dechko sa foruma

lepa zgodna neophodna

Zainteresovan član
Poruka
368
devojke, pazite sad situaciju

zajedno ste, u vezi oko god dana.
vec poslednjih mes. ipo odnosi su zahladneli. on je drugachiji, distanciran, ne zainteresovan.
videli smo se za 2 meseca 3 puta, nije u stanju poruku 1 dnevno da poshalje, a kamo li da nazove... a opet nece da raskine. prodaje mi prichu kao sve je u redu.
i tu se oseti povredjenom moja sujeta, i proradi zenski djavo u meni,
ulogujem se na forum, na kome znam da bleji non-stop, i kao ne dopisuje se sa devojkama.
krenem neku opushtenu komunikaciju, da bi mi se na kraju nakachi da se kao upoznamo,...krenuo da me smara o nekim lichnim stvarima,
i tu krenem kao ja njega da driblam ja bih ovo..ja bih ono.... jel bi ti prevario tu tvoju.. a on kao nisam do sada, al bih probao :eek::eek::eek::eek: kao to se nikad ne zna, shta moz eda se desi,..
i to mi poslao 1000 poruka,
da je znao da sam ja ne bi mi poslao ni jednu!

i tu krenem ja da ga smaram uporedo sa nekim pitanjima (ja -ja, ne neka imaginarna forumashica), a on meni ljubavi, sreco ,..ti si meni ne zamenljiva...

ljudi ja sam zgranuta ovolikom dozom LICIMERJA!!!

volela bih da chujem vashe mishljenje o gore navedenoj situaciji,
i da li ste nekad shpijunirale svoje drage momke, i da li vam se ta shpijunaza obila o glavu?!


volim vas!
 
Pravo da vam kažem, nikada ne bih ni pomislila da uradim ovo što ste napisali. Ja bih tu vezu smatrala završenom. Tri puta za dva mesea ste se videli, ne javlja se, čak ni porukom. Sjajan tip, baš onako... zreo. A vaša igra sa forumom je zabavna ako ne volite to derište, a ako volite, onda ste se baš zeznuli, pošto vam sujeta sada ne daje mira.
 
da se tako nemarno ponasa prema meni, vec ne bi vise bili u vezi na prvom mjestu
bilo permanentno bilo na neodredjeno dok se ne dozove pameti

sto se tice price o varanju, u toj fazi veze, nije nista cudno

i, ne, nisam nikad spijunirala, a bila sam u polozaju spijunirane
sto preko interneta sto preko drustva i nekoliko njegovih poznanika.... nemam sto da kazem na to osim - ako nemas povjerenja u mene, sto kog vraga trazis samnom
 
volela bih da chujem vashe mishljenje o gore navedenoj situaciji,
i da li ste nekad shpijunirale svoje drage momke, i da li vam se ta shpijunaza obila o glavu?!


volim vas!

Sto manje znas to manje patis.

Kad sam zadnji put trazila i našla , bolelo me ko neko da me nozem po srcu isekao , i posle vise nismo bili isti , da ne kazem nismo bili vise uopšte .

Odgovor lezi u tebi.
Mozes li ti dalje sa tim sto znas ....on ocigledno moze .
Al ne bi se ja bas ni zaklela da on ne zna sa kim je pricao .
Misli malo i o tome .
Sta ako je bas to i hteo ...da bude provaljen??'
 
Sto manje znas to manje patis.

Kad sam zadnji put trazila i našla , bolelo me ko neko da me nozem po srcu isekao , i posle vise nismo bili isti , da ne kazem nismo bili vise uopšte .

Odgovor lezi u tebi.
Mozes li ti dalje sa tim sto znas ....on ocigledno moze .
Al ne bi se ja bas ni zaklela da on ne zna sa kim je pricao .
Misli malo i o tome .
Sta ako je bas to i hteo ...da bude provaljen??'


veruj mi da sam i ja razmishlajla o tome,
a onda sam shvatila da ja u svemu trazim povoljne odgovore za mene...


ne znam, vishe ni sama nisam pametna...
bar da me pusti da dishem, i da znam da je skroz gotovo... i kao to je too
 
druga stvar koja me uzasava, je ta da mi ne znam shta sve obecava kad se vidimo,
kao plache mi, zijavljuje ljubav,... a onda me opet ne zove...
a kao bash bih voleo da zivi samnom i tako neke fore...

jao ljudi ja ne znam vishe shta cu...
samo da napomenem da i nismo bash klinci on ima preko 35 god
 
preko 35! niste klinci? :eek:
bila sam ubedjena da ste srednjoskolci jer prica je prava tinejdzerska :confused:
jos sam htela da ti napisem da je jasno ko dan da je sa tobom samo zbog seksa, a onda sam pomislila da nije u redu to da napisem ako si klinka, nevina... :lol:
 
ma daj, otkacinji ti to odmah, ne javlja se danima i ne zeli da te vidi po mesec dana, a hoce da zivite zajedno, dno od muskarca...
ne znam koliko ti imas godina ali ovo stvarno ne smes da dozvolis, narocito ako nisi klinka, sta ce ti vezivanje sa takvim skotom...
treba ti bre normalan muskarac pa i sa normalnim ljudima nikad nisi sigruan, svima nama moze da dodje neko ludilo, ali ovaj je siguran ispaljivac...
 
Poslednja izmena:
raskini...ili probaj da otkriješ dal se on samo zeza na taj načina sa drugim forumašicama?

svi znamo da ovde lete PP-ovi kao ludi...vole ljudi da pišu, pa to ti je...:p

p.s. ako je već sa foruma, može ovo i da pročita...:think:
 
veruj mi da sam i ja razmishlajla o tome,
a onda sam shvatila da ja u svemu trazim povoljne odgovore za mene...


ne znam, vishe ni sama nisam pametna...
bar da me pusti da dishem, i da znam da je skroz gotovo... i kao to je too

Naprotiv on nije znao sa kim se upusta u konverzaciju.Shodno da si vec dobila odgovor trebas da postavis pitanje kako dalje.Uostalom kakva je to veza ako ste se videli 3 puta u dva meseca.Ne treba on tebe da pusti da dises vec naprotiv moras sama da prodises.Postavi sebi pitanje da li zelis da gubis vreme pored takve osobe i to zbog dve stvari zbog nacina vidjana odnosno kvantiteta vidjanja ,a zatim da li mozes nakon tvog otkrica potpuno da mu verujes jer ocigledno je naruseno poverenje ili ces to vreme iskoristiti da upoznas kvalitetniju osobu.
 
druga stvar koja me uzasava, je ta da mi ne znam shta sve obecava kad se vidimo,
kao plache mi, zijavljuje ljubav,... a onda me opet ne zove...
a kao bash bih voleo da zivi samnom i tako neke fore...

jao ljudi ja ne znam vishe shta cu...
samo da napomenem da i nismo bash klinci on ima preko 35 god

Skolski primer manipulatora.Koristi plac kako bi te zadrzao pored sebe odnosno kako bi zadrzao dok mu ne uleti druga prilika.
 
nije :)

najpoznatiji posle ovoga ;)

Ok.Dakle ,nije tematski forum namenjen iskljucivo za upoznavanja.Resenje je prilicno jednostavno.Sama znas da imas tri opcije ili ostajes sa njim tako da ce te ovaj problem vremenom sve vise okupirati tako da ces u najbanalnijim svadjama nabijati mu ovo na nos ,preci preko svega i nastaviti kao da se nista nije desilo nista mu ne spominjati ili staviti tacku na ovu nazovi vezu.Ja bih izabrala opciju tri ne zbog foruma nego sto ne bih dopustila da neko sa mnom igra psiholoske igrice,a kao sto sam rekla on je skolski primer manipulatora.
 

Back
Top