Blajhanje kose?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Blajhanje kose?

Zainteresovan član Zvonchica1991 (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Blajhanje kose?

Da vam predocim problem...Farbam se u plavo skoro tri godine,sve sam probala i igora 111,i kene,i loeral i pramenove,bukvalno sve,al nikako do BELE boje...Najduze sto sam se zadrzala je na Garnier farbi 111,al ona nikako ne moze da mi izvuce koren,i kosa mi je ponedegde narandzasta...Znaci sizim...

Ono sto sada paniram da uradim,i uradicu ne zanima kolko steti kosu stvano je BLANS REVLON + HIDROGEN 9% isto revlonov...E sad ono sto sledi posle toga je naravno preliv,ali treba mi pomoc nekoga ko se bolje razume u to?

Znaci za preliv se uzima farba boju koju zelis,malo vode i malo sampona?Tako sam cula...E sad dali se stavlja cela farba il,samo malo,kolko se drzi preliv i jel ide hidrogen?

Hvala unapred...

Iskusan malamargo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: Blajhanje kose?

dve godine sam koristila revlonov blans i farbe za belu boju.......kosa mi je bila odlicna.....
    za odzavanje imas njihovo pakovanje u boji (ljubicasto) na bazi voicnih kiselina.....
    preliv se pravi sa farbom hidrogenom i vodom...neko stavlja sampon neko ne......drzi se 15-ak minuta......

Domaćin phenomenon (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Citat Original postavio malamargo Pogledaj poruku
    dve godine sam koristila revlonov blans i farbe za belu boju.......kosa mi je bila odlicna.....
    za odzavanje imas njihovo pakovanje u boji (ljubicasto) na bazi voicnih kiselina.....
    preliv se pravi sa farbom hidrogenom i vodom...neko stavlja sampon neko ne......drzi se 15-ak minuta......
    A jel imas neku preporuku za farbu, da nije blans?
    Za onako bebi plavu boju?
    Da ne bude zlatna, zuta i sl, nego bebece plava, a da nije ni ono na sivo, sa grafitom?

Elita Kvinsi (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    742

ima tema, onolika. pretraga, pretraga

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor