Ludorije nekakve "Vlade RSK u egzilu", Hitno im stati na put! Hitno ih zaustaviti!

God_Is_A_Popstar

Obećava
Banovan
Poruka
56
Za neobaveštene, Vlada RSK u progonstvu je jedna fantomska organizacija, sastavljena od nekoliko bivših poslanika poslednjeg saziva Skupštine bivše tvorevine RSK. Imaju svog predsednika takozvane Vlade, svoje potpredsednike i svoje ministre, od kojih je najzanimljiviji takozvani ministar spoljnih poslova takozvane Republike Srpske Krajine Ratko Ličina.
Ovi su javno podržani od strane Srpske Radikalne Stranke, kako i ne bi bili podržani kad se luzer na luzera lepi.

gore pomenuti MINISTAR Ratko Ličina krstari Srpskim internet forumima i troluje na istima kojekakvim šovinističkim bljuvačkim proglasima te njegove "Vlade".

Ove samozvane nomenklature umrle "države" nisu uradile ništa a da to nije najgrublje upereno protiv interesa Srpskog naroda.
Interes Srpskog naroda u Hrvatskoj je da živi u Hrvatskoj u zajedništvu sa drugim narodima, gde će u miru moći da radi i stvara.

Da se razumemo, nisam za to da se obnovi tzv. "RS Krajina" (to je ludorija, sajens fikšn, nacionalistička i radikalska smejurija, koja je koštala Srbe u Hrvatskoj toliko da i oni sa prezirom gledaju prema njoj), ali iako sam protiv, mogu da razumem pojavu grupe entuzijasta koji bi voleli da dođe do obnavljanja RSK.
Ali zar nije logično da ta grupa uključi mozak i razmišlja pragmatično u skladu sa svojim zamišljenim interesima? Zar nije logično da sarađuju sa svima, da izvuku od svakog koliko mogu, pa i sa tim Amerikancima koji su im toliko gadni (neka progutaju knedlu i lažno se smeju)?
Kad smo kod Amerikanaca i Krajine, kada je Milanu Martiću predat Plan Z4, ovaj je rekao da mu ne pada napamet ni da ga čita, jer je to pisao Amerikanac Piter Galbrajt, koji se voza na ustaškim tenkovima. Da je potpisao taj plan, ne bi bilo izbeglica a i ta Krajina bi postojala.
Zar nije logično da konsoliduju svoje redove i da svoju ideologiju prilagode normama civilizovanog sveta? Neka prvo rade na tome da se izbeglice vrate, neka učine život Srbima tako da on bude miran i napredan, pa tek onda neka izmišljaju razne Krajine.

Umesto da se zalažu za povratak izbeglih, za prava Srba i vraćanje njihove imovine, da urgiraju gde god mogu da se Srbima problemi reše, oni čine suprotno. Pozivaju ih da žive u oblacima, da žive u lažima i mitovima, da budu nelojalni Republici Hrvatskoj, da i dalje drže nacionalističkih politiku i etničke homogenizacije, politike koja je skupo koštala Srbe u Hrvatskoj

Ti idioti se zalažu da se Srbija priključi Rusiji i ne uđe u NATO i još više pokaže zube Zapadu! Oni bi pomoću takve Srbije, koja je članica Ruske Federacije da prave RSK hrvatska u NATO-u, najmoćniji vojni savez joj garantuje suverenitet na celoj svojoj teritoriji.
http://forum.srpskinacionalisti.com/viewto...t=22283#p410109
http://www.vladarsk.com/
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yy...nav_category=11



Istini za volju, osnivanje Krajine je bio odgovor na tuđmanovu antisrpsku histeriju i represiju nad Srbima u Hrvatskoj.
Ljudi koji su davali podršku genocidnim delima Milana Martića i Milana Babića, danas rovare i parazitiraju pod imenom Vlada RSK u egzilu. Zaustavimo ovo lažno predstavljanje u suštini antisrpskiog šljama iz devedesetih.

Srbima u Hrvatskoj je potreban mir i suživot, a ne nove deobe i balvani!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa-pa-paranoja, pa-pa-paranoja...:rotf::rotf::rotf:

Једино ти овде имаш ВИДЉИВЕ ЗНАКЕ ПАРАНОЈЕ И ПАНИЧАН СТРАХ ОД СРБА ИЗ РСК... није ни чудо од тога оболе сви "непрофитни локатори"... а зна се како на крају и заврше и то од руке свога газде...
 
А зашто се тим поводом не огласи господин Драго Ковачевић, ратни градоначелник Книна, бивши директор РТВ Книн, бивчи министар информисања РСК?
Дотични господин је у току своје политичке каријере променио барем 5 (пет) политичких странака што леве што десне оријентације, био гост на канбе(т)у Слободана Милошевића, један од првих Срба који је узео и Рватско дрњављанство, хашки сведок у процесу против Милана Бабића а сада је ватрени члан ЛДП-а и НВО активиста....наравно у Београду.
 
Ispravka, sad sam dobio informaciju da su zajedno sa radikalima u bespravno zauzetom i arhitektonski upropaštenom Magistratu usred centra Zemuna. Tuga.

inaće se kaže da je politika "qurva". možda imaju neki zajednički interes ???
 
Poslednja izmena od moderatora:
magistrat.2425.jpg


lepa slika

a za koje pare je `kupljena` kuca u krunskoj, zgrada ck i mnoge druge?

mozda je u ptanju cedin recept - dao mi pajtos, koji?, pa ...neki!
 
Probali su neki. :mrgreen::zper:

Nisu probali pravi. Daj nam sansu.

Vlada u egzilu je pametan potez i treba je odrzavati sa ciljem da se ,kada za to dodje vreme, odredjeni ciljevi postignu. Bedna, jedno-decenijska drzava se rusi, bice prostora za ispunjenje ciljeva srpskog naroda koji na prostorima RSK ima svoju imovinu, svoju kulturnu bastinu, prilikom eventualnog masovnog povratka imao bi i vecinu i eto ,ako ne drzave, onda S I R O K E autonomije.

Hrvatski nacionalisti na ovom forumu, imao bih i pogrdnijih imena za njih, su se uplasili svoje slabosti i za rusenje svog mladog i malog sisitema pokusavaju da okrive vladu RSK u egzilu. To tako lici na njih, i tako je hrvatski.

Pod kojim bi izgovorom ti da gasis ovu organizaciju. Mnoge organizacije koje hranimo pod izgovorom demokratije, a rade na stetu ovog naroda , egzistiraju. Nego, vreme je najbolji cistac, mnogo stosta ce niz kanalizaciju. Vreme ce pokazati.
 
Pa Hrvati vam sjebali RSK. ****** vas primitivna smrdljiva verzija Srbije koju propagiraju maloumni talibani na ovom talibanskom "forumu".Samo ovde i možete da kukumavčite, vaše je zauvek prošlo.
Neko se sa 10 000 poruka na ovom "forumu" hvali svojim primitivizmom, nevaspitanjem, glupošću i neobrazovanjem, a neko ima život. Zbogom.

Da, da GodIsADJ ovde. Mnogo ste bre glupi kad me niste provalili. Ta-ta.:mrgreen::zper:

I nemoj da mi neko prenese da mi opet pretite, da ne raščistim govna pre vremena.
 
Ti idioti se zalažu da se Srbija priključi Rusiji i ne uđe u NATO i još više pokaže zube Zapadu! Oni bi pomoću takve Srbije, koja je članica Ruske Federacije da prave RSK hrvatska u NATO-u, najmoćniji vojni savez joj garantuje suverenitet na celoj svojoj teritoriji.



Istini za volju, osnivanje Krajine je bio odgovor na tuđmanovu antisrpsku histeriju i represiju nad Srbima u Hrvatskoj.
Ljudi koji su davali podršku genocidnim delima Milana Martića i Milana Babića, danas rovare i parazitiraju pod imenom Vlada RSK u egzilu. Zaustavimo ovo lažno predstavljanje u suštini antisrpskiog šljama iz devedesetih.

Srbima u Hrvatskoj je potreban mir i suživot, a ne nove deobe i balvani!

Samo idioti i psihicki bolesnici mogu i da spoje Srbiju i Nato u istu rec,osim ako se ne radi o ratu.
Zapadu i treba pokazati zube,da budem odredjeniji-mora.

Taj najmocniji savez je izgubio rat od jedne Srj i to dovoljno govori o njihovoj moci,a onako usput bas to sto je Hrvatska clan NATO-a trebaju se raditi takve stvari.

republika srpska krajina
šta je to???

Objasnice ti ovi iz zapadne Srbije tj. rep.Srpske.

Pa Hrvati vam sjebali RSK. ****** vas primitivna smrdljiva verzija Srbije koju propagiraju maloumni talibani na ovom talibanskom "forumu".Samo ovde i možete da kukumavčite, vaše je zauvek prošlo.
Neko se sa 10 000 poruka na ovom "forumu" hvali svojim primitivizmom, nevaspitanjem, glupošću i neobrazovanjem, a neko ima život. Zbogom.

Da, da GodIsADJ ovde. Mnogo ste bre glupi kad me niste provalili. Ta-ta.:mrgreen::zper:

I nemoj da mi neko prenese da mi opet pretite, da ne raščistim govna pre vremena.

A ti ni jedno ni drugo.

Nemoj djozlukar da se kurchis,pretis pa bezis ko pizzzzzzzzzzzzzzzzda......miran.:mazipsa:
 
Poslednja izmena:
Samo idioti i psihicki bolesnici mogu i da spoje Srbiju i Nato u istu rec,osim ako se ne radi o ratu.
Zapadu i treba pokazati zube,da budem odredjeniji-mora.

Taj najmocniji savez je izgubio rat od jedne Srj i to dovoljno govori o njihovoj moci,a onako usput bas to sto je Hrvatska clan NATO-a trebaju se raditi takve stvari.

Idiot ti tata, debilu.Uzeli vam Kosovo, sad će i Vojvodinu, a vi možete samo u ovom leglu talibana da kukumavčite. ta nemojte se jediti.:mrgreen:
 
Idiot ti tata, debilu.Uzeli vam Kosovo, sad će i Vojvodinu, a vi možete samo u ovom leglu talibana da kukumavčite. ta nemojte se jediti.:mrgreen:



Vidiš ono VAM kaže da nisi Srbin.

Zato te lepo pitam da kažeš ko si i da se ne kurvaš više po forumu i izgravaš prevaranta.

Da ima bilo kakva administracija vredna pomena takve kao tebe treba banovati doživotno.
Ako imaš neke stavove iznosi ih kako dolikuje jednoj normalnoj i pismenoj osobi.

A vi administratori malo se zamislite šta uopšte radite na forumu jer i onaj DAČA iz Niša je šiptar a mene banujete jer sam ga raskrinkao.

Ovim tipovima kao što je ovaj idiot "Pepe Le Pew" niko ne brani da piše po foprumu ali da se zna ko su i šta su.

ONI SU OVDE SAMO PO ZADATKU.

A vi im obezbeđujete uslove da ga izvrše.
 
Stvarno dosli ovde i sada kao neka Vlada. Poslanici,
Funkcije.
I ko to placa.
Mi.
Trebali su ostati tamo pa prosipati pamet.
I otkuda ce se vratiti.?
Bolje im je ovde.
Istomisljenika koliko hoces.
Pa i ovde na forumu.
Saosecaju sa njima dok oni pricaju neke bajke i usput se "snalaze "
Trebalo bi nesto da rade za svoje sunarodnike koji su napustili zavicaj a ne samo za sebe.
 
Poslednja izmena:

Back
Top