GUNS N ROSES U BEOGRADU!! AAAAAAAA!

Powerslave94

Aktivan član
Poruka
1.245
„Guns N Roses“ u Beogradu!
Ponedeljak - 15.02.2010
Bogata koncertna ponuda biće dodatno pojačana jer slavna američka grupa „Guns N‘ Roses“ ovog leta prvi put dolazi u Srbiju, saznajemo ekskluzivno u dobro obaveštenim muzičkim krugovima.

Naime, ukoliko neko od domaćih promotera bude bio spreman da iskešira pola miliona dolara, koliko iznosi njihov honorar, rokeri predvođeni frontmenom Ekslom Rouzom u raspored gradova na svojoj svetskoj turneji uvrstiće i Beograd. Kao potencijalni datum pominje se 20. jun, a mesto predviđeno za rok spektakl je „Beogradska arena“, dok bi dan kasnije svirali i u Zagrebu.
Možda će nekom zasmetati što u ekipi „pištolja i ruža“ više nije čuveni gitarista Sleš, ali oni koji su ih čuli kažu da nisu izgubili muzičku ubojitost i oštrinu.

http://www.alo.rs/ljudi/24393/Guns_N_Roses_u_Beogradu

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
 
Ja mrzim Axl-a, ali ipak!! :D

Dečko,sve je to lepo,ali da li ti shvataš da će do koncerta doći AKO se javi neko zainteresovan da sve to isfinansira?I plus,i to je pod znakom pitanja,kada imaš ovakav izvor informacija.
I uopšte se ne radi o tome da li je Slash tu ili ne,isto kao što nije glavni problem Pistolsa Sid Vicious koji se roknuo pre ihaha...
 
Dečko,sve je to lepo,ali da li ti shvataš da će do koncerta doći AKO se javi neko zainteresovan da sve to isfinansira?I plus,i to je pod znakom pitanja,kada imaš ovakav izvor informacija.
I uopšte se ne radi o tome da li je Slash tu ili ne,isto kao što nije glavni problem Pistolsa Sid Vicious koji se roknuo pre ihaha...

Mogu da dodju opusteno,kao sto su dosli Maideni AC/DC Slipknot......
 
Koja ste vi gomila picaka! Nek dodju Gunsi u bilo kakvom sastavu, ko ih je nekada voleo otici ce sigurno. Po tome se razlikuju pravi fanovi od fejkera.
Koliko god ova vest bila samo fora, ipak se i po njoj moze videti ko je ko, a ko je samo ..........

A ko god sumnja u kvalitet novih Gunsa uzivo neka pogleda koji klip na YT sa tom istom postavom! Ja prvi nisam gotivio ovu novu postavu ali me je kvalitet svirke razuverio!!
 
Koja ste vi gomila picaka! Nek dodju Gunsi u bilo kakvom sastavu, ko ih je nekada voleo otici ce sigurno. Po tome se razlikuju pravi fanovi od fejkera.
Koliko god ova vest bila samo fora, ipak se i po njoj moze videti ko je ko, a ko je samo ..........

A ko god sumnja u kvalitet novih Gunsa uzivo neka pogleda koji klip na YT sa tom istom postavom! Ja prvi nisam gotivio ovu novu postavu ali me je kvalitet svirke razuverio!!

... ako su ovo gunsi onda sam ja don johnson... ;)
 

Back
Top