valentinovo ???

Ja slavim svetog trifuna, zaštitnika vina :rumenko: za kog niko nije čuo dok nije postao popularan "dan zaljubljenih"... i dok svi naprasno nismo postali pravoslavci zato što je ošo sloba pa se to, bože, podrazumeva :lol:

Dobro, u stvari, nije baš da se bunim u ovom slučaju..... :rumenko: mmmmm vino :rumenko:
 
:zaljubljena::zaljubljena:Ja slavim Dan zaljubljenih...presladak mi je taj praznik...dobila sam malopre knjigu na poklon od druga Umece ljubavi od Froma...From je extra...sada sam primila najsladju porukicu na svetu, bas sam se obradovala a za sutra uvece obecala veceru...originalni recept paste karbonare...razmisljam izmedju nje i 4 vrste sira...videcu to jos...viva amore...:zaljubljena:...pocastila cak i sebe pokloncicem...
 
:zaljubljena::zaljubljena:Ja slavim Dan zaljubljenih...presladak mi je taj praznik...dobila sam malopre knjigu na poklon od druga Umece ljubavi od Froma...From je extra...sada sam primila najsladju porukicu na svetu, bas sam se obradovala a za sutra uvece obecala veceru...originalni recept paste karbonare...razmisljam izmedju nje i 4 vrste sira...videcu to jos...viva amore...:zaljubljena:...pocastila cak i sebe pokloncicem...

nisam misli oda će doći ovaj dan ali citiram superDGL:
povrećajte u potocima, povraćajte
ill000.gif
ill000.gif
ill000.gif
 
amo bez laganja molim.
šta ste poklonili (ili namjeravate poklonit) partneru za valentinovo???

Razgovaraju zene u kancealriji o tome sta su dobile...
- Ja sam dobila mercedec na poklon - kaze prva
- Ja dobila bundu i izveo me na veceru - kaze druga
- Meni je doneo dijamantski prsten - kaze treca
- Ja nisam dobila nista, poyebao me tri puta i zaspao ko zaklan- kaze tuzno cetvrta:(
- Blago tebi - prve tri u glas.
 

Back
Top