Bezobrazno iskreno...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Pisaću o muško-ženskim odnosima, to jest vezama, to jest o slobodnim muškarcima i slobodnim devojkama, te o zauzetim muškarcima i zauzetim devojkama, a bogami i o vrlo-vrlo zauzetim muškarcima, i nešto manje zauzetim devojkama...

pa da krenemo, znate ima dosta slobodnih muškaraca kod nas, a devojkaka možda i više, tu nije ništa neobično, svako je sam po izboru, neko je sam što mora, neko što želi...

broj muško-zenskih parova je naravno takodje veliki, svi ti parovi ma u kom statusu da žive, bračnom, slobodnom , zabavljaju se imaju jedan lagodniji status sa jedne i problematičniji sa druge strane...

e sad ovo gore sam sve napisao da bih vam objasnio esenciju i poentu ovog POSTA i ove teme, a prvi PIK na draftu za ovu temu su mi VRLO zauzeti Muškarci i malo manje zauzete devojke...

iz švalerskih iskustava mnogih muškaraca, zna se da je najteže osvojiti prvu DEVOJKU, tad je muškarac najranjiviji, najviše se plaši neuspeha ili u narodu poznate kao korpe, koja se inače ne nosi na pijaci...

dakleM, najtaličniji i najuspešniji muški osvajači su momci koji imaju već DEVOJKU, Ženu, ljubavnicu, ili sve to zajedno u paketu, a takvih ima ohoo...zašto je to tako, naprosto žene, devojke vole samouverene, nasmejane, sigurne muškarce, a takvi su svi oni koji imaju najmanje jednu sigurnu partericu, a mnogi ih imaju i više njih kako zaključih gore...

e zato se dešavaju stvari , da na jednog tog takozvanog VRLO zauzetog muškarca dolazi po nekoliko RIBA, žena i devojaka, a bogami zanimljivo je i to, da kada devojke saznaju da su druga, treća ili peta devojka tom tipu, podviju rep i tu činjenicu prihvate ne rado, ali je prihvate kao stvarnost...

vrlo sam upućen u ovu tematiku, te znam, da starije devojke teško prihvataju da dele nekog muškarca, ali zato klinke od 14-17.godina, njima sve jedno da li njihov izabranik ima deset RIBA ili nijednu, njima je važno da su sa njim kad one to požele...

lično sam prisustovao i čitao poruku na mobilnom jedne klinke, njoj odgovara jedan tip da ne može da bude sa njom večeras, jer izlazi sa svojom devojkom, ona naravno to prihvata bez uzbudjenja, i izlazi sa nekim drugim koji to veče ne izlazi sa devojkom.

šta vam ova priča govori, lako je iživljavati se i osvajati devojke i ponašati se bahato kada već imate kolekciju BROJEVA u mobilnom telefonu, isto ovo važi i za ženski rod, ne tako radikalno, ali važi ...

e to je ta istina, to je ta bezobrazna ispovest o kojoj svi vi manje više znate, ali ne pišete, odnosno o istoj ćutiteee.


NARAVOUČENIJE: svi muškarci koji Vam ne prilaze, oni su ti slobodni muškarci, svi koji kidišu na vas, već imaju najmanje jednu ženku, a često i više njih.
 
ja sam na putu ka južnom polu...
a055.gif
 

Back
Top