Kafana ''Majkl Džordan''

Neko pamti Bari neko Fljamurtari, tako ide ona lepa izreka.

Sta da vam kazem. Covke javio tokom pregovora sa Hjuveijem da je okvir u kojem se krece sponzorisanje izmedju 100 i 300 hiljada evra. I to malo sto je otkrio je vise nego sto je doslo od bilo koje uprave Partizana, za bilo kojeg igraca u kosarci, za bilo koju sezonu. O dugovanjima prema drzavi saznali smo od Poreske uprave. Za dugovanja igracima, saznali smo od igraca koji su tuzili. Za to koliko kostaju casovi ljubavi saznalil smo od debelog maga koji je poveo postupak protiv prostitucije u koju se kleo. Mi ovako netransparentni kazemo za proslu godinu da se budzet krece oko pet miliona evra za citav klub (nesto vise od pola za plate), a od vas dobijemo saopstenje da je budzet kluba najmanji u istoriji, nemajuci podatak sa kojim da ga uporedimo, jer ne znamo ni dan danas kolika je to suma u pitanju. U tom najmanjem budzetu u istoriji bio i Novica i Edo i pojacanja na poziciji crnca i deo za vracanje dugova itd...
 
Reći ću vam ovako o visini ugovora. Veća je od 100, a manja od 300 hiljada nečega. Eto... Bar kod KK Crvena zvezda nema nikakve mistifikacije i ono što primećujemo je stalna i neprestana autoprojekcija onih koji imaju drugi zadatak. Ti što spletkare polaze od sebe", rekao je Čović.

Jesu evri sigurno u pitanju, mozda su kuvajtski dinari, ili pak jeni? U kojoj valuti posluje Batin Huawei?

Da li je obestecenje za Lesora placeno vise od 100 hiljada necega a manje od pola miliona isto toga?

Svejedno, to je izmedju 5 i 150 hiljada necega puta vise nego sto je bilo koja uprava Partizana javno iznela. :hahaha:
 
Ali si bar napregao mozak izmedju 100 i 300 puta vise nego sto to obicno radis dok stancujes svoje postove kao slagalice botovskih fraza gde je najveci napor koji (uspesno!) izdrzavas - da se drzis osnovne teme koja moze stati u jednu prostoprosirenu recenicu.

Tako da, vredelo je. ;)
 
Tako je majstore, nastancovao sam svojih manje od 900 postova, dok si ti apstinirao i dobro mislio pre nego sto napises svojih skoro 30.000. I ponovo ovde pises neke grobarske tres retardizme koje ni tvoji saborci ne razumeju, a kamoli normalan svet.
 
Dzaba mojih 30,000 postova kad tvojih izmedju 500 i 1000 necega ruse sve granice.

Ako uzmemo u obzir da su im Karlos Navaro i Ante Tomić 11. i 12. igrači u sastavu, onda to dovoljno govori", rekao je Alimpijević u hali "Aleksandar Nikolić".

Neka neko informise Alempija koliko Navaro ima godina i da to nije ono kad je gledao Partizan kako ide na F4 2010. godine.
Ta dva igraca vec dve sezone ne igraju ozbiljnu kosarku.
 
Poslednja izmena:
Neko pamti Bari neko Fljamurtari, tako ide ona lepa izreka.

Neko pamti Istanbul i Saletovu trojku, a neko PP aparat i Simonovo podizanje ukradenog pehara.

- - - - - - - - - -

Neka neko informise Alempija koliko Navaro ima godina i da to nije ono kad je gledao Partizan kako ide na F4 2010. godine.

Pa ima između 18 i 50 godina...:mrgreen:
 
Opet komsiluk pozvan da komentarise nase dvoriste. Ono, odradili maestralan posao u prva dva kola nikad jaceg kupa Branke Sovrlic, pa sada krecu nekog da ismevaju. Svojim masovnim postovima sam se ovom "kosarkaskom ekspertu" usr,ao u zivot, dok se kod njega vidi godina oboljenja i stadijum razvoja bolesti.

Za ovog drugog majstora, neko pamti Saletovu trojku, svaka cast, velika pobeda u velikoj sezoni. Nikada ne bih bacio senku na tako nesto, prvo jer je to glupo, drugo jer bi bilo kakav pokusaj umanjivanja cinjenice da je neki klub postao evropski sampion je idiotski. Naravno, po tome se razlikujem od vas koji u svom oboljenju mozga furate pricu "niste sampioni evrope samo ste osvojili KES" i slicne baljezgarije.

Ono sto uvek pokusavam da vam kazem, govoreci cinjenicama, tacnije sada vec istorijski neoborivim cinjenicama, Partizanovo osvajanje Evrolige nije najveci uspeh na ovim prostorima. Osvajanje KES od fudbalera Zvezde uz Steauu su jedina dva puta da su klubovi istocnog dela Evrope bili na krovu kontinenta. Pre Partizana prvi jugosovenski klub koji je bio sampion Evrope u kosarci je Bosna, pa onda tri puta Jugoplalstika i dva puta Cibona pa tek onda Partizan. I to samo kada se pogleda ex-yu prostor. Kada se pogleda istok Evrope (racunajuci Grcku), titule su osvajali Ruski (nekada sovjetski) klubovi, Liltvanski, Grcki, Turski itd...

Uz sve to, prvi trofej u istoriji srpske klupske kosarke donela je Crvena zvezda kada je mislim 1974. godine osvojila tadasnji Kup kupova. Cak smo dve godine ranije igrali finale tog takamicenja koje smo izgubili, ali ko jos pamti finaliste, svi pamte pobednike. Sada, nakon malog casa sportske istorije, ne ocekujem da ste prosvetljeni, nego da cete pojacati sa retardizmima. Sporcki pozdrav
 
"Još uvijek te volim... Da li to znaš?"

OrIJRFk.png
 
Konacno i groblju da svane, izgubismo od Cedevite. Eto za jedno opstenarodno veselje da opicite, jer su vam ti retki trenuci kada pokleknemo jos jedina radost koju cete osetiti. Ono sa Cedevitom odigras losu utakmicu i izgubis na jednu loptu. Isto kao sa Buducnoscu. Ekipe koje jurе sam vrh lige, izgubismo, sram nas bilo. Ali sada komsiluk senluci do ranih jutarnjih casova sa tim divnim vestima po njihov klub.

Naravno prozivke za pojacanja samo dan i po nakon sto su doveli jos jedno pojacanje na poziciji crnca (sada ih kupuju na kilo, ne na komad) u sezoni kada imaju istorijsko mala sredstva i kada nastupaju u nikad jacem kupu Bore Drljace.
 
Poslednja izmena:
A što se mi ne bi menjali pojačanja kad ih tako ekstra dovodimo? Samjuels đene đene, al što bi vam Obrad sa Gavrilovićem dobro došao, uh. Alempije bi zveri napravio od njih.

Zapravo, bolje da se mi ne menjamo. Ima i boljih načina da se skrcaju milioni od dovođenja skupog gerontološkog centra.
 
A što se mi ne bi menjali pojačanja kad ih tako ekstra dovodimo? Samjuels đene đene, al što bi vam Obrad sa Gavrilovićem dobro došao, uh. Alempije bi zveri napravio od njih.

Zapravo, bolje da se mi ne menjamo. Ima i boljih načina da se skrcaju milioni od dovođenja skupog gerontološkog centra.

Zaista bih te zamolio malo normalnije da pricas/pises. Nije sto te ja ne razumem, ali tebe niko ne razume sta si hteo da kazes. Bez zaj.ebancije.
 
Ne, ajde potrudi se jos malo, molim te. Ne kapira svako grobarski tres retardizam (a najmanje grobari), tako potrudi se da i mi normalni razumemo sta ti se desava unutar lobanje.
Čovek ti lepo nabraja da bez tih nabojanih reči ne može ništa da prokomentariše na forumu.
Botovanje, panter, groblje, Železnik, decibeli i transparentna pudlica.
Unutar lobanje teška psiha,pokušava kroz ušnu paučinu da ugarbi koji delić sreće.
Možda će onaj njegov satelit Mlitko jednog dana objaviti gramatiku značenja njegovih nebuloza.
 
Poslednja izmena:
Unutar lobanje teška psiha,pokušava kroz ušnu paučinu da ugrabi koji delić sreće.

:mrgreen:
Čoveče... pa mi ovde na forumu imamo novog Matiju Bećkovića. Kakav je ovo poetski izliv bio, samo malo rime fali... recimo, "Unutar lobanje psiha teška, kroz ušnu paučinu želi uhvatiti sreću, koja je retka". Nešto na tu foru, samo mnogo bolje, naravno.

Talentovan si zaista, ali kao prvo moraš ići u školu za pačiće male, a ne u Železnik na utakmicu za panterčiće male. Da si išao u školu znao bi da ne postoji nešto kao gramatika značenja reči i fraza, gramatika je gramatika, to je skup jezičkih pravila, a za značenje reči i izraza se može reći recimo "leksikon značenja, reči, izraza", itd. Eno pitaj Brenusa za savet, prosto erudicija kipti iz njega.

Tako da, nemoj propuštati školu, a FMP-a će biti uvek, čekaće te i kad se iškoluješ, ma zvao se on Ivo Lola Ribar, FMP, Refleks, Crvena zvezda Diva, Beograd ili mts. ;)
 
Poslednja izmena:
Ja te samo molim da pises normalno, da te normalan svet razume. Ali izgleda da ne ide. Pomiricu se sa tim da ces ovde da ostavljas svoj psiho/haiku dok te prsti od kucanja ne zabole.

Ovo drugo sto si ostavio samo govori o onome sto vec svi znamo. Vas vise interesuje Zvezda od sopstvenog kluba. I ne mogu da vam zamerim, jer koga realno boli kur.ac za Partizan.
 
:mrgreen:
Čoveče... pa mi ovde na forumu imamo novog Matiju Bećkovića. Kakav je ovo poetski izliv bio, samo malo rime fali... recimo, "Unutar lobanje psiha teška, kroz ušnu paučinu želi uhvatiti sreću, koja je retka". Nešto na tu foru, samo mnogo bolje, naravno.

Talentovan si zaista, ali kao prvo moraš ići u školu za pačiće male, a ne u Železnik na utakmicu za panterčiće male. Da si išao u školu znao bi da ne postoji nešto kao gramatika značenja reči i fraza, gramatika je gramatika, to je skup jezičkih pravila, a za značenje reči i izraza se može reći recimo "leksikon značenja, reči, izraza", itd. Eno pitaj Brenusa za savet, prosto erudicija kipti iz njega.

Tako da, nemoj propuštati školu, a FMP-a će biti uvek, čekaće te i kad se iškoluješ, ma zvao se on Ivo Lola Ribar, FMP, Refleks, Crvena zvezda Diva, Beograd ili mts. ;)
Ne,baš upravo tako.
Znam da gramatika je gramatika ali ovo tvoje mora da se rastumači.Kad nam već prosipaš samo tebi znane gluposti i da gramatički želiš tačno da nas "košarkaški opismeniš",onda to mora da ima i neko značenje.
Inače ti već imaš odavno otvorenu enciklopediju gluposti uz napomenu da svako može da je dopuni sa još nekom novom idiotarijom koju ovde ispišeš ;)
 

Back
Top