Kafana ''Majkl Džordan''

Sunce ti j*bem žarko,koje su ovo boleštine od komentara u kafani :eek:
Danima napolju lepo vreme ali zato su ovi hemoroidni u euforiji zbog Zvezdinih poraza.
Izađite iz virtualnog sveta i prošetajte malo na vazduh,postoji i svet napolju.

IWRcgTx.png


Uveliko traje fudbalski derbi i to u trenutku kada njegov voljeni klub gubi sa 2:0 i onda uteha se pronalazi u komentarima o Zvezdinoj utakmici protiv Budućnosti i pominjanjem Čovića :hahaha:
Bolest !


Nisu oni ni gledali derbi..odnosno gledali su ga 20 minuta.
 
Pokrecem inicijativu da se izraz "Silbovanje" zameni sa "pEnisovanje". Dovedes igraca koji je pod ugovorom sa drugim timom u sred sezone, das mu visegodisnji, odradis mu pasos..sutnes ga dva meseca kasnije i kao zamenu postavis sincica. Nema dalje. :mrgreen:
 
Mnogo se vi salite sa igracem kojem je svojevremeno Nedovic bio rezerva. :hahaha:

Nije Covara glup. U KLS-u mu je ovo sigurnih 10 bacanja po mecu, kad krene Obr sa kompanijom da svirka... dok onaj divljak Enis ne zna nista osim da pripali sa 9m. Ficjo radi sve, kompletan igrac, potpuno zasluzeno u sastavu sampiona.
 
Nije Covara glup. U KLS-u mu je ovo sigurnih 10 bacanja po mecu, kad krene Obr sa kompanijom da svirka... dok onaj divljak Enis ne zna nista osim da pripali sa 9m. Ficjo radi sve, kompletan igrac, potpuno zasluzeno u sastavu sampiona.

Poenta. Korisniji im je on od Urcica u ligu u kojoj sigurno nece da ih kradu javori. Ponekad i dodaje centrima. Al da je ovo pldno tle za zaje.ba.nciju, jeste.

Sad kad dobije milionski ugovor pa BAT-uje Andrejku prvom prilikom. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ja sam stvarno mislio da Alimpijević ima bar toliko morala u sebi, da se povuče sam.
Ali je izgleda on jedna iskompleksirana seljačina, koja će zabiti kolac pravo u srce svom klubu.
Nešto slično kao što je Vujošević rečenicom; "Nisam ja rekao da su časovi ljhubavi besplatni", zavukao za sva vremena Partizanu.
 
Ja sam stvarno mislio da Alimpijević ima bar toliko morala u sebi, da se povuče sam.
Ali je izgleda on jedna iskompleksirana seljačina, koja će zabiti kolac pravo u srce svom klubu.
Nešto slično kao što je Vujošević rečenicom; "Nisam ja rekao da su časovi ljhubavi besplatni", zavukao za sva vremena Partizanu.

On sam ne sme ni ostavku da podnese od Čovića.
A kolac je zabijen još kada je postavljen za trenera.
 
https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=04&dd=22&nav_id=1384206

Gazda Cova se opet iscvileo. Stigao mu anonimni e-mail od kosarkaskih sudija koji transparentno potvrdjuje njegovo cviljenje. :hahaha:

Ajde Vucko kupi jos jednu Evroligicu. Pravila Evrolige se znaju, prvenstvno imaju oni koji plate.

Ovo definitivno mora da se uokviri kao hit u rangu "Best of":

Sa nepoznate mejl adrese smo u nedelju dobili veliki fajl sa detaljnom analizom suđenja na trećem meču finala. Ljudi su se predstavili samo kao sudije, i jasno mi je po terminologiji koju su koristili u tom pismu i temeljno obrađenim detaljima, da su zaista u pitanju košarkaške sudije. Da li možda i evroligaške, kojima nije prijalo ovo degradiranje njihovog poziva, to nikada nećemo saznati

Naravno da nikad necemo saznati.

Pa u ovo ne bi poverovala ni ekipa zvezdasa u prevodu na efempe odavde.

Ili mozda bi? :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Cokijev tata Sloba zapoceo rat sa NATO, pobedi ga, izgubio KiM i nije je ovoliko pojavljivao po medijima.

Arena sport TV


@TV_ArenaSport
Прати Прати корисника @TV_ArenaSport
Још
Večeras je gost emisije #uobrucu predsednik @kkcrvenazvezda Nebojša Čović.
 

Back
Top