KURS SMINKANJA..
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: KURS SMINKANJA..

Početnik belgrademum (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KURS SMINKANJA..

Ako neko ima iskustva sa ovim i profesionalno se bavi sminkanjem, da mi kaze da li ima posla u ovoj bransi?
    Razmisljam da li da upisem kurs kod Dragana Vurdelje, ali mi je bas skupo, pa ne znam sta da radim, ali ako ima posla posle, onda bih skupila nekako.

Molim vas ko zna neka mi odgovori..
    Hvala!!!

Početnik
    Učlanjen
    22.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: KURS SMINKANJA..

Ima novca, ali ne preko noci. Zavisi da li zelis dodatno time da se bavis ili profesionalno. Dodatno ces uvek imati dinar za dzeparac, ako si dobra u tome, a za profesionalno bavljenje spremi se na mnogo promotivnih sminkanja dok se ne dokazes. Sta te najvise zanima sminka modna, tv ili film i pozoriste?
    poslacu ti preko pp i jedan link jedne skole, Makeup Akademija Aurora. Odlican im je predavac, imaju praksu u foto studiju i na raznim dogadjajima tokom kursa tako da vec tada mozes da steknes neke kontakte i zapocnes posao. ako se pokazes mozes da ostanes sa njima da saradjujes.
    Srecno

Domaćin HappyFuneral (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio florrijana Pogledaj poruku
    Ima novca, ali ne preko noci. Zavisi da li zelis dodatno time da se bavis ili profesionalno. Dodatno ces uvek imati dinar za dzeparac, ako si dobra u tome, a za profesionalno bavljenje spremi se na mnogo promotivnih sminkanja dok se ne dokazes. Sta te najvise zanima sminka modna, tv ili film i pozoriste?
    poslacu ti preko pp i jedan link jedne skole, Makeup Akademija Aurora. Odlican im je predavac, imaju praksu u foto studiju i na raznim dogadjajima tokom kursa tako da vec tada mozes da steknes neke kontakte i zapocnes posao. ako se pokazes mozes da ostanes sa njima da saradjujes.
    Srecno
    Hocu ja taj link... Zanima me filmska i pozorisna sminka... Cisto onako zabave radi......

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    30

Da li neko zna kakav je kvalitet toga kursa na NU Božidar Adžija?

Slične teme

1. Postupak sminkanja
    Autor marina79 u forumu Žene
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 26.11.2005., 19:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •