Ne razumem... Gayevi.... :S

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crazy-Wolf

Ističe se
Poruka
2.397
Ja stvarno ovo ne razumem....

prosto pitanje :

Zasto se gayevi vredjaju kad im kazemo da su gay!? :eek:

-----
Pa ybt,sta vam je tu uvredljivo!!! Jel jeste gay? jeste...pa sta se onda vredjate koj moj kad cujete tako nesto!? :eek::rtfm:

Uopste mi nije jasno....jel vas sramota sto ste gay??? ako vas je sramota,zasto onda niste straight....ili bi. ? :confused:
-----

zajebani ovi ****** do bola... :confused:
 
Ja stvarno ovo ne razumem....

prosto pitanje :

Zasto se gayevi vredjaju kad im kazemo da su gay!? :eek:

-----
Pa ybt,sta vam je tu uvredljivo!!! Jel jeste gay? jeste...pa sta se onda vredjate koj moj kad cujete tako nesto!? :eek::rtfm:

Uopste mi nije jasno....jel vas sramota sto ste gay??? ako vas je sramota,zasto onda niste straight....ili bi. ? :confused:
-----

zajebani ovi ****** do bola... :confused:

Jer ti to nas zoves gejevima
291.gif
 
Jes,jes,sve je to tacno,al neki retardi se ljute kad im spomenes i najmanju razliku od normalne seksualnosti....to mi uopste nije jasno!!!:eek:
Možda se ne ljute stvarno nego se zezaju
Možda se plaše da ne čuju oni koji hoće da biju
Možda ne vole da im se govori "a vi u vašoj grupi ste takvi i takvi" jer vide sebe kao posebne individue (što je opravdano, jer to je kao da kažeš "vi sa npr. zelenim očima jedete previše belog luka")
 
Ja stvarno ovo ne razumem....

prosto pitanje :

Zasto se gayevi vredjaju kad im kazemo da su gay!? :eek:

-----
Pa ybt,sta vam je tu uvredljivo!!! Jel jeste gay? jeste...pa sta se onda vredjate koj moj kad cujete tako nesto!? :eek::rtfm:

Uopste mi nije jasno....jel vas sramota sto ste gay??? ako vas je sramota,zasto onda niste straight....ili bi. ? :confused:
-----

zajebani ovi ****** do bola... :confused:

Geju!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top