ipaq 514 vs qtek 8310
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: ipaq 514 vs qtek 8310

Zainteresovan član misadjole (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano ipaq 514 vs qtek 8310

vredi li 70 evrica ipaq 514 ili qtek 8310? koliko su zahvalni ovi tel, mislim da li koci wm6 na njima i pregled office dokumenata i wifi u nekoj kucnoj mrezi? qtek ima bolji ekran od ipaq, ali ima dzojstik i eto mozda neki symbian predlog, samo nemojte odgovore dodaj jos neki dinar pa... znam neke uzasno spore symbian nokie - koci pregled slika, pesama pa valjda su ovi wm bolji? koja je max podrzana velicina kartice? ako mu je mala interna memorija mogu li se drugi programi instalirati na kartici? nemam iskustva sa smarttelefonima (volim monoblock-pa eto mozda i nokia 6120 classic, nema wifi)... vredi li uopste kupovina ovih matorih hifi telefona, inace imam k700i?
    Poslednji put ažurirao/la misadjole : 12.02.2010. u 14:57

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ipaq 514 vs qtek 8310

Imam je 514 i mog ti reci da uopste nije los..koristim ga oko god dana i ne mogu se pozaliti na njega...office dokumenti ne koce takodje ni wm6...koristim 2gb micro sd card. i sjajno radi .w-fi odlicno radi...testirao sam domet,radi do 50 metara ...jedino kamera sto je ocajna....baterija dobro drzi...a imas i brdo programa za njega pa mozes i malo da se igras

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •