VEZA SA OZENJENIM- da ili ne

On je ovan i to nevidjeni a ona je jos gora. Elem njegovi kumovi su njeni prijatelji pa su se tako i upoznali. I sad oni se srecu kod tih kumova na slavi na primer on naravno dolazi sa zenom a ona kao poslednja pacenica spusta glavu kad mu vidi zenu,nije li to jadno? Mislim ja sebi nikad ne bih dozvolila da pred nekim spustam glavu,svakog smem da pogledam u oci i uvek biram da budem prva! A da nisam rekla da ona ima 39 godina i da nije bas klinka da bi se tako zezala :eek:
 
On je ovan i to nevidjeni a ona je jos gora. Elem njegovi kumovi su njeni prijatelji pa su se tako i upoznali. I sad oni se srecu kod tih kumova na slavi na primer on naravno dolazi sa zenom a ona kao poslednja pacenica spusta glavu kad mu vidi zenu,nije li to jadno? Mislim ja sebi nikad ne bih dozvolila da pred nekim spustam glavu,svakog smem da pogledam u oci i uvek biram da budem prva! A da nisam rekla da ona ima 39 godina i da nije bas klinka da bi se tako zezala :eek:

Ma njoj je vec otiso voz a misli da ce tog da preotme kao on je pravi za potomstvo..ima je sutne prvom prilikom
 
On je ovan i to nevidjeni a ona je jos gora. Elem njegovi kumovi su njeni prijatelji pa su se tako i upoznali. I sad oni se srecu kod tih kumova na slavi na primer on naravno dolazi sa zenom a ona kao poslednja pacenica spusta glavu kad mu vidi zenu,nije li to jadno? Mislim ja sebi nikad ne bih dozvolila da pred nekim spustam glavu,svakog smem da pogledam u oci i uvek biram da budem prva! A da nisam rekla da ona ima 39 godina i da nije bas klinka da bi se tako zezala :eek:

jednog dana će mala da se stidi sama sebe ako ima obraza...
...a to ako se pročuju njene avanturice - to je tek druga priča...
 
Meni se takve stvari gade i hiljadu puta sam joj to rekla. A jos me vise nervira kad pocne da pljuje po njegovoj zeni,ovakva je onakva je,obukla se kao seljanka i sl. Mislim daj da li je seljanka ili nije o nju izvodi,nju predstavlja prijateljima a gde si ti tu? Gde je tvoj zivot?
 
On je ovan i to nevidjeni a ona je jos gora. Elem njegovi kumovi su njeni prijatelji pa su se tako i upoznali. I sad oni se srecu kod tih kumova na slavi na primer on naravno dolazi sa zenom a ona kao poslednja pacenica spusta glavu kad mu vidi zenu,nije li to jadno? Mislim ja sebi nikad ne bih dozvolila da pred nekim spustam glavu,svakog smem da pogledam u oci i uvek biram da budem prva! A da nisam rekla da ona ima 39 godina i da nije bas klinka da bi se tako zezala :eek:

Milice, nije to tako retka pojava kao što misliš. Dešava se ...:confused:

Može da bude da se iskreno zaljubila u njega:think:
Ili ... možda je privlači baš to što je oženjen, pa sve to deluje uzbudljivo...:dash:
Ko će ga znati?
 
Milice, nije to tako retka pojava kao što misliš. Dešava se ...:confused:

Može da bude da se iskreno zaljubila u njega:think:
Ili ... možda je privlači baš to što je oženjen, pa sve to deluje uzbudljivo...:dash:
Ko će ga znati?

Desava se znam! Ali zar nije jadno? Ona radi u jednoj prodavnici njegova zena udje najnormalnije da kupi nesto, a ova se sva pogubi pobegne sa kase odmah zove koleginicu da je zameni! Pa cekaj malo jel to ebanje sa njim vredno toga? Mislim ima toliko slobodnih tipova?
 
Imam drugaricu koja nije udata,pre godinu dana je usla u vezu sa ozenjenim covekom koji ima dvoje male dece! Ona je ludo zaljubljena u njega a meni se iskreno povraca kad mi prica o njemu,njihovim tajnim susretima i sl. Sta mislite o ovakvim situacijama?

jadno, od toliko slobodnih nasla je bas njega, to su prevaranti koji se zajebavaju sa strane,
i verovatno joj prosipa pricu kako ga zena ne razume, jadan on, zapostavljen i nevoljen a zasluzuje tako mnogo...:roll:
i ne preotima ona njega nego je on nevidjeni jadnik, a ona ocigledno ima nisko misljenje od sebi kad se zadovoljava da vecito bude druga.
 

Back
Top