Sponzori.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:

Sad si me razocarala :(

Pa kako ja tebe da izvedem na sladoled kad nemam tolke pare :(

Ja kad imam pare spreman sam UVEK da dam sve ali kad nemam nemam, ne mogu da se ubijem :confused:
 
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:

:hvala:

ovao razmislja svaka rasna forumasica, a i shire.
Znaci momci, ako nemate kinte, sedite u svojim memljivim sobama i patite dok ih ne zaradite. Nemoj dzabe da se stresirate pa posle tuzni da otvarate ovde teme. Niko vam nije kriv kad nemate love ni za internet, nego ga kradete od komsija i zijate ovde u jalovoj nadi da cete nesto uvatiti na vasu dobru duuuushu :lol:
 
Sad si me razocarala :(

Pa kako ja tebe da izvedem na sladoled kad nemam tolke pare :(

Ja kad imam pare spreman sam UVEK da dam sve ali kad nemam nemam, ne mogu da se ubijem :confused:

Pa dobro stivi, ti si još maji, kad porasteš imaćeš za kvalitetnu curu. A da znaš da nijedna neće da dade bez avansa u današnje vreme :heart:
 
Pa jes tuzzno
a je tako
missim shta raditi
dash nekom golji
on ti napravi dete
pre toga te sterilishe
zatim zarazi kumu
pa onda napravi josh jedno dete
onda nauchi da stavi kondom
al nema pare da kupi drugi
pa napravi
josh jedno dete
pa ode u kladionicu sa parama koje nema
pa ti pokucaju na vrata
pa prodash stan tvojih roditelja da ti ne pobiju njegovu decu
pa onda iz shkole poshalju predrachun za ekskurziju
i tebi ne preostaje nishta drugo nego da odesh pod most
jer su te sa posla izbacili josh kod onog prvog stomaka
 
Pa dobro stivi, ti si još maji, kad porasteš imaćeš za kvalitetnu curu. A da znaš da nijedna neće da dade bez avansa u današnje vreme :heart:
Uuu bre :neutral:
Takoe
i ja sad chekam da vidim ko ima najdeblji
i ko je najbolji tehnichar pride
pa da se podam nekom
:kolac:

Sad sam se totalno ubedariJo majke mi Mislim da cu postati pederko, to mi se ionako vise isplati :roll:
 

Back
Top