Samopouzdanje

Bombas105

Primećen član
Poruka
572
Znaci imam problem oko toga... Kada sam bio 7 razred skupio sam hrabrost da pridjem djevojci koja mi se svidja i bio sa snjom u vezi 2 sedmice, poslje nje sam pitao jednu djevojku onda je odgovorila sladak si ti nemoj se ljutiti ali necu, druga nije ni odgoviral nego je rekla razmislicu i isto je to rekla kao i ova druga.... Bio sam im slao SMS prozivao ih to je tada bilo popularno.... I sada radi tog NE ja imam problem jer vise nemam hrabrosti prici djevojci bojeci se iste scene.... Ili pak ne smijem poslati poruku na FB ili Sms zato sto mislim da ce me iskulirati i da cu tako jos vise izgubiti samopuzdanje....Kako da resim problem
 
Tako što ćeš shvatiti da ne treba trčkarati za djevojkama...
I da ne postoji neosvojiva tvrđava, samo loš napadač... Ne možeš samo prići djevojci i pitati "e, da li bi ti bila sa mnom?"
Impresioniraj je svojim ponašanjem, zavedi je nečim što je samo tvoja karakteristika, pokaži različitost i tvoja je...
 
pu prvi. čekam stručni forumski konzilijum...


ne znam , ne razumem taj strah oid odbijanja. kapiram razne komplekse i probleme, ali to - pa šta ako te iskulira... iskulirace 5, 6. ce hteti... možda smaraš... možda se ne trudiš dosta... možda si samo ružan ***
 
Tako što ćeš shvatiti da ne treba trčkarati za djevojkama...
I da ne postoji neosvojiva tvrđava, samo loš napadač... Ne možeš samo prići djevojci i pitati "e, da li bi ti bila sa mnom?"
Impresioniraj je svojim ponašanjem, zavedi je nečim što je samo tvoja karakteristika, pokaži različitost i tvoja je...

Moja najveca karakteristika je da sam mangup.... I da mogu da pricam a da nikad ne stanem a isto tako i kada sam ne raspolozen mogu da cutim celi dan.... :)
 
pu prvi. čekam stručni forumski konzilijum...


ne znam , ne razumem taj strah oid odbijanja. kapiram razne komplekse i probleme, ali to - pa šta ako te iskulira... iskulirace 5, 6. ce hteti... možda smaraš... možda se ne trudiš dosta... možda si samo ružan ***

Ruzan nisam.... Preko ljeta mi se dve cure nabacivale ali ja nisam htjeo , zimus mi se nabacivala drugarica iz razreda ali nisam hteo zato sto mi se ne svidja jednostavno i zatosto mi se neka druga svidja ili svidjala...
 
A danas sam jos vise pao sa tim... Kada me prof. danas izbacila za casa istorije izasao sam vani da vidim ima li raje.... I dok sam trazio drustvo video sam najboljeg druga iz osnovne skole kako prica sa djevojkom koju sam mislio da smuvam i kako mu se ona smjesi....
 
Ja imam resenje... Msm, pronasao sam resenje bolje receno. Imam sestru stariju 5 godina, pa nju pitam za savet kada nesto zakoci i slicno. :) Tako sam korak ispred nekih cura i polako se poigravam. :)

A sto se tice straha, treba samo da shvatis koliki si frajer i da te boli ku*ac sto te je neka tamo ispalila! Pihhh koliko puta sam ja (kao i mnogi od nas) bio ispaljen. Jednostavno ne mozes svakome da se svidjas ma koliko lep bio. ;)

Iznad svih! Samo cepaj... ;)
 
Ja imam resenje... Msm, pronasao sam resenje bolje receno. Imam sestru stariju 5 godina, pa nju pitam za savet kada nesto zakoci i slicno. :) Tako sam korak ispred nekih cura i polako se poigravam. :)

A sto se tice straha, treba samo da shvatis koliki si frajer i da te boli ku*ac sto te je neka tamo ispalila! Pihhh koliko puta sam ja (kao i mnogi od nas) bio ispaljen. Jednostavno ne mozes svakome da se svidjas ma koliko lep bio. ;)

Iznad svih! Samo cepaj... ;)

Aj probat cu... Tnx za savjet...
A imam i ja sestru stariju 6 godina pa kada je pitam kaze ne znam nesto uradi...
 

Back
Top