Dan-noc
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Dan-noc

Aktivan član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dan-noc

Kad god sam druga smena u skoli, lezem oko 4-5h izjutra, a budim se oko 12h. Pravo iz kreveta idem u skolu. Kada se vratim, a to je oko 7h uvece, malo sednem za komp, odem napolje itd, tj. odmaram do 23-24h. Oko ponoci pocnem da ucim, i tako sve do oko 4h. E zanima me da li takav nacin zivota moze imati posledice po psiho-fizicke sposobnosti, tj. sta je ono negativno sto moze biti prouzrokovano takvim nacinom zivota?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Podrazumevano Re: Dan-noc

Pa ne bih rekao da moze svi prodjemo kroz to..sad bas ako traje dugo nesto treba promeniti..baci se malo na sport..nemoj jesti uvece..navijaj sat na 7 par dana trebalo bi da se promeni bioritam
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita Андроник Комнин (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7100

Podrazumevano Re: Dan-noc

Citat Original postavio DJoxiii91 Pogledaj poruku
    Kad god sam druga smena u skoli, lezem oko 4-5h izjutra, a budim se oko 12h. Pravo iz kreveta idem u skolu. Kada se vratim, a to je oko 7h uvece, malo sednem za komp, odem napolje itd, tj. odmaram do 23-24h. Oko ponoci pocnem da ucim, i tako sve do oko 4h. E zanima me da li takav nacin zivota moze imati posledice po psiho-fizicke sposobnosti, tj. sta je ono negativno sto moze biti prouzrokovano takvim nacinom zivota?
    Може доста тога негативног да се одрази на психофизичком плану. Човек није створен да буде сова. Човек дању ради, а ноћу спава.
    Волим Достојевског, волим све што воле млади и навијам за Црвену звезду

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •