Kako da povećam brzinu downloada

Brzina na torentu ti zavisi isto koliko imas izvora sa kojih skidas. Treba na mikro torentu da imas zeleni znak kada skidas onda ti je ok imas i otvaranje porta ali to ti ne mogu pomoci probao sam i kod mene ali nisam uspeo jer imam bezicni internet. Probaj sa podesavanima koje ti daje prati instrukcije mozda nesto uspes?
 
Укупна брзина примања пакета са интернета зависи од интернет провајдера и изабраног интернет пакета, преко те брзине није омогућено скидати.
Што се тиче P2P програма, у овоме примеру Torrent-a. Број seeder-a и квалитет seeder-a треба бити добар како би се искористио максимални проток,
од оног који је доделио провајдер, теби, користећи неки од пакета у својој понуди.
 
Ma dobro kažete provajder zaje... jer svi moji prijatelji koji imaju adsl ide im dobro internet ili možda smeta jer imam dva kompa povezana na jedan adsl modem.

Za torrent to ne bi trebalo da je problem. Na ovom forumu imas temu torrent pa malo pogledaj sta sve mozes da uradis. Ja sam poslusala par saveta i moram ti reci da radi.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top