Povratak na Kosovo

ma samo mod i to jedino stavljeni grbovi i nista vise.
Nek napravi mape kao na terenu pa da skidamo kapu (a i da se otvorimo za lovu) :) a ovako sve isto kao i ruska verzija (mislim da je ofp pravila ruska firma ali nisam 100% siguran)
Ne namerevam da omalovazavam ali ipak samo ekspanzija uz pomoc nekog editora skinutog sa neta.
Nek se potrudi pa nek napravi mapu terena, gradova , sela nek na zidovima pise kao u sof-u "seselj" :))
Salu na stranu ali stvarno ako vec pise da je prica na kosovu nek napravi teritoriju kosova narocito sto debelo naplacuje program a ne da ga deli.
 
Ja sam je dobio prije neki dan,mogu da kazem da je solidno odradjena ,ima dobrih fora kao Mars na Drinu na pocetku i druge pjesme,povici Srbija itd...Dobro odradjeno , jos ako se uzme u obzir da je covjek koji je odradio ovo bio pod prijetnjama od strane siptara ,ustasa i ostalih gamadi...

Svejedno,mislim da je dobro i zbog toga sto je ovo jedna od rijetkih igrica dje su ameri losi momci...
 
TOMMY , opisi je malo .... grafika i tako to !!! Jel cena ona sto su pisali 600 dinara ili si je negde nabavio na ulici ??? Ima tamo opis, ali nije to to dok je neko ne instalira i kaze svoje misljenje.... kojoj igri je slicna jel bas onaj stari FLASHPOINT ili nesto drugo ?????
 

Back
Top