pocetnica

I

iva1985

Gost
:( koristim os Windows me,avp ezav, pokazuje mi
imam virus win 32.wintrim.trojan , zarazeni fajl
se nalazi C:\_RESTORE\TEMP\A0281916.cpy
nemogu nikako da ga obrisem. pomozite pogubicu zivce!
 
WIN ME.... Pa imas dvije varijante.. Prva je obrisi ga rucno i to putanjom koju si sam naveo ali je bitno da odes u SAFE MODE.. Mozda je taj virus aktivan u procesima pa ne mozes da ga obrises iz normal podignutog Windowsa... A safe mode mozes da pokrenes tako sto ces da pokrenes racunar i pritisnes tipku na tastaturi F8 i ikuliraj i sledi uputstva dok ne udje u SAFWE MODE... Kada udjes pokusaj opet sa tim AVP. sto imas ili ga obrisi rucno...

Druga opcija je posto imas WIN ME, da uradis sistem restore i vratis stanje racunara na onaj dan prije pojave virusa... Mislim da ce ti pomoci.. Poz...
 
gz hvala ti , isla sam u safe mode,pokusala i sa avp i sa rucnim brisanjem, ali fajl ne moze da se
obrise. daje mi se odgovor da ovaj fajl mora da bude u upotrebi.
system restore mi nesto ne funkcionise, jer mi posle
svakog pokusaja daje odgovor , da je operacija
neuspesna. sta da radim?
 
Iskljuchi System Restore (ne secam se tachno, ali u ME valjda kao u XP-u (desni klik na Mycomp.->system restore->turn off system restore)). Time bi valjda trebalo da ti se obrishe sve iz _Restore dira, a ako ne, pokushaj onda sama ruchno da ga obrishesh. To bi moglo da bude reshenje. :shock:
Poz
 
poslusala sam te serijski ubico, ali mi kaze da fajl ne moze da se obrise, i trazi da obrisem pisanu zastitu. kako to da uradim. hvala ti unapred !
 
Koji AVP koristis ali koji god iskljuci ga i skeniraj on line - moguce da je virus u memoriji
...i taj virus koji si navela ili ne postoji ili ga ti nisi pravilno napisala
 
iva1985:
:( koristim os Windows me,avp ezav, pokazuje mi
imam virus win 32.wintrim.trojan , zarazeni fajl
se nalazi C:\_RESTORE\TEMP\A0281916.cpy
nemogu nikako da ga obrisem. pomozite pogubicu zivce!

Udji na mek afeov sajt (ili neki drugi) tamo se moze naci onlajn skeniraNJE (PRVO ISKLJUCI SISTEM RESTORE ) PA NEKA TI SKENIRAJU COMP, malo mi je nesiguran taj tvoj AVP.
Neznam napamet ali na vise sajtova mozes skenirati comp to radi veliki broj proizvodjaca AV programa. Probaj nije na odmet!
 

Back
Top