Prevara

NN76

Aktivan član
Poruka
1.532
Pripadnice lepseg pola da li varate?
Tj, znamo svi da svi varaju, ali me zanima koliko cesto i da li unosite emocije.
Koji su vam glavni razlozi za prevaru?

Isto i pripadnici suprotnog pola mogu da daju odgovore.
Al aj iskreno :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mene interesuje sledeći fenomen.
U zadnje vreme su svi pdf-i zatrpani temama o prevari.
Raspravlja se da li imamo pravo na svojinu nad svojim partnerom i šta ta svojina sve podrazumeva (ne tim rečima, ali je smisao isti). Toliko buke ni oko čega :roll: .
Nije mi jasno zašto se uopšte obraća tolika pažnja na to svojatanje ...
E sad izvini što sam ti malo offtopicovala temu, ali morala sam to da primetim.
 
Interesantan mi je taj fenomen da se svuda razglaba o preljubi, tj. na indirektan način o tome koliko mi polažemo pravo na telo, emocije i ostalo...svog partnera.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Valeria.
Niko ne polaze pravo na telo druge osobe, pa ni partnera.
Ali ovde pricamo o prevari, dakle radi se ensto iza ledja, da partner ne zna.
Drugo je ako partneru kazes u oci, e takva i takva situacija, meni bilo lepo...
Onda partner ima opciju da se razvede/prihvati ili odlazak zajedno u svingerske klubove
 
ti si jedan mnogo dosadan covek. iako si inteligentan, toliko si napadan i jednostran, da mi postaje iritantantno da vidim sam tvoj nick...i nije mi jasno sta trazis? da se svi sloze kako su zene glupe, kako su slabog karaktera i kako nisu dostojne da muskarci brinu o njima kad su u nevolji, jer su same u nju dovele..i ne mogu vise da se setim sta si u svojim postovima objasnjavao...opsim da su sve zene glupe i da treba da cute, trpe i mole se bogu da ih neki muskarac pogleda...da bi se njemu posvetile i podredile mu svoj zivot?
 
Jesam ranije, one prolazne veze i to...Koji su mi bili razlozi?:think: Bolji frajer, ja pijana, trenutni me iznervir'o pa reko da se malo rekreiram i to...Razlozi su razni.Jednom samo sam to radila iz emotivnog razloga, tj tip sa kojim sam prevarila trenutnog momka je moj bivsi bio i 3 puta sam bila sa njim na jednu noc...I tako sa njim jednim prevarila 3 momka.Ostali momci sa kojima sam prevarila trenutne su bili vise ono klasicna popala, nista posebno.A zasto sam varala, rekoh vec u prvih par recenica.Od nekog pocetka tih veza samu vezu nisam shvatala ozbiljno pa se nisam ponasala tako.E sad sam u ozbiljnoj vezi i ovog momka nisam prevarila.Niti imam ikakvu zelju za tim.
 
Jesam ranije, one prolazne veze i to...Koji su mi bili razlozi?:think: Bolji frajer, ja pijana, trenutni me iznervir'o pa reko da se malo rekreiram i to...Razlozi su razni.Jednom samo sam to radila iz emotivnog razloga, tj tip sa kojim sam prevarila trenutnog momka je moj bivsi bio i 3 puta sam bila sa njim na jednu noc...I tako sa njim jednim prevarila 3 momka.Ostali momci sa kojima sam prevarila trenutne su bili vise ono klasicna popala, nista posebno.A zasto sam varala, rekoh vec u prvih par recenica.Od nekog pocetka tih veza samu vezu nisam shvatala ozbiljno pa se nisam ponasala tako.E sad sam u ozbiljnoj vezi i ovog momka nisam prevarila.Niti imam ikakvu zelju za tim.

glavobolja od vina a nigdje aspirina :rumenko:
 
gospodine...11.5cm - svaka Vam cast ni "diki' i "ponosu"... da ste malo manje isfrustrirani ne bi ste ostavljali ovakav opis.... niti postavljali pitanje prevara...
Da postoji prevara kod zena, a zasto da ne? Postavlljate pitanje zasto to zene rade, iz istih razloga kao i vi muskarci... jednostavno HOCE NAM SE...eto...
Proslo je vreme verovanja u muskarce i zena koje su mirno sedele u kuci i cekale njihove 11.5cm da se vrate sa "poslovnih sastanaka/puteve" Imamo i mi svoje zelje i mnogo vise mogucnosti nego Vi muskarci...
Mi ne moramo da se brinemo o dimenzijama... UVEK SMO USPESNE....
 
ti si jedan mnogo dosadan covek. iako si inteligentan, toliko si napadan i jednostran, da mi postaje iritantantno da vidim sam tvoj nick...i nije mi jasno sta trazis? da se svi sloze kako su zene glupe, kako su slabog karaktera i kako nisu dostojne da muskarci brinu o njima kad su u nevolji, jer su same u nju dovele..i ne mogu vise da se setim sta si u svojim postovima objasnjavao...opsim da su sve zene glupe i da treba da cute, trpe i mole se bogu da ih neki muskarac pogleda...da bi se njemu posvetile i podredile mu svoj zivot?

Osim podebljanog, sve je drugo greska.
Barem za ovu temu.
sto me bre ovde napade?
Pocinjem da sumnjam u zaveru protiv mene :(
 
A kako znas? Radio si neko istrazivanje mozda? Na koliko ljudi? :think:

Istrazivanje ne
Ali svi moji prijatelji varaju. Boga pitaj koliko sam ih puta "pokrivao", lagao da su bili kod mene ili da smo zajedno izasli.
Takodje, ex zenine priajteljice, vecina je varala. Zapravo, verujem da su sve varale ali sam samo 50% provalio.
Takodje devojke/zene od mojih prijatelja....znam za par njih...i to tako sto se sazna, ne sto mi one kazu
A prijatelji mi sami kazu...
Ni jedan moj priajtelj nije veran
Ne da ih ja po tome sortiram, ali mi se povere, a i treba im moj stan.
I da, kazem lepo da promene posteljinu! posle razgibavanja.
I niko to ne uradi.
I dobice zabranu koriscenja mog stana
Ali to je druga tema
 
Ja sam covek od reci, karaktera.
Najlakse je prevariti

Rec je svetinja!
Obecao sam da necu varati a da ona sazna!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam toliko u tripu oko tih prevara, da se plasim one stare:D kada se neceg bojis, to te i snadje ... Do tad, jako sam verna ... Ako pozelim, prvo cu da prekinem vezu pa sve ostalo sto dodje ... Jako mi je neposteno varati nekog koga volis ...
Pre neki dan, drugarica koju znam od I razreda OS mi je priznala da vec 5-6 meseci ima paralelnu vezu, a i ima decka vec 6 godina:eek: jako sam se trudila da je ne osudjujem i razumem, da budem prijatelj na mestu ... Ali moram da priznam da je jako pala u mojim ocima, a da ne pricam o izgubljenom poverenju, kada ona moze da 6 meseci laze decka kojeg voli (tako ona kaze) sta ja kao prijatelj od nje mogu da ocekujem:confused: ... Da sad ne detaljisem, ima tu jos par sitnica koji objasnjavaju moju reakciju, ali bio je to takav sok za mene:sad2: ne razumem sta joj je to trebalo:roll: sve se vraca sve se placa ...
 
Opet teme o prevari
Vec smo o tome pisali zilion puta
Nisam prevarila do sad ni momke s kojima sam bila, a ni muza, zato sto mi je to ispod casti i smatram da bih time povredila i sebe i partnera
Ako se ne slazemo i ako postoji neko treci i to je ozbiljno, bolje da se razidjemo
A ako je u pitanju cisto sex radi sexa, bez emocija, takvu prevaru bih verovatno oprostila muzu
Mada se opet postavlja logicno pitanje - zasto traziti van kuce ono sto imas u kuci?

Spremna sam da oprostim prevaru ako ona ne dovodi u pitanje nas odnos, ako se nije zaljubio i ako i je i dalje deo naseg tima i posvecen meni i cerki

Ja licno ne smatram za uspeh da na taj nacin unosim promenu u nas odnos, ali je cinjenica ni da nisam protivnik flerta, jer one moze uneti svezinu na odredjeni nacin

Da li je i flert prevara je vise filozofsko pitanje, ako jeste, onda sam prevarila muza vise puta
A i on mene
 
Interesantan mi je taj fenomen da se svuda razglaba o preljubi, tj. na indirektan način o tome koliko mi polažemo pravo na telo, emocije i ostalo...svog partnera.

Pa ti bas iz jednog ugla..evo ja kazem da je meni to telo poklonjeno kao sto dajem svoje jednoj osobi..kad potpises papir u opstini i crkvi nije poenta potpis znas..nego da dobro otvoris usi sta onaj cika cita i da razmislis dal oces..ako neces nemoj..al mojne posle da ti je bila frka od ljubljenja 300 svatova pa nisi cula..svaki potpis je validan
 
Moje je, skromno, misljenje da se o prevari toliko razglaba jer ni sami nismo skontali da li je monogamija prirodno stanje za coveka ili nam je jednostavno lakse kada igramo po vec ustaljenim pravilima. Odbacivanje monogamije bi unelo haos jer je jako tesko postaviti granice... Koliko god da qckamo o tome verovatno se ne bi svi slozili ni sta je prevara, sta sve smatramo prevarom...
Da ne davim...sto se tice prvog pitanja...U dugoooogodisnjoj sam vezi sa svojim deckom i buducim suprugom i nisam ga nikada prevarila...Pre ove veze i jedno i drugo smo svrljali, provodili se, experimentisali, sada je valjda doslo vreme da se smirimo i odgovara nam kada smo samo nas dvoje..........
Mada, opet.............sta bi se desilo kada bi dogovorom otvorili vrata za veze sa strane, nisam sigurna!
 
Pripadnice lepseg pola da li varate?
Tj, znamo svi da svi varaju, ali me zanima koliko cesto i da li unosite emocije.
Koji su vam glavni razlozi za prevaru?

Isto i pripadnici suprotnog pola mogu da daju odgovore.
Al aj iskreno :)

STo ne volim pametnjakovice koji SVE ZNAJU unapred...:rtfm: :roll: Ako ti ili tvoja biznja okolina vara ne znaci da svi varaju..mozda da razmislis o promeni drustva..ne kaze se djabe s kim si takav si....

Nisam varala, ne varam, necu varati, jer nemam razloga za to...a da ga kojim slucajem imam, razlaz, pa svako na svoju stranu... zilijon puta je napisano da je varanje stvar karaktera, svesne odluke, vaspitanja...bla bla blac..i nema ama bas nikakve veze sa polom i glupim izgovorima koje varalice (muskarci i zene) prevarenima plasiraju...
A ovaj post pisem samo iz razloga, jer mi se smucilo vise od lazljivih ljudi i preseratora koji postuju na ovom forumu i koji "gmize" nasom planetom i "zagovaraju" prevaru kao nesto prirodno, zdravo, logicno bla bla...gore od neke sekte...:lol:

Ne varaju svi!! Nekim ljudima jos znace nesto ljubav, postovanje, iskrenost, poverenje itd...
 

Back
Top