Koliko ste ih imali do sad ?

Kada pitate našeg muškarca koliko je imao devojaka u životu, svi oni kažu: iha, pa neki kažu 10,. neki 50, neki 100...a neki celu Hiljadu.

E ovima verujem što su imali 1000, ali ne verujem nijednom muškarcu u Srbiji koji kaže da je imao 100 recimo.

Kada god pitate žensku personu, kiliko ih je imala do sad, ona zapliće, premišlja se, pa uglavnom kaže: imala sam jednog pre tebe, ti si mi drugi. Retke kažu da su imale više od dva muškarca u životu.

Dakle, neko ovde debelo laže: muškaRCI su imali po 20, 30, 50, a vi ženske uvek jednog
ili dva ?
Pa gde je ta razlika ? Mislim, nije valjda da se ovi gore muškarci zabavljaju sa Marsovkama ?

Nigde se ne laže na ovu temu kao kod nas, DUREX kompanija svake godine vrši anketu, pita u raznim zemljama kolilko je ko imao sex u toj godini : naši gradjani su rekli da oko 200 puta godišnje, to jest skoro više no svaki drugi dan...

Znam da ribolovci i naši političari lažu ko Kerovi, ali ovi naši jeb.či lažu ko psi.
A koliko i kako vi lažete madam i mesje ?
ne lazem uopste kad me neko ovo pita, zasto bih? ako ce neko da me "meri"na osnovu broja muskaraca sa kojima sam bila, bolje da me odmah preskoci
 
Ja se time nikad nisam hvalio i ne kapiram tipove koji se time dice.Naravno,sto je broj partnerki prema prici veci,to je srazmerno manji u stvarnosti.Najveci jebaci po pricama su obicno "pustinjaci".Sa druge strane,nikad nisam zeleo da iznosim svoju intimu,kao sto vecina muskaraca radi,hvaleci se na sav glas.To mi je uzasno degutantno,a i nepravedno prema devojci sa kojom imas odnose,posto muski mozak to shavata kao da je doticna "radodajka"...
 
Ja se time nikad nisam hvalio i ne kapiram tipove koji se time dice.Naravno,sto je broj partnerki prema prici veci,to je srazmerno manji u stvarnosti.Najveci jebaci po pricama su obicno "pustinjaci".Sa druge strane,nikad nisam zeleo da iznosim svoju intimu,kao sto vecina muskaraca radi,hvaleci se na sav glas.To mi je uzasno degutantno,a i nepravedno prema devojci sa kojom imas odnose,posto muski mozak to shavata kao da je doticna "radodajka"...

jedan lep muski post :)

a retki su takvi. mada,ja to hvaljenje musko vishe povezujem sa nezreloshcu i nekim decackim dokazivanjem,koji mi nije normalan kada mushkarac ima npr 30,da je mladji onda bih i prihvatila. Prihvatila,ali ne i razumela,jer ne znam kako ne mogu da se postave na mesto tih devojaka o kojima pricaju,kako je njoj,da je spavala sa nekim i onda on sa gomilom drugova krene '' e znash shta sam joj sinoc radio. '' Ali opet,nezrelost.
 
Ja se time nikad nisam hvalio i ne kapiram tipove koji se time dice.Naravno,sto je broj partnerki prema prici veci,to je srazmerno manji u stvarnosti.Najveci jebaci po pricama su obicno "pustinjaci".Sa druge strane,nikad nisam zeleo da iznosim svoju intimu,kao sto vecina muskaraca radi,hvaleci se na sav glas.To mi je uzasno degutantno,a i nepravedno prema devojci sa kojom imas odnose,posto muski mozak to shavata kao da je doticna "radodajka"...

Brav:cool:
 
15-20...с тим што је пола било у претходних 6 месеци....не баш хепи период...али на моменте занимљив...

...ако се изуме то...мање од 1 годишње у просеку...
 
Kada pitate našeg muškarca koliko je imao devojaka u životu, svi oni kažu: iha, pa neki kažu 10,. neki 50, neki 100...a neki celu Hiljadu.

E ovima verujem što su imali 1000, ali ne verujem nijednom muškarcu u Srbiji koji kaže da je imao 100 recimo.

Kada god pitate žensku personu, kiliko ih je imala do sad, ona zapliće, premišlja se, pa uglavnom kaže: imala sam jednog pre tebe, ti si mi drugi. Retke kažu da su imale više od dva muškarca u životu.

Dakle, neko ovde debelo laže: muškaRCI su imali po 20, 30, 50, a vi ženske uvek jednog
ili dva ?
Pa gde je ta razlika ? Mislim, nije valjda da se ovi gore muškarci zabavljaju sa Marsovkama ?

Nigde se ne laže na ovu temu kao kod nas, DUREX kompanija svake godine vrši anketu, pita u raznim zemljama kolilko je ko imao sex u toj godini : naši gradjani su rekli da oko 200 puta godišnje, to jest skoro više no svaki drugi dan...

Znam da ribolovci i naši političari lažu ko Kerovi, ali ovi naši jeb.či lažu ko psi.
A koliko i kako vi lažete madam i mesje ?
Lažem k'o Kerber, a ne k'o obična "kera". :D Al' ybg ja nisam mesje, nego paorenda... :D
Nije mi jasno što se opterećuješ tuđim "lovačkim" pričama, što reče NovaIsta (:heart:) (a to je postalo glavna odredba mog ličnog "ustava", koju stalno kršim :zcepanje:) - ćuti i јеbi. ;) Nemaš ništa od tog (ne)verovanja i prebrojavanja tuđih recki, potrudi se da ti budža nije suva, a ostale pusti da laprdaju šta žele. Kad redovno umačeš dobijaš materijal za ispredanje vlastitih masnih storija. A proveriti nije teško. :D Rekla mi je nakon vođenja ljubavi jedna meni izuzetno draga žena (teško da ću skoro naći toliko dragu :!:) da nije mogla da poveruje u ono što smo svojevremeno pisali ovde na forumu moja bivša partnerka i ja. Njeno "uveravanje" u istinitost iznetog je dobrano nadmašilo to opisano, posle je i ona pisala o našim poduhvatima, što mi je laskalo, kad imaš svedoke onda "neverne Tome" mogu da ti... :D
 
Ja se time nikad nisam hvalio i ne kapiram tipove koji se time dice.Naravno,sto je broj partnerki prema prici veci,to je srazmerno manji u stvarnosti.Najveci jebaci po pricama su obicno "pustinjaci".Sa druge strane,nikad nisam zeleo da iznosim svoju intimu,kao sto vecina muskaraca radi,hvaleci se na sav glas.To mi je uzasno degutantno,a i nepravedno prema devojci sa kojom imas odnose,posto muski mozak to shavata kao da je doticna "radodajka"...

Znaci, tropa.
 

Back
Top