ne mogu da preinstaliram nortona
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: ne mogu da preinstaliram nortona

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ne mogu da preinstaliram nortona

norton mi je prijavljivao
    /live update could not create temporary directory/
    deinstalirao sam ga pa instalirao, ali nista se nije desilo. nece da se pojavi. sto sada? UNAPRED HVALA

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano Re: ne mogu da preinstaliram nortona

Citat Original postavio atcza
    deinstalirao sam ga pa instalirao, ali nista se nije desilo. nece da se pojavi. sto sada? UNAPRED HVALA
    Norton se tesko brise pogotovo ako nemas SP1/2, ubaci instalacioni disk pa ga sa njim obrisi posle obrisi sve symantekovo u ad remove programu i u program fajlu pa ponovo instaliraj , nisi rekao koji norton imas ako je 2004 moras da znas kako se instalira treba ti key generator koji sa cd-a kopiras na ekran pa kada izvrsis instalaciju idi na registrovanje telefonom pa kopi paste da dobijes broj za aktivaciju (mislim da ima 32 cifre) a ako hoces trial preskoci registraciju ali je opet uslov da ga dobro obrises!

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano Re: ne mogu da preinstaliram nortona

Citat Original postavio DIOGEN1
    Citat Original postavio atcza
    Norton se tesko brise pogotovo ako nemas SP1/2, ubaci instalacioni disk pa ga sa njim obrisi posle obrisi sve symantekovo u ad remove programu i u program fajlu pa ponovo instaliraj , nisi rekao koji norton imas ako je 2004 moras da znas kako se instalira treba ti key generator koji sa cd-a kopiras na ekran pa kada izvrsis instalaciju idi na registrovanje telefonom pa kopi paste da dobijes broj za aktivaciju (mislim da ima 32 cifre) a ako hoces trial preskoci registraciju ali je opet uslov da ga dobro obrises!
    Ako je sve u redu sa registracijom idi na help sa konekcijom dobices od symanteka sta i kako da dalje radis!

clanak
    Guest

Podrazumevano

imao sam nortona doduse 2003 pro edition ,dosta spor i opterecujuci za cpu, poludeo sam od tih silnih antivirusa te nod32 najbolji ,avp,pccillin, itd... svaki nesto svoje,stavim ti ja black ice protection 3.6 i vise uopste ne razmisljam o virusima niti ih sistem prijavljuje ,mozda imam neki trojan ali cpu radi besprekorno i ne zanima me ostalo,znaci black ice3.6 i ad aware povremeno ocistim sistem i kraj.kraj.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ijao BlackIce......

Slične teme

1. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.05.2006., 01:53
  2. Updajt za nortona.
    Autor Pirat u forumu Sigurnost i zaštita