Sajt :)

hak019

Zainteresovan član
Poruka
220
:think: Želeo bih da napravim sa nekoliko dobrovoljaca sajt na kome će biti sve i svašta :)
Radi se o Joomli, treba neko npr da redovno piše zanimljive vesti, neko da stavlja flash igre na sajt, neko da radi oko foruma itd.. Pa.. Ako je neko zainteresovan neka se javi :)
 
Nisam ja takav, ja ne bih da stavljam te oglase, ako neko zeli, dogovorili bismo se.. i verovatno bismo delili pare...
 
Poslednja izmena:
Zasto si izmenio temu ova sada je ocajna.Hteo sam da udjem u projekat ali kada sam video domenu ju.rs :D
A tek statistiku
Pr:0
backlink google 0
back link yahoo 0
rank N/A
A imas i warez sadrzaj vezan za download tako da ni adsense tu nemoze da radi
Mislio sam da je to vec 30% razradjen sajt
a ovako nesto mogu da napravim za 20 minuta i 10$ za domenu .com
Bez uvrede . Poradi malo na sadrzaju pisi nesto ***** download za to sluze veci warez forumi i sajtovi. Sta ce ti to .
A onda SEO . Ja bih zeleo da radim sa nekim na takvom projektu ali ko makar zna osnovne stvari.
Ubaci makar sajt u direkotrijume .
Izvini ako sve ovo grubo zvuci ali realno je tako. Ovo nije sajt za neku firmu vec zelis da uspes u internret dzungli .
 
Zasto si izmenio temu ova sada je ocajna.Hteo sam da udjem u projekat ali kada sam video domenu ju.rs :D
A tek statistiku
Pr:0
backlink google 0
back link yahoo 0
rank N/A
A imas i warez sadrzaj vezan za download tako da ni adsense tu nemoze da radi
Mislio sam da je to vec 30% razradjen sajt
a ovako nesto mogu da napravim za 20 minuta i 10$ za domenu .com
Bez uvrede . Poradi malo na sadrzaju pisi nesto ***** download za to sluze veci warez forumi i sajtovi. Sta ce ti to .
A onda SEO . Ja bih zeleo da radim sa nekim na takvom projektu ali ko makar zna osnovne stvari.
Ubaci makar sajt u direkotrijume .
Izvini ako sve ovo grubo zvuci ali realno je tako. Ovo nije sajt za neku firmu vec zelis da uspes u internret dzungli .

Samo mala ispravka - PR mu nije 0 nego ga nema. A ne može još ni da ima kad je nov sajt.
 
:think: Želeo bih da napravim sa nekoliko dobrovoljaca sajt na kome će biti sve i svašta :)
Radi se o Joomli, treba neko npr da redovno piše zanimljive vesti, neko da stavlja flash igre na sajt, neko da radi oko foruma itd.. Pa.. Ako je neko zainteresovan neka se javi :)
Haki proslo je vreme komunizma. Nema vise za dz nidje...
 
statsdt.jpg


moj forum ima bolju statistiku nego tvoj....a samo je forum

http://ourreality.forumotion.net/forum.htm
 

Back
Top