Umete li s ljudima?

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.811
Bilo bi pozeljno da date neki primer uspeha ili pogresnog pristupa-ponasanja vas ili ljudi iz vase okoline..naime meni pade na pamet kako se prodaju polovni automobili..nekako uvek bolje prodje lazov s nekim nadrk stavom..tipa taj i taj auto je krsh..sve osim mog je sranje..i vecina veruje tim namazanim koji kao deluju sigurno a bezobrazno..licno uglavnom ispricam i dobra i losa iskustva..dam validan primer sta je dobra sta losa strana medalje..nekako kao da to sto se uzima radim za sebe..bas se trudim da neko dobro prodje i bude zadovoljan..ali to uopste ne prolazi kod onih koji su bas duduci..zasto prolazi napadan stav?I kad ulazite u prodavnicu..da li se javljate prodavcima.?.da li vam prija kad pridju i kazu napadno izvolite ili je dovoljno da klimnu glavom da vam daju do znanja da su vam na raspolaganju kad na miru pogledate i odlucite?Ocigledno da ne treba biti uvek fin i da to ne voli svako..pa koje su to situacije kad treba ovako-onako?
 
ja bash obrnuto.. al to ne valja.. :P
ja sam dobra sam svima, ono kao kul sa svima i tako.. :P

a inache to kao pristup s ljudima.. znachi jedan dan sa vrh sa nekim, ono sve extra ludilo, sledeci dan mi jednostavno dodje da ga kuliram i sve tako.. z:hm:
jednostavno dodje mi neshto i gotovo.. :lol:
 
ne valja da si preterano dobar, jer ljudi odma počnu da provociraju, isprobavaju granice tvoje tolerancije...a vremenom to pređe u bezobrazluk...ako si dovoljno mutav, ili fin da iskuliraš, oni to kao po pravilu shvataju kao nemoć i napadaju još više...je8eš ga...čovek je ipak samo malo naprednija životinja...

...distanca i hladnoća, za početak...a za dalje, kad procenimo će vidimo...
 
Bilo bi pozeljno da date neki primer uspeha ili pogresnog pristupa-ponasanja vas ili ljudi iz vase okoline..naime meni pade na pamet kako se prodaju polovni automobili..nekako uvek bolje prodje lazov s nekim nadrk stavom..tipa taj i taj auto je krsh..sve osim mog je sranje..i vecina veruje tim namazanim koji kao deluju sigurno a bezobrazno..licno uglavnom ispricam i dobra i losa iskustva..dam validan primer sta je dobra sta losa strana medalje..nekako kao da to sto se uzima radim za sebe..bas se trudim da neko dobro prodje i bude zadovoljan..ali to uopste ne prolazi kod onih koji su bas duduci..zasto prolazi napadan stav?I kad ulazite u prodavnicu..da li se javljate prodavcima.?.da li vam prija kad pridju i kazu napadno izvolite ili je dovoljno da klimnu glavom da vam daju do znanja da su vam na raspolaganju kad na miru pogledate i odlucite?Ocigledno da ne treba biti uvek fin i da to ne voli svako..pa koje su to situacije kad treba ovako-onako?

Читам људе као књигу, веома интересантну књигу...
 
Danas je vrijeme izvrnutih pravila...
Mladi svijet boli uvo za sve i svasta...
Cim si drugaciji u prilici se htio ili ne biti nerazumljiv ...
Ljudi,gluvi telefoni caruju..
Prolazi sto u snu nebiste sanjali...
Danas dobrota, finoca, lijepo ophodjenje,kultura,vaspitanje pripada malom broju ljudi...
V a n z e m a lj c i m a ....a to nijesu...
Danas je velika vrlina biti n o r m a l a n ....:)
 
Bilo bi pozeljno da date neki primer uspeha ili pogresnog pristupa-ponasanja vas ili ljudi iz vase okoline..naime meni pade na pamet kako se prodaju polovni automobili..nekako uvek bolje prodje lazov s nekim nadrk stavom..tipa taj i taj auto je krsh..sve osim mog je sranje..i vecina veruje tim namazanim koji kao deluju sigurno a bezobrazno..licno uglavnom ispricam i dobra i losa iskustva..dam validan primer sta je dobra sta losa strana medalje..nekako kao da to sto se uzima radim za sebe..bas se trudim da neko dobro prodje i bude zadovoljan..ali to uopste ne prolazi kod onih koji su bas duduci..zasto prolazi napadan stav?I kad ulazite u prodavnicu..da li se javljate prodavcima.?.da li vam prija kad pridju i kazu napadno izvolite ili je dovoljno da klimnu glavom da vam daju do znanja da su vam na raspolaganju kad na miru pogledate i odlucite?Ocigledno da ne treba biti uvek fin i da to ne voli svako..pa koje su to situacije kad treba ovako-onako?

zavisi ko je u pitanju-kako ko s kim,kako ko treba da bude tretiran tako cu ga ja i tretirati. pre sam bila dobrica,onda sam postala arogantna i bezobrazna,sa jako,agresivnim pristupom,valjda jer sma nekako oduvek osecala da sam sama,i da mi niko nikad nece stati u moju odbranu,kad se dogodi sranje,i valjda sam psoredstvom toga,i kako su me drugi ljudi tretirali stalno , postala jako agresivna i svajdalacki nastrojena,cak i prema onima koji nishta nisu skrivili.

e sad,prema onima koje volim sam prijatna,komunikativna,jako sam pricljiva,dopadljiva...ja i studiram neshto vezano za usluzne delatnosti ali mogu ti reci,moje kolege su sve samo ne fini i usluzni :confused:
 
uh, ja imam problem sa ljudima.
uglavnom zato što se nikada ne foliram i uvek mi se vidi na licu ( sa kilometra) šta mislim.

inače volim ljude generalno, mislim da u svakome ima nešto dobro za šta se vredi truditi, ali ljudi umeju to pogrešno da protumače, a kada shvate da je bilo iskreno, onda krene objašnjavanje ... a to onda nije to i tako...

nije da volim preterano srdačne ljude, malo mi je to neiskreno i napadno, ali ih pustim ...
a one drske i bezobrazne gnječim dok ih ne odobrovoljim...

a što se procene tiče, nisam neki experAt baš ...

da.
 

Back
Top