Šta je papučar?

Snaga klade valja

Zainteresovan član
Poruka
163
Papučari su i momci, i devojke, čiji je partner duhovno nadmoćniji. Znači, jedan u vezi, obično mora biti papučar... da li je to ispravna definicija?

Znate li nekog papučara, i kakav je odnos koji imate prema tome?Da li je neko od vas THE SHOE MAN ?
 
ma nema veze...
...sinnke je expert za definisanje ovakijeh situacija u vezi...:per:

...el gledo neko Vikinge na Foxu...takmičili se parovi...muž i žena...on nekakav doktor, nema ga trijes kila...ona rvačica...al stvarno profi rvačica...
...čoek se oklizno i diskvalifikovani...ova mu je8ala majku...ubi čoeka pred kamerama...:lol:
 
Papučari su i momci, i devojke, čiji je partner duhovno nadmoćniji. Znači, jedan u vezi, obično mora biti papučar... da li je to ispravna definicija?

Znate li nekog papučara, i kakav je odnos koji imate prema tome?Da li je neko od vas THE SHOE MAN ?

Papučar je po meni onaj koji se bez pogovora savija u luku ispod partnera ne bi li mu udovoljio, nema svoje JA u vezi .. što je meni BEZVEZNO na kubik.
 
A kako bi onda nazvala NJU / NJEGA kao takvima ?

Ма није битан назив појаве, већ појава. Не знам откуд Вам то да су жене папучари. Мислим то можда јесте у складу са новим погледима на мушко-женске односе, али је изворно везано за мушки род!
 
papucar.jpg
 
Papučari su i momci, i devojke, čiji je partner duhovno nadmoćniji. Znači, jedan u vezi, obično mora biti papučar... da li je to ispravna definicija?

Znate li nekog papučara, i kakav je odnos koji imate prema tome?Da li je neko od vas THE SHOE MAN ?

To je tako kada dozvolis..da partner bude "jaci" od tebe..
umesto da ste ravnopravni..
ne znam ni jednog papucara..niti moze da bude nadmocniji od mene
 
e ja se ne bih bas olabavila sa tom pricom da je neko papucar pa kao to je
nene brate
ti papucici su po difoltu mame ih napravile
kapish
dakle mamine papucice
pa ako naidju na jos dominantniju suprugicu koja mora da se rve sa kevom non stop i pokazuje nadmoc
onda sve shljaka super
ali!
kad nadje drugaciju
cemu kao mlacenje ku.rcu krivome, tezi ceo zivot, da bi se oslobodio,
onda bato
kad ti papuchic uvali kitu
sine
ledilo
e prema tome
papuce sluze za nosenje i gazenje
pa mile zenice
gazite svoje papucice
da vas iste ne bi pregazile
al sve to dodje na svoje
ja bi to sve vesala uzduz i popreko slavije
ali ko mene pita :)
 
Papučari su i momci, i devojke, čiji je partner duhovno nadmoćniji. Znači, jedan u vezi, obično mora biti papučar... da li je to ispravna definicija?

Znate li nekog papučara, i kakav je odnos koji imate prema tome?Da li je neko od vas THE SHOE MAN ?

U neku ruku tačna definicija...ali ima partnera koji su svesni svoje nadmoći pa to ne zloupotrebljavaju da bi se iskaljivali nad slabijem.Uglavnom papučari su ljudi koji nemaju svoje ja i idu linijom manjeg otpora, ne znam ko u tome može da uživa...ali ajde...
 

Back
Top