stene Retrivera - podelite samnom vasa iskustva sa tom rasom !

Kupila sam po prvi put zlatnog retrivera , i zbog toga sto zelim da znam sve o njima zamolila bih vas ako mozete da mi ispricate vasa iskustva sa tom rasom ..... nasta trebam recimo da obratim najvise paznje , ako mozete da mi date neke savete i slicno !! Hvala unapred !!!

Veoma poznat * Mrvica * (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    153

Podrazumevano Re: Imam musko stene Retrivera - podelite samnom vasa iskustva sa tom rasom !

Postoji tema o Retriverima..i tamo ima dosta valsnika istih..
    Pa..odi na temu..pa malo iscitaj i razmenjuj iskustva sa vlasnicima..
    Pozdrav..
    Bog je svim svojim andjelima dao krila..ali tebi nije,jer nije zeleo da mu najlepsi andjeo odleti <3

Učlanjen
    31.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Podrazumevano Re: Imam musko stene Retrivera - podelite samnom vasa iskustva sa tom rasom !

Citat Original postavio * Mrvica * Pogledaj poruku
    Postoji tema o Retriverima..i tamo ima dosta valsnika istih..
    Pa..odi na temu..pa malo iscitaj i razmenjuj iskustva sa vlasnicima..
    Pozdrav..
    Ok , hvala !

Veoma poznat * Mrvica * (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    153

Bog je svim svojim andjelima dao krila..ali tebi nije,jer nije zeleo da mu najlepsi andjeo odleti <3

Veoma poznat magdalena48 (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    582

Citat Original postavio Firefairy Pogledaj poruku
    Kupila sam po prvi put zlatnog retrivera , i zbog toga sto zelim da znam sve o njima zamolila bih vas ako mozete da mi ispricate vasa iskustva sa tom rasom ..... nasta trebam recimo da obratim najvise paznje , ako mozete da mi date neke savete i slicno !! Hvala unapred !!!
    Vidi...31.januara si postavila pitanje na temi o zlatnim retriverima jer si 9 . januara kupila štene... Ja sam ti 2. februara odgovorila i to sada kopiram.... Nemoj da ti je mrsko da prolistaš malo tu temu i na skoro sva pitanja ćeš naći odgovor...

Iako 16 godina imam zlatne retrivere , pre nego što sam išta napisala na ovoj temi , kompletno sam je pročitala ... od prvog posta do zadnjeg...Ne kažem da svako ima toliko vremena da sve pročita, ali može malo da prelista i nadje neke odgovore, pa posle samo da se malo prodiskutuje, pojasni...Mislim da nije potrebno da neko od upućenih , objašnjava sve od A do Ž , svakom novom vlasniku psa.... da ponavljamo savete, na šta obratiti pažnju, kada čistiti , vakcinisati, hraniti, itd... i to se ponavlja maltene na svakih 5-10 stranica...

Da li je moguće da od 2. februara , kada sam ti ovo napisala , nisi mogla pročitati barem deo postova sa foruma , nego sad ponovo postavljaš isto pitanje...
    Započnite dan sa osmehom....i završite ga sa njime....

Učlanjen
    31.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio magdalena48 Pogledaj poruku
    Vidi...31.januara si postavila pitanje na temi o zlatnim retriverima jer si 9 . januara kupila štene... Ja sam ti 2. februara odgovorila i to sada kopiram.... Nemoj da ti je mrsko da prolistaš malo tu temu i na skoro sva pitanja ćeš naći odgovor...

Iako 16 godina imam zlatne retrivere , pre nego što sam išta napisala na ovoj temi , kompletno sam je pročitala ... od prvog posta do zadnjeg...Ne kažem da svako ima toliko vremena da sve pročita, ali može malo da prelista i nadje neke odgovore, pa posle samo da se malo prodiskutuje, pojasni...Mislim da nije potrebno da neko od upućenih , objašnjava sve od A do Ž , svakom novom vlasniku psa.... da ponavljamo savete, na šta obratiti pažnju, kada čistiti , vakcinisati, hraniti, itd... i to se ponavlja maltene na svakih 5-10 stranica...

Da li je moguće da od 2. februara , kada sam ti ovo napisala , nisi mogla pročitati barem deo postova sa foruma , nego sad ponovo postavljaš isto pitanje...
    Nije da nisam mogla , nego nisam nasla svoje ranije postove pa sam postavila ponovo isto pitanje , i nije da nisam nista procitala na tom forumu ili bilo gde , svuda gde sam mogla nesto naci o njima ja sam procitala ali mene zanimaju iskustva vlasnika sa tom rasom pa zbog toga i pitam , sve sto sam nalazila jesu cinjenice rase zlatni retriver i cemu se odlikuje ta rasa , a mene zanima savet nekog vlasnika a ne celi dosje rase retriver !

Učlanjen
    31.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio * Mrvica * Pogledaj poruku
    Hvala , stvarno nisam mogla da nadjem temu .

Slične teme

1. musko stene trazi dom
    Autor mina21bg u forumu Poklanjam
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.02.2009., 18:02
  2. zarade advokata, podelite iskustva...
    Autor More_bre u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.08.2007., 23:22
  3. hakeri podelite malo znanja samnom
    Autor papabear u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.01.2005., 15:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku