Cas malog odmora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mikki88

Domaćin
Banovan
Poruka
3.888
Sta radite na malim odmorima?

Sedite u ucionici?
Dremate?
Radite domaci?
Piskite?
Visite po hodnicima?
Idete vani jesti?
Bezite od sledeceg casa?
Pohadjate nastavu?
Da, da, pohadjate nastavu?

U moje vreme (mocna je ovo fraza), kada bi imali spojene casove iz istog predmeta iz trigonometrije, svi bismo se smarali jer profesori (posto ih je bilo dvoje - muz i zena) nas ne bi pustili pa ne znam...sta god da je.
 
Sta radite na malim odmorima?

Sedite u ucionici?
Dremate?
Radite domaci?
Piskite?
Visite po hodnicima?
Idete vani jesti?
Bezite od sledeceg casa?
Pohadjate nastavu?
Da, da, pohadjate nastavu?

U moje vreme (mocna je ovo fraza), kada bi imali spojene casove iz istog predmeta iz trigonometrije, svi bismo se smarali jer profesori (posto ih je bilo dvoje - muz i zena) nas ne bi pustili pa ne znam...sta god da je.

'ebemo radoznale :mrgreen:
 
Sta radite na malim odmorima?
.

U osnovnoj školi smo veći deo malog odmora putovali od jedne učionice do druge. Postojale su bukvalno dve leve i dve desne trake niz hodnik, kao na autoputu, i onda mi milimo niz hodnik vukući svoje torbetine sa jednog kraja škole na drugi. (Velika škola; samo učionice matematike su zauzimale ceo sprat)

Kada smo imali dvočas iz engleskog onda nije trebalo da idemo nigde ali mi je bilo zabavno da se samo prošetam kroz školu idući "autoputem"

U srednjoj smo visili na hodniku, naša učionica je bila preko puta stepeništa
 
Moja tema je estetski bolja od drugih jer:

1. Nije o predmetu a naziv je napisan koristeci se istim sablonom
2. Naziv je opravdan u uvodnom postu
3. Sadrzi vise slova u uvodnom postu

Mozda nije zanimljiva, ali ni ostale se nesto ne isticu.

Mislim na glas, oprostite mi.

Aha, sta si rekao
 
Moja tema je estetski bolja od drugih jer:

1. Nije o predmetu a naziv je napisan koristeci se istim sablonom
2. Naziv je opravdan u uvodnom postu
3. Sadrzi vise slova u uvodnom postu

Mozda nije zanimljiva, ali ni ostale se nesto ne isticu.

Mislim na glas, oprostite mi.

Aha, sta si rekao

Meni je tvoja tema bas najzanimljivija, jer barem mi iz odeljenja radimo najzanimljivije stvari na malom odmoru kao sto je igranje mini fudbala u ucionici lopticom za tenis ;)
 
Meni je tvoja tema bas najzanimljivija, jer barem mi iz odeljenja radimo najzanimljivije stvari na malom odmoru kao sto je igranje mini fudbala u ucionici lopticom za tenis ;)

mi trenutno gadjamo ljude, a posto smo maturanti, niko nas ne dira..nas 15 stanemo i samo rokamo prolaznike (grudvama da ne dodje do zabune)
 
jao, mi smo nekad igrali fudbal sa cepom od koka-kole, a golovi su bili stolice...toliko smo se bili naprzili, da smo za tih 5 minuta stizali da se oznojimo kao da smo radili fizicko...a jedno vreme smo donosili i lopticu...
 
bre, ne znam, kod mene je normalno da sa sve torbom ides napolje, pa kad treba da se podje na cas ides u ucionicu, skoro nikad se ne ostavlja ranac u ucionici
Pa mi smo ostavljali (u srednjoj, kada smo imali svoju stalnu učionicu). Obična soba sa klupama i stolicama, pa nisu zaključavali. Nije bilo kompjutera ili neke tako aparature da se polomi, pa nije bilo važno da li su ljudi unutra ili ispred na hodniku. Niko nije krao iz tuđih torbi.

Danas se u osnovnim školama učionice uglavnom zaključavaju zbog kompjutera i jer je lakše dežurnom nastavniku da vidi šta se radi ako su svi na hodniku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top