Higijenichar....

Regnatrixcis

Primećen član
Poruka
543
Dakle, prica NIJE izmisljena, niti hipotetichka, vec krajnje realna i desila se jedne od ludih noci provedenih u jednom kaffeu kod Instituta za majku i dete na Novom Beogradu, tacnije na parkingu..

Devojka kojoj inace muskarci ne prilaze olako (nije zbog ruzznotje, vec ima neki chudan gard..) odluci da vec pomenute veceri da sebi odushka, dozvoli sebi malo ludiranja, i podigne nivo adrenalina, sto joj je bilo neophodno iz mnogo podsvesnih razloga. Gradski frajer, "je6ach na baterije", i ona u njegovim kolima, u mraku parkinga.. Za 3 ipo minuta ce mu uraditi blowjob, iako su se znali samo iz widjenja. Ona bash htela, a on dopadljiv momak sa iskustwom..

"Jej, pazi owo, extra je, stawi na jezik i istopi ga.." rece on, dade joj zelenoprovidan listic i poce otkopcavati pantalone.. Ona znajuci za takve osvezivache daha podseti se prethodnog dechka koji je kad-kad woleo da mu ona to radi odmah posle pranja zuba, ili sa Orbit-Eukaliptusom u ustima...

Za par sekundi mentol-listic joj se istopio u ustima, i ona ga pogleda oblizujuci se.. i taman da mu spusti glavu u krilo, on:

"Eee tako, sad si sterilisana, mozzesh da pochnesh..."

Shamar, pesnica u/pored jaja i tresak wratima. Otishla je prawo kutji i nazwala starog dobrog komshiju sa 7og sprata...

Da se meni desilo, prosto bi me izludelo to shto sam u skuchenom prostoru da ne mogu da ga shutnem... Egzamplar neandertalca po meni. Da mi nije drugarica od obdanishta, prosto ne bih powerowala da se to nekome desilo u 21. weku, u Bgu...

Neka/Slicna iskustva? Misljenje o nemilom dogadjaju i promashenom zziwotu mladog momka?
 
Svako ima pravo na svoj stav. Nemoj da se stavljaš u poziciju tužioca i sudije, a nisi ni sama savršena.
Ako on ima tako razmišljanje, ne treba ga osudjivati, on samo brine o svom i njenom zdravlju.
 
aha oce to posto joj je zvaka ocistila usta :zcepanje:
ni pranje zuba ne napravi usta sterilnom sredinom nit su polni organi sterilni...ja razumem da neko voli da mu partner uradi oral sa predhodno opranim zubima...smanji barem malo broj bakterijica, ocisti ostake hrane i ostalo...al em to ne mozes da ocekujes u situaciji u kakvoj su se nasli em zvaka nece da odradi nikakv posao
 
Pa,ovaj,..bez uvrede ali....
zensko si,pristanesh da pushish nekome koga nimalo ne znash,u njegovim kolima...
necu da ti vredjam drugaricu,ne poznajem je,ali iz njegovog ugla,ona je izgledala kao drolja,i pomislio je,ko zna koliko puta ona tako pristaje da pushi nepoznatima u kolima,i stoga je,rekla bih,dobrano ponizio,jer je hteo da na taj nachin da joj kaz e'' slushaj,pristajesh da mi pushsi u kolima a ni ne znash me,znaci k.urva si ''
jer je notorna muska stoka.
''j.beach iz kraja '' :roll: pa takvi su najveci idioti.
necu da ti uvredim drugaricu,ali..*** tako je ispala..Razumem da je htela da podgine sebi adrenalin,ja se licno ne slazem sa nacinom na koji je to uradila,ukoliko je vec htela,mogla je sa nekim drugim a ne da se okomi na '' glavnog j.beacha'',jer su obicno takvi ''muskarci'' najvece gnjide.

Da sam ja musko,da mi dodje riba,koju ja ne znam,da sam ja glavna faca, da mi popushi,u mojim kolima,ja bih iskreno mislila { mislio } da je laka.
 
Pa,ovaj,..bez uvrede ali....
zensko si,pristanesh da pushish nekome koga nimalo ne znash,u njegovim kolima...
necu da ti vredjam drugaricu,ne poznajem je,ali iz njegovog ugla,ona je izgledala kao drolja,i pomislio je,ko zna koliko puta ona tako pristaje da pushi nepoznatima u kolima,i stoga je,rekla bih,dobrano ponizio,jer je hteo da na taj nachin da joj kaz e'' slushaj,pristajesh da mi pushsi u kolima a ni ne znash me,znaci k.urva si ''
jer je notorna muska stoka.
''j.beach iz kraja '' :roll: pa takvi su najveci idioti.
necu da ti uvredim drugaricu,ali..*** tako je ispala..Razumem da je htela da podgine sebi adrenalin,ja se licno ne slazem sa nacinom na koji je to uradila,ukoliko je vec htela,mogla je sa nekim drugim a ne da se okomi na '' glavnog j.beacha'',jer su obicno takvi ''muskarci'' najvece gnjide.

Da sam ja musko,da mi dodje riba,koju ja ne znam,da sam ja glavna faca, da mi popushi,u mojim kolima,ja bih iskreno mislila { mislio } da je laka.

Meni tako da dodje, naplatio bih joj 50 eura
 
aha oce to posto joj je zvaka ocistila usta :zcepanje:
ni pranje zuba ne napravi usta sterilnom sredinom nit su polni organi sterilni...ja razumem da neko voli da mu partner uradi oral sa predhodno opranim zubima...smanji barem malo broj bakterijica, ocisti ostake hrane i ostalo...al em to ne mozes da ocekujes u situaciji u kakvoj su se nasli em zvaka nece da odradi nikakv posao

ne znaš ti šta je moć Orbita:zcepanje:
 

Back
Top