Da li je nekome frka za upis?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma daj,kad pricas sa ovim predhodnim generacijama svi kayu da su poceli da spremaju prijemni u martu,neki eventualno u januaru i svi upisali,a ja se primam da sada pocnem da spremam .a ocigledno da se nema vremena . Ne brinite, svi se kao nesto spremaju da pocnu da uce za prijemni, a niko to ne radi.... normalno vreme je negde od januara .....pa na tenane...
 
i ja mislim da nije kasno ni marta da se pocne sa spremanjem u zavisnosti od toga sta ko planira da upise. Recimo, znam devojku koja je jos pre septembra pocela da ide na casove matematike da sprema prijemni za farmaciju. Ja planiram molekularnu biologiju, sta vi planirate?
 
Anonymous:
i ja mislim da nije kasno ni marta da se pocne sa spremanjem u zavisnosti od toga sta ko planira da upise. Recimo, znam devojku koja je jos pre septembra pocela da ide na casove matematike da sprema prijemni za farmaciju. Ja planiram molekularnu biologiju, sta vi planirate?

farmacija, moj slucaj i ja sam isao na spremanje iz hemije od oktobra, ali nisam nista ucio do juna i onda odvaljivanje mesec dana i bio sam 10 na spisku, da sam malo bolje bio skoncentrisan bilo i bolje, ali na 40 stepeni i bez vode i ovo je super
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top