Potrebni saveti u vezi Power plate
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Potrebni saveti u vezi Power plate

Nov član
    Učlanjen
    12.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Potrebni saveti u vezi Power plate

Video sam ovaj post http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=143298&page=3 vezano za power plate.
    U odnosu na to, meni treba za nesto drugo.
    Otac ima problema sa kolenima pa su mu doktori preporucili vezbe jacanja tetiva i misiva koji se vezuju za koleno. Ima 58 godina i celog zivot se bavi rekreativno sportom.
    Ima problema sa meniskusom pa da bi smanjio silu opterecenja na vec osteceni meniskus i usporio progresiju ostetjanja, receno mu je da jacanjem tetiva i misisa oko kolena potpomaze prebacivanje odredjene sila sa celog kolena na misicnu strukturu.

Saznao je za ovo skoro pa zelim da saznam da li je ova sprava konkretno dobra za jacanje tih misica oko kolena. Jacanje ne u svojstvu uvecavanja, vec snage. Pretpostavljam da vec razumete o cemu pricam.
    Zeleo bi posto ima manje vremena zbofg posla da napravi neki rezultat za neko krace vreme tj. da sa nekim kracim efektivnim intervalima vezbanja vidi rezultat za godinu dana. Gledajuci reklame i sajtove na internetu pomislio da je ovo dobro resenje za njegova kolena. Ja sam nesto skeptican po pitanju te sprave - mogu da uzmem i ja da drmam nekoga i da nesto time postize.
    S druge strane ne zelim(niti on) da baca para i da kupuje nesto za sta ce misliti da cemu pomoci, a zapravu mu ne pomogne.
    Tako da zelim da vidim da je zaista ima efekta kad je u pitanju ova sprava u vezi jacanja tetiva i misica oko kolena.
    I hteo sam da pisem moderatoru boris0230 posto sam video da je dosta upucen u te stvari za vezbe.
    Svaki savet je dobrodosao.
    Hvala puno.

Početnik
    Učlanjen
    09.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Podrazumevano Re: Potrebni saveti u vezi Power plate

Evo ja imam skakacko i veslacko koleno , power plate nece mnogo pomoci,sve vrste cucnjeva ojacace tetive misica stabilizatora u zglobu kolena, izdrzaj u cucnju, i sve staticke opcije za pocetak.
    Dok sam vezbala na power plate-u zbog vibracija imala sam jos vece bolove u zglobu kolena.
    Tako da bih preporucila cucnjeve,iskorake(bocne,zadnje,prednje)za jacanje misica nogu,drugo bolje da vozi bickl i to i te kako ima uticaj na pomenute misice.....sve u svemu nije power plate bas najbolje resenje.

Slične teme

1. Power plate
    Autor Copy_Cat u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 30.07.2012., 08:56
  2. Potrebni saveti u vezi sa kupovinom konfiguracije...
    Autor Dakyorlando u forumu Hardver
    Odgovora: 145
    Poslednja poruka: 29.07.2009., 22:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •