Sta znate o reformi medicine??????
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Sta znate o reformi medicine??????

Obećava
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Sta znate o reformi medicine??????

Pa tako... Recite sta znate o tome, molim vas ili bar gde da nadjem odgovor. Pozdrav!!!
    Hvala!

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ispiti se vise nece moci prenositi u sledecu godinu, gradivo ce biti manje, uvedeno je kontinuirano ocenjivanje. Predmeti poput latinskog, hemije, fizike i jos neki sada postaju izborni. Oni sluze da se nauci ono sto se nije naucilo u srednjoj (ako neko smatra da mu je to potrebno). Postojace mogucnost da se pored engleskog uci jos neki strani jezik. Ko hoce, naravno.

Obećava
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

A koliko cemo ispita imati u prvoj godini i koje? Treba li nam mantil za vezbe? Nemam gde da se raspitam, na sajtu medicinskog nema nista. Hvala!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Trut, al pametan
    A koliko cemo ispita imati u prvoj godini i koje? Treba li nam mantil za vezbe? Nemam gde da se raspitam, na sajtu medicinskog nema nista. Hvala!!!
    Da, zaista nema nicega Mislim, niceg korisnog, ni za studente, a ni za buduce studente. Sada su, valjda, u fazi ODBIJANJA buducih studenata jerbo doktora ima mnogo :shock:

ivaa
    Guest

Podrazumevano

Cula sam da su hemiju izbacili,a da je fizika izborni predmet.Naravno da treba mantil.Na anatomiji i klompe.Bar je tako u Novom Sadu...

cold_girl
    Guest

Podrazumevano

draga deco mogu samo da vam pomognem oko toga sto cu vam reci da su mantili obavezni za vezbe,klompe se ne nose (verujte mi, znam,jer sam sad zavrsila 1.godinu),latinski kao ispit nikad nije ni postojao na nasem faxu,niti ce ga biti,a cula sam da ce vam izbaciti hemiju i biologiju,mozda i jos neki predmet.eee,blago vama,sve sam to ja morala da ucim.fakultet je super, redovno posecivanje kluba se podrazumeva ( tu je najbolje naruciti hladan nes) i morate da pocnete odmah sa redovnim ucenjem,nemojte da se zezte,jer cete da provedete celo leto kao ja,trudeci se da uhvatite uslov.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Citat Original postavio cold_girl
    draga deco mogu samo da vam pomognem oko toga sto cu vam reci da su mantili obavezni za vezbe,klompe se ne nose (verujte mi, znam,jer sam sad zavrsila 1.godinu),latinski kao ispit nikad nije ni postojao na nasem faxu,niti ce ga biti,a cula sam da ce vam izbaciti hemiju i biologiju,mozda i jos neki predmet.eee,blago vama,sve sam to ja morala da ucim.fakultet je super, redovno posecivanje kluba se podrazumeva ( tu je najbolje naruciti hladan nes) i morate da pocnete odmah sa redovnim ucenjem,nemojte da se zezte,jer cete da provedete celo leto kao ja,trudeci se da uhvatite uslov.
    Latinski je postojao kao ispit!!!

Joj kako ste ze zeznuli sto ste to upisali!

cold_girl
    Guest

Podrazumevano

mozda je postojao,ali odavno i to na vasem,beogradskom univerzitetu.ali ja sam na niskom.uostalom,to nije ni bitno sada,latinski se uci u okviru anatomije,a to je i vise nego divoljno.

Slične teme

1. knjige za I god. Medicine:???:
    Autor kristalna_resetka_muska u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.09.2008., 13:00
  2. Usvojena deklaracija o reformi policije
    Autor TaurusLeo u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 29.10.2007., 18:38
  3. Plasnik:Nema ukidanja viza bez reformi na Balkanu!!!
    Autor Karlito Brigante u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30.07.2007., 00:53
  4. Javna rasprava o ustavnoj reformi Srbije
    Autor Fagypont u forumu Politika
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 29.09.2006., 14:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku