Bla Blaonica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a za šta služe trenutna...
a015.gif
 
Sine paf
KAd dodjesh u kuchu
raspitaj se prvo za kuchni red
rado chemo te uputiti
chat tema se nalazi na lepljivim i zove se "trenutna deshavanja"
Za sva ostala pitanja se slobodno obrati nekom od starijih forumasha
sigurno che ti pomochi
 
a za šta služe trenutna...
a015.gif

ok 12345678910987654321 morao sam da izbrojim da se iskuliram da te neiznapusavam a tema sluzi da sve sto zelite da pricate na temu ljubavi i seksa pricate ovde a ne od teme slike forumasa mi da napravimo cirkus pa su cak neki stavljali i klipove nekih rep grupa daj te ljudi da neizje8emo teme nego ovde da bude mesto gde ce da se provaljujemo svi el ti sad jasno
 
ok 12345678910987654321 morao sam da izbrojim da se iskuliram da te neiznapusavam a tema sluzi da sve sto zelite da pricate na temu ljubavi i seksa pricate ovde a ne od teme slike forumasa mi da napravimo cirkus pa su cak neki stavljali i klipove nekih rep grupa daj te ljudi da neizje8emo teme nego ovde da bude mesto gde ce da se provaljujemo svi el ti sad jasno

:lol:

e moj prika...samo nastavi ovako i biće mi zanimljivo s tobom...:ok:

...misim...prosto vas obožavam...take...pametne...i žestoke...:lol:
 
ok 12345678910987654321 morao sam da izbrojim da se iskuliram da te neiznapusavam a tema sluzi da sve sto zelite da pricate na temu ljubavi i seksa pricate ovde a ne od teme slike forumasa mi da napravimo cirkus pa su cak neki stavljali i klipove nekih rep grupa daj te ljudi da neizje8emo teme nego ovde da bude mesto gde ce da se provaljujemo svi el ti sad jasno

Ja potpuno razumem dechka, i relativno je u pravu kada se nosi ovakvom mishlju, medjutim.. Ko jos radi zabranjene stvari na mestu gde nisu zabranjene? Paradox ili ne, mislim da tema s'toga netje zazziweti paf... :manikir:
 
ok 12345678910987654321 morao sam da izbrojim da se iskuliram da te neiznapusavam a tema sluzi da sve sto zelite da pricate na temu ljubavi i seksa pricate ovde a ne od teme slike forumasa mi da napravimo cirkus pa su cak neki stavljali i klipove nekih rep grupa daj te ljudi da neizje8emo teme nego ovde da bude mesto gde ce da se provaljujemo svi el ti sad jasno

NEvaspitan si
josh uvek te tolerishu
a onda che tebe neko da napushi
jer
lepo ti reche
postoji tema za to shto si ti sad smislio da nam uvedesh
neko se vech setio
nismo mi ovde tako glupi
elem, kao shto rekoh, prvo chitaj
vidi gde shta i kako

a napushavanje ostavi za neke druge prostore
red zavodi u teretani
ovde se vech zna

mada cenim inicijativu
lepo je to
samo ne trchi pred rudu ko goveche
 
mnogn se zaleteo za početnika na ovom pdf-u...a ja mnogo volim da dočekujem takve mangupe...
...pa će da krene sa vređanjem..(ovo mu je bila baš fina selfpromocija)...a kako dilajt ne trpi kurrrčevite momke koji vole da vređaju...kako u realu, tako još manje ovde, padaće banovi...
 
mnogn se zaleteo za početnika na ovom pdf-u...a ja mnogo volim da dočekujem takve mangupe...
...pa će da krene sa vređanjem..(ovo mu je bila baš fina selfpromocija)...a kako dilajt ne trpi kurrrčevite momke koji vole da vređaju...kako u realu, tako još manje ovde, padaće banovi...

aj da vidim tebe mangupa kako ces ti to da me docekas :hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top