Naloreks vs. totalna anestezija!
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Naloreks vs. totalna anestezija!

Zainteresovan član Resident sorrow (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Exclamation Naloreks vs. totalna anestezija!

iskreno se nadam da ovaj forum izučavaju ponekad i stručnjaci iz oblasti bolesti zavisnosti,mada možda i neko kome to nije fah može da mi pomogne...uspešno se lečim od zavisnosti od heroina već više od godinu dana uz pomoć blokatora NALOREX koji deluje tako što se veže za receptore u mozgu i blokira dejstvo opijata...veoma koristan lek i preporučujem svakome ko ima ovaj problem...moj problem je sledeći-uskoro treba da idem na operaciju koja se obavlja u totalnoj anesteziji pa me zanima kako na dalje da se ponašam...pretpostavljam da treba da izbacim naloreks iz upotrebe nekoliko dana pre operacije,najmanje dva da bi on prestao da deluje,ali mene zanima šta posle???kada ponovo mogu da ga uvedem u upotrebu???već neko vreme ne idem na kontrole kod svog lekara jer sam strejt jače od godinu dana i nema potrebe za tim,tako da nisam u mogućnosti njega da pitam...naravno da ću pozvati ukoliko niko ne može savetom da mi pomogne,ali eto,reših da pokušam na ovaj način...nečija stručnost bi mi veoma pomogla,ili nečije lično iskustvo,jer kockanje sa lekom naloreks je kockanje sa samim životom...nema mesta za rizike!!!!unapred hvala...
    Razmišljati o životu drugačije od drugih nije toliko važno koliko javno izneti te stavove...

Gost 36589 nije na forumu
    je ono za cim ti umires a nikada neces biti :
    Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: naloreks vs. totalna anestezija!!!

koja operacija je u pitanju?

Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano Re: Naloreks vs. totalna anestezija!

operacija nije ni strašna ni zahtevna...u pitanju je stomatološka intervencija...
    Razmišljati o životu drugačije od drugih nije toliko važno koliko javno izneti te stavove...

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Moj ti je savet da ne prekidas terapiju bez razgovora sa anesteziologom na toj klinici. Sa takvim lekovima se nije zezati. Mozda neces morati uopste da prekidas terapiju, samo da anesteziolog zna o cemu se radi, i kakav izbor anestetika da pravi za tvoju operaciju. Pozdrav.

Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Resident sorrow Pogledaj poruku
    operacija nije ni strašna ni zahtevna...u pitanju je stomatološka intervencija...
    mozda je moguce uraditi je u lokalnoj anesteziji, sto se uvek preporucuje kada su zavisnici ili bivsi zavisnici u pitanju.
    Zato sam pitala koja je operacija u pitanju.
    Iskreno, ja sam pretrazila mnogo knjiga u vezi tvog problema ali nigde nisam nasla specijalno slucaj pacijenta koji je na terapiji Naloxonom i sta se onda treba raditi.
    Kada ti je zakazana operacija?
    Mozda mogu da stignem da se raspitam kod kolega koji su imali u praksi takav slucaj.

Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio orline Pogledaj poruku
    Moj ti je savet da ne prekidas terapiju bez razgovora sa anesteziologom na toj klinici. Sa takvim lekovima se nije zezati. Mozda neces morati uopste da prekidas terapiju, samo da anesteziolog zna o cemu se radi, i kakav izbor anestetika da pravi za tvoju operaciju. Pozdrav.
    u pravu si da nisu sve anestezije na bazi opijata i da treba da se dogovorim sve sa njima tamo...ali nije uvek prijatno pričati sa sa lekarima o tome...zvuči neverovatno ali čak i oni ponekad nesvesno diskriminišu...ipak,izgleda da ću morati...a raspitivala sam se,u nekoj drugoj ordinaciji mi čak predlažu analgosedaciju koja nije toliko ekstremna kao opšta anestezija...videću šta mi je činiti...hvala mnogo u svakom slučaju!!!!

@ Doors of Perception,hvala i tebi na trudu!!!!!

Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ako mislis da NE KAZES doktoru da si bivsi opijatni zavisnik i da si na terapiji Naloreksom to NEMOJ NIKAKO DA RADIS jer mogu da nastanu komplikacije koje su veoma opasne !!!
    takodje, ti sama ces se posle anestezije u kojoj bi se koristili opijati osecati drugacije i prosto neces moci da kontrolises svoje raspolozenje i ponasanje.
    Najbolje da se informises na netu o tome.
    Poslednji put ažurirao/la Gost 36589 : 16.02.2010. u 11:04

Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio Doors of Perception Pogledaj poruku
    ako mislis da NE KAZES doktoru da si bivsi opijatni zavisnik i da si na terapiji Naloreksom to NEMOJ NIKAKO DA RADIS jer mogu da nastanu komplikacije koje su veoma opasne !!!
    takodje, ti sama ces se posle anestezije u kojoj bi se koristili opijati osecati drugacije i prosto neces moci da kontrolises svoje raspolozenje i ponasanje.
    Najbolje da se informises na netu o tome.
    nisam rekla da neću da kažem!!!!već sam rekla...hvala u svakom slučaju....

Slične teme

1. Anestezija?
    Autor mindjob u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.12.2009., 22:19
  2. ANESTEZIJA
    Autor daca-80 u forumu Srbija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 16:18
  3. LOKALNA ANESTEZIJA
    Autor daca-80 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 12