Pravac matičar

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Zamislite, zabavljaju se 2 godine, 10 godina, 5 godina, 3 godine, oni se upoznaju, oni pokušavaju da žive zajedno, da vide da li će funkcionisati kao par....džisas, kakvi j'ebeni parovi i j'ebene veze...10 godina se oni upoznaju, 10 godina su momak i devojka....NE, NE MOGU to da uradim i prihvatim
Ili pravac matičar ili ništa.
 
Не баш правац, али када чујем да двоје након 5 и више година везе хоће да пробају да живе заједно да виде да ли су једно за друго, е лепо не знам да л’ да се чудим ил’ смејем.
Па шта сте радили толке године, аман.
:dontunderstand:
 
Не баш правац, али када чујем да двоје након 5 и више година везе хоће да пробају да живе заједно да виде да ли су једно за друго, е лепо не знам да л’ да се чудим ил’ смејем.
Па шта сте радили толке године, аман.
:dontunderstand:
Nisu se verovatno torbali vec se deca drzala za ruke.:hahaha:
 
Pa da
to sam tela da ti kazzem
nema pravila

jeste, imam super dete iz tog braka
rezultat je uspeshan
brak je bio neuspeshan

nikad se ne upoznash do kraja
zato se treba upoznavati svakog dana
iznova
e to je recept za trajanje

Pipi, pa nisu ljudi Aleksandrijske biblioteke, pa da ih iščitavaš čitavog života.
Štos je da živiš što bolje možeš sa partnerom i pored nedaća kojima smo okruženi, a ne da upoznaješ partnera 15 godina, da bi posle rekla kako nije za nas.
 
Zamislite, zabavljaju se 2 godine, 10 godina, 5 godina, 3 godine, oni se upoznaju, oni pokušavaju da žive zajedno, da vide da li će funkcionisati kao par....džisas, kakvi j'ebeni parovi i j'ebene veze...10 godina se oni upoznaju, 10 godina su momak i devojka....NE, NE MOGU to da uradim i prihvatim
Ili pravac matičar ili ništa.

ako bi me zaista pustio da odem posle 5 godina, zanemela bih i vise nijednu rec ne bih imala za njega......
 
Не баш правац, али када чујем да двоје након 5 и више година везе хоће да пробају да живе заједно да виде да ли су једно за друго, е лепо не знам да л’ да се чудим ил’ смејем.
Па шта сте радили толке године, аман.
:dontunderstand:

:lol:

gola istina...:worth:
 
Zamislite, zabavljaju se 2 godine, 10 godina, 5 godina, 3 godine, oni se upoznaju, oni pokušavaju da žive zajedno, da vide da li će funkcionisati kao par....džisas, kakvi j'ebeni parovi i j'ebene veze...10 godina se oni upoznaju, 10 godina su momak i devojka....NE, NE MOGU to da uradim i prihvatim
Ili pravac matičar ili ništa.

Ja sam MATICAR,pravac kod mene :rtfm: Nema sale kad ja vencam nema razvoda sto posto! Do sada sam bila srecne ruke!
 

Back
Top