Koliko puta ste podmitili policajca?

Koliko puta ste podmitili policajca?

  • nikada

  • jednom

  • nekoliko puta

  • nebrojeno puta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zalosno je sto i oni koji nisu davali mito kao da pokusavaju da nam objasne zasto nisu... Zar je postalo normalno davati, a nenormalno ne davati mito u Srbiji... Bojim se da jeste, a to je zalosno... Ponekad se pitam sta me sprecava da odem iz ove nesrecne zemlje... Valjda se lazem da jos ima nade da postanemo kulturni i civilizovani :(
 
Vecina ljudi u Srbiji kritikuje drzavu, vlast, opoziciju islicno... a svojski se trudi da se vratimo u srednji vek... Kad bi svako uradio samo ono sto je do njega, ovo bi bilo rajsko mesto na zemlji...

Sto kaze jedan pametan covek... "Bog od nas ne ocekuje vise nego sto mozemo... ali ni manje..."
 
Kako vas ne grize savest sto unistavate sopstvenu zemlju?! Zar ne shvatate da je korupcija rak ovog drustva... Kako cete postupiti kad vam, ne daj Boze, neki lekar zatrazi par hiljada evra da vam operise dete, a vi nemate... Pozovite one policajce, sa kojima ste zajedno krali, da vam pomognu...

Zalosno...
 
Kako vas ne grize savest sto unistavate sopstvenu zemlju?!
Prijatelje, a što tvoje roditelje ne grize savest, pa lepo prime tvoju zasluženu radite-vi-svoj-posao kaznu umesto tebe i lepo plate šta si dužan državi?

Lako je zvocati kad ti se ne izbija iz džepa ;)

Ja jesam protiv podmićivanja pandura i jesam za poštovanje saobraćajnih propisa, al' nemoj da si licemeran.
 
Prijatelje, a što tvoje roditelje ne grize savest, pa lepo prime tvoju zasluženu radite-vi-svoj-posao kaznu umesto tebe i lepo plate šta si dužan državi?

Lako je zvocati kad ti se ne izbija iz džepa ;)

Ja jesam protiv podmićivanja pandura i jesam za poštovanje saobraćajnih propisa, al' nemoj da si licemeran.

Sto bi oni primali i placali moju kaznu... Kakve veze moji imaju sa mnom u tom pogledu... Ne budi smesna... Jel ja krsim neki zakon?! Da je ovo normalna drzava taj sistem ne bi prolazio... A mene savest ne grize sto nisam platio drzavi zato sto se nisam vezao... Necu ako ne moram... ali necu ni da zidam korupciju u ovoj nesrecnoj zemlji... :gace:

Mada slazem se da je licemerno... Niko nije savrsen... ali korupciju treba porediti sa krivicnim delima, jer ona to i jeste, a ne sa prekrsajima... To je velika razlika...
 
Poslednja izmena:
Sto bi oni primali i placali moju kaznu... Kakve veze moji imaju sa mnom u tom pogledu... Ne budi smesna... Jel ja krsim neki zakon?! Da je ovo normalna drzava taj sistem ne bi prolazio... A mene savest ne grize sto nisam platio drzavi zato sto se nisam vezao... Necu ako ne moram... ali necu ni da zidam korupciju u ovoj nesrecnoj zemlji... :gace:

Mada slazem se da je licemerno... Niko nije savrsen... ali korupciju treba porediti sa krivicnim delima, jer ona to i jeste, a ne sa prekrsajima... To je velika razlika...

A da zaista živiš na adresi na koju si prijavljen, šta bi radio?
Hipotetički? Iskreno?
 

Back
Top