Ona ima tri preduzeća...
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Ona ima tri preduzeća...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.01.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Ona ima tri preduzeća...

Evo ovako. Jedan moj drug i ja treba da pređemo ulicu i zaustavi nas crveno svetlo na semaforu. I pored nas stoji jedna ženska i jedan deda. I nema više vozila. I ona pređe ulicu kroz crveno. I ja kažem drugu da pređemo i mi. A on na to veli da neće da ima problema zbog novog Zakona o saobraćaju. I ja mu opet kažem da pređemo, jer kako je ona mogla pa valjda možemo i mi. Kad će na to deda: "Ona može sve! Ona ima tri preduzeća! A šta vi imate?!" Na to se pocepasmo od smeha, jer zaista ispada da njena tri preduzeća (otvora u telu kojima može da zadovolji osobe suprotnog pola) vrede više nego naša dva preduzeća u stečaju. Šta mislite?

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Podrazumevano Re: Ona ima tri preduzeća...

Citat Original postavio Albert Pike Pogledaj poruku
    Evo ovako. Jedan moj drug i ja treba da pređemo ulicu i zaustavi nas crveno svetlo na semaforu. I pored nas stoji jedna ženska i jedan deda. I nema više vozila. I ona pređe ulicu kroz crveno. I ja kažem drugu da pređemo i mi. A on na to veli da neće da ima problema zbog novog Zakona o saobraćaju. I ja mu opet kažem da pređemo, jer kako je ona mogla pa valjda možemo i mi. Kad će na to deda: "Ona može sve! Ona ima tri preduzeća! A šta vi imate?!" Na to se pocepasmo od smeha, jer zaista ispada da njena tri preduzeća (otvora u telu kojima može da zadovolji osobe suprotnog pola) vrede više nego naša dva preduzeća u stečaju. Šta mislite?
    .....eeeeeeee pametan taj deda ....................iskustvo je chudo ..........pre 9 godina izashao ja u cvetu zuzuric i oko 2h izadjemo da iskuliramo napolje ,tu se nadjoshe panduri saobracajci i savatashe jednu dobrostojecu gospodzu na redovnu kontrolu alko testa ,daju joj onaj aparat a ona ce na to ljutito panduru ".pa necu valjda da duvam pred momcima ........",i stvarno odoshe malo dalje na kalemegdan na duvanje ..............
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Slične teme

1. Sva javna preduzeca SPS-u
    Autor ptica-trkacica u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 01.07.2008., 18:44
  2. tehnologija org. preduzeca
    Autor tuzni student u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.12.2004., 10:31

Oznake

Pravila za slanje poruka