Lazarovo uskrsnuće????
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Lazarovo uskrsnuće????

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Lazarovo uskrsnuće????

Lazar uskrsnuo od mrtvih????

.23 Da će Krist trpjeti, da će prvi od mrtvih uskrsnuti, da će navijestiti svjetlost narodu i neznabošcima."

Djela 26

21 Onda reče Marta Isusu: "Gospodine, da si ti bio ovdje, ne bi umro moj brat.
    22 Ali i sad znam, da štogod zaišteš od Boga, dat će li Bog."
    23 Isus joj reče: "Brat će tvoj uskrsnuti."
    24 Marta mu odgovori: "Znam, da će uskrsnuti o uskrsnuću u posljednji dan."
    25 Isus joj reče: "Ja sam uskrsnuće i život. Tko vjeruje u mene, ako i umre, živjet će.
    26 I ni jedan, koji živi i vjeruje u mene, neće umrijeti dovijeka. Vjeruješ li to?"
    ...........
    43 Iza ovih riječi povika iza glasa: "Lazare, izađi van!"
    44 I odmah izađe pokojni, obavit povojima po rukama, nogama i lice mu povezano ručnikom. Isus im reče: "Razvežite ga i pustite da ide!"
    45 Mnogi zidovi, što su bili došli k Mariji i Marti i vidjeli što učini Isus, vjerovaše u njega

Ivan 11

Buduća legenda Kovač (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    2532

Podrazumevano Re: Lazarovo uskrsnuće????

Nisi pratio diskusiju izmedju mene i Vorkija na njegovoj temi o Biblijskoj nauci,gde sam tvrdio da Isus nije prvorodjeni iz mrtvih kao sto navode,jer su pre njega mnogi vaskrsnuli ukljucujuci u N.Zavetu Lazara, a u Starom mnogi,medjutim njegovo stanoviste je da je Isus vaskrsao u novi zivot,te da je na taj nacin "prvorodjeni iz mrtvih".Po meni,klimavo objasnjenje jer nigde ne pise da je vaskrsao u novi zivot,a i kako u novi kad se po sopstvenim recima vratio Ocu.Ali hajde ti to objasni Jehovinom Svedoku,nikad nisi ti u pravu nego on,pa sam odustao da ne misli"da sam pogubio zivce",tako da mi je bas svejedno...
    Sa lakoćom oslobadjam sva negativna verovanja.Dobro će mi činiti da se promenim.
    Moj put je sada prav.Oslobodjen sam prošlosti.

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Podrazumevano Re: Lazarovo uskrsnuće????

Хвала кориснику ковач06 што је упутио корисника Елелетх на већ постојећу тему.
    Надам се да ћете наставити дискусију у наведеној теми : http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=352567
    "Свим људима вера у Бога усађена је у срце. Лажу они који кажу да не вјерују у Божје постојање"
    Луције Енеј Сенека млађи

Slične teme

1. Pub "Tinejdzeri" (uskrsnuce)
    Autor User Friendly u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 648
    Poslednja poruka: 13.08.2008., 22:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •