Ljubomora

Не бих се обазирала на нечију љубомору.
А врло брзо бих прекинула такву везу, ако би ме то оптерећивало.
 
Ala ste iskvarene:per:
Sto bre?Zamisli da ti tvoja devojka kaze:"Dusice jako mi se dopada jedna moja drugarica hoces da probamo u troje?" Sta bi joj rekao? "Necu draga jako si iskvarena":zper:
Ja ništa ne delim, što je moje moje je..... ne vatam se sa pederrima i papcima, tako da ta opcija otpada.;):p


:zcepanje::zcepanje:

A ako je to neki ekstra biseksualac koji te bas,bas privlaci?:zper:

:zcepanje:
 
Sto bre?Zamisli da ti tvoja devojka kaze:"Dusice jako mi se dopada jedna moja drugarica hoces da probamo u troje?" Sta bi joj rekao? "Necu draga jako si iskvarena":zper:


A ako je to neki ekstra biseksualac koji te bas,bas privlaci?:zper:

:zcepanje:
Neeeeeee radim te radove nikako ,muskarci mi se ne dopadaju sigurno bi joj rekao da je iskvarena.:dash:
 
Da li bi ste mogli biti sa ljubomornom osobom i do koje granice bi trpeli partnerovu ljubomoru?:neutral:

Jedno je kada vam neko nekim slatkim komentrom stavi do znanja da mu bas i nije svejedno kad nas drugi gleda, kad nas drug non-stop zove, zagrli, podigne i zavrti... Ume to malo da pecne :)

Drugo je kad neko od misa pravi slona, kad se cmoknes sa drugom u obraz, a on vec u glavi pravi film kako ga varas... :roll:

Normalna doza ljubomore je ok, koliko-toliko da poslaje poruku: "Nista strasno sto te momci vole, ali bude mi krivo."
Ako je ta poruka pak: "Ne smes ni da mahnes kolegi sa faxa", onda je to malo uvrnuto.
 

Back
Top