download problem

barsa91

Zainteresovan član
Poruka
127
kada hocu da skidam nesto sa bilo kog sajta pojavi mi se ovo i ne mogu da skinem nista
u cemu je problem
posto se ova slika ne vidi dobro jer moze neko da mi napise kako da je malo povecam a da bude velicine do 145 kb
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    17 KB · Pregleda: 17
Poslednja izmena:
Proveris u Tools Add-ons.
Ako bas hoces neki download da imas uzmi DAP, GetRight

hvala,imao sam neki dodatak kao sto sam rekao FRESHDOWNLOAD pa sam iskljucio i sada hoce
ali kada nesto skinem ne mogu da instaliram jer ne mogu taj skinuti program da otvorim
nego imam ponudjene opcije preko cega da ga otvorim pa sta da radim ako neko zna ili opet treba nesto da se iskljuci mozda
 
hvala,imao sam neki dodatak kao sto sam rekao FRESHDOWNLOAD pa sam iskljucio i sada hoce
ali kada nesto skinem ne mogu da instaliram jer ne mogu taj skinuti program da otvorim
nego imam ponudjene opcije preko cega da ga otvorim pa sta da radim ako neko zna ili opet treba nesto da se iskljuci mozda

Vecina fajlova koje skidas sa neta su arhivirani... Najcesce su u pitanju ISO fajlovi... Da li imas instaliran neki program za otvaranje ovih fajlova... Ja ti preporucujem PowerISO s obzirom da otvara oko tridesetak vrsta fajlova, radi kao virtualni drajv, ima mogucnost za rezanje itd.
 
Vecina fajlova koje skidas sa neta su arhivirani... Najcesce su u pitanju ISO fajlovi... Da li imas instaliran neki program za otvaranje ovih fajlova... Ja ti preporucujem PowerISO s obzirom da otvara oko tridesetak vrsta fajlova, radi kao virtualni drajv, ima mogucnost za rezanje itd.
Ово није тачно. Најчешће се ради о најобичнијим ЗИПОВАНИМ/РАРОВАНИМ фајловима.

ISO фајлови се користе кад су у питању неке бутабилне "апликације" од пар стотина MB или пар GB типа оперативних система, лајв верзије истих, неки програми за опоравак, дијагностику и спашавање, можда нека игрица итд.
 
Ово није тачно. Најчешће се ради о најобичнијим ЗИПОВАНИМ/РАРОВАНИМ фајловима.

ISO фајлови се користе кад су у питању неке бутабилне "апликације" од пар стотина MB или пар GB типа оперативних система, лајв верзије истих, неки програми за опоравак, дијагностику и спашавање, можда нека игрица итд.

Zavisi sta se i odakle skida... Barsa je napomenuo da je skidao programe, a u poslednje vreme programi koji se skinu sa neta su sve cesce u ISO fajlu...

S druge strane, vecina ima na racunaru neki od zip ili rar arhivera, ili koristi Total Commander, tako da pretpostavljam da se radi o zip ili rar fajlovima da bi znao i sam da se snadje...
 
Zavisi sta se i odakle skida... Barsa je napomenuo da je skidao programe, a u poslednje vreme programi koji se skinu sa neta su sve cesce u ISO fajlu...
И ја доста апликација скидам, али никад (па ни у задње време) нисам приметио овако нешто. Нико не може да ме убеди, да је рецимо неки просечни програм од 10-так или 20-так MB снимљен у ISO формату! Нема логике, осим уколико се не ради о таквим апликацијама као што сам горе напоменуо.
 
Nema razloga da nas dvojica nagadjamo o kakvim se aplikacijama radi... Ja sam mu ponudio odgovor koji je meni bio najlogicniji s obzirom na problem, ti takodje iz svog ugla... Sada je na njemu da nam javi da li mu je nesto od ovoga pomoglo, i to je sve...
 

Back
Top