Pitanje za one koji znaju da odgovore na njega

gost 210765

Zainteresovan član
Poruka
340
Zivo me interesuje jedna stvar.Posto sam se juce ljubio sa devojkom koja je imala herpes na usni,"groznicu" kako je u narodu zovu,tako malu skoro se niji ni videla,izbila je i meni u roku od pola sata blago meni :roll: Nikad nisam imao to nit sam znao kako i sta stim.E sad ozbiljno,interesuje me dal se herpes moze preneti sa oralno na genitalno?Tipa riba sa "groznicom" te zadovolji oralno i tako ti prenese herpes na penis??Da znam da se klonim tog rada :D Starije generacije gde steee
 
Zivo me interesuje jedna stvar.Posto sam se juce ljubio sa devojkom koja je imala herpes na usni,"groznicu" kako je u narodu zovu,tako malu skoro se niji ni videla,izbila je i meni u roku od pola sata blago meni :roll: E sad ozbiljno,interesuje me dal se herpes moze preneti sa oralno na genitalno?Tipa riba sa "groznicom" te zadovolji oralno i tako ti prenese herpes na penis??Starije generacije gde steee

ne moze to je drugi tip herpes virusa

kakve veze imaju starije generacije s ovim?
 
Ali to znaci da sam onda ja njoj preneo jer sam joj polizo!Ona meni sa usta na usta a posle se ja spustio dole...........A brate nemam zelju vise za nicim

Ustvari to znaci samo ako sam je dotakao usnama a znam da sam koristio samo jezik..E a samo da pitam jer moze oralno da me zadovoljava dok herpes na usni nije aktivan (kad je u stanju mirovanja)??Ili bolje da ne rizikujem...
 
Tačno. Jednom me je izljubila baba sa herpesom bez da sam ja to primetio na vreme i ništa mi nije bilo.

ja sam se sa jednim likom koji je imao jednu malu bradavicicu na usni ljubakala...posle provalila sta je...kasno :lol:...nikad mi nije bilo nista...nemam ga...a i odustala sam od tripovanja za to jer ga svako drugi ima...ne bi me cudilo da ga jednom zakacim
al nije na odmet izbegavati oralni sex sa partnerom u fazi kad ima bradavicu na usnama...to drndanje sa lekarima nikome nije potrebno ...pogotovo ebe stvar kod zena...
 

Back
Top