Wolfenstain-Return to the castle

vins:
ako se ja dobro secam, treba da sa snajperom odozgo sa one kule pobijes onu dvojicu sto su pored kamiona, i onda se privuces u isti...e sad, mozda gresim, jer sam to igrao pre...3 ili 4 godine...?
МА јесам, али никако да се привучем, како год окрене онај задњи који мора бити жив да отвори врта ме сконта
 
pokusaj da nadjes mesto za pucanje blizu one barake gde si ubio oficira, sto mozes da udjes kroz prozor, pa odatle skini onog sa kule, pa se vrati tamo iza (kroz prozor, okolo), pa onda sa kapije ubi onu dvojicu pored kamiona i pretrci do istogi to je to, sve sa snajperom naravno pobi i moras biti brz.
 
vins:
pokusaj da nadjes mesto za pucanje blizu one barake gde si ubio oficira, sto mozes da udjes kroz prozor, pa odatle skini onog sa kule, pa se vrati tamo iza (kroz prozor, okolo), pa onda sa kapije ubi onu dvojicu pored kamiona i pretrci do istogi to je to, sve sa snajperom naravno pobi i moras biti brz.
Све сам побио осим онога на улазу, јер он мора отворити улаз у ракетну базу, а када покушавам претрчати онај сероња ме сконта
 
имао сам и ја исти такав проблем кад сам је играо...и био много наложен, ал` кад сам стигао до тог дела и покушавао да пређем 34789534985 пута једну исту ствар - оставио сам пола живота испред компа због нервирања...
а онда сам је деинсталирао!! :evil: :evil: :evil:
од тог тренутка је мој живот много лепши... :D
 
фигхтер:
имао сам и ја исти такав проблем кад сам је играо...и био много наложен, ал` кад сам стигао до тог дела и покушавао да пређем 34789534985 пута једну исту ствар - оставио сам пола живота испред компа због нервирања...
а онда сам је деинсталирао!! :evil: :evil: :evil:
од тог тренутка је мој живот много лепши... :D
Изгледа да ћу и ја по кратком поступку
 
Bas pre par nedelja ponovo odigrao to i znam gde je problem.
Pretpostavljam da su ti ostala samo dvojica cuvara. Jedan kod kamiona. Njega skenjaj ako mozes sa daljine, ali tako da te onaj drugi ne vidi. E onda idi do ulazne kapije u bazu u kojoj se trenutno nalazis sto je dalje moguce od cuvara na zadnjem ulazu u bazu. Od kapije se kreci tik uza zid u cucnju i kada dodjes do barake sa kamionom samo uleti u kamion.
Mozda ces morati da probas 2-3 puta ali garant uspevas.
 
Jeli bl jesi li pokupio os-u snajper i onog tompsona koji masi na sve strane

Citat _guru Pretpostavljam da su ti ostala samo dvojica cuvara. Jedan kod kamiona. Njega skenjaj ako mozes sa daljine, ali tako da te onaj drugi ne vidi. E onda idi do ulazne kapije u bazu u kojoj se trenutno nalazis sto je dalje moguce od cuvara na zadnjem ulazu u bazu. Od kapije se kreci tik uza zid u cucnju i kada dodjes do barake sa kamionom samo uleti u kamion.
Mozda ces morati da probas 2-3 puta ali garant uspevas
E tu se slazem sa tobom
 
_guru_:
Bas pre par nedelja ponovo odigrao to i znam gde je problem.
Pretpostavljam da su ti ostala samo dvojica cuvara. Jedan kod kamiona. Njega skenjaj ako mozes sa daljine, ali tako da te onaj drugi ne vidi. E onda idi do ulazne kapije u bazu u kojoj se trenutno nalazis sto je dalje moguce od cuvara na zadnjem ulazu u bazu. Od kapije se kreci tik uza zid u cucnju i kada dodjes do barake sa kamionom samo uleti u kamion.
Mozda ces morati da probas 2-3 puta ali garant uspevas.
Е ХВАЛА то још нисам пробао
 
kolik:
@bl

jebi** ako odustanes od tako dobre stare igre zbog tamo par cuvara a to je tek pola igre otprilike,tek te cekaju prave stvari ...... izdrzi ..... jedna od mojih omiljenih igrica ...... lako je odustati i uninstall !!

poz.
Видећу сада ове нове форе,
АЦА БГ јесам покупио све чак и ону лобању, када преко крова улазиш у онај закључани део
 

Back
Top