KOVERZACIJSKI PRIRUCNIK ZA LJUBAVNIKE

Čika gad

Početnik
Banovan
Poruka
50
1. Nijedna zena me nije tako uzbudjivala.....sa nijednom nisam mogao tak cesto
2. Smatraj me kao da sam slobodan muskarac
3. Samo tebe volim i zelim, ali treba mi vremena...
4. Ne bih se ovoliko trudio da mi nije stalo..
5. Ja bi tebe cekao do kraja zivota
6. Znam da ti je tesko..ali meni je jos teze..
7. Nikad nisam nikog volio kao tebe..
8. Ispraznila mi se baterija od mobitela..
9. Tek sad sam vidio tvoju poruku (dan kasnije)
10. Znas, trenutacno sam u jako teskom periodu, ali ne zelim te zamarati svojim problemima
11. Stalno mislim gdje si, s kim si, sta radis, mislis li na mene... (cak i dok ***** zenu - opaska autora)
12. Znam da nije lako..ali misli na sve godine koje su pred nama..
13. Sve sto zelim je ostariti s tobom..
14. Sve bi ucinio za tebe
15. To su joj zadnji trzaji...znas ljubavi to ti je kao kad kokosi odsjeces glavu..ona jos malo trci bez glave..
16. Ovo je zadnje ljeto koje provodimo odvojeni....druge godine cemo biti zajedno..
17. Sve si ti krivo razumila; izvrces istinu
18. Sanjam onaj dan kada budemo zajedno..sanjam ga..
19. Volis li me dovoljno da budes uz mene bez obzira na sve?
20. Nece ovako biti zauvijek, samo se mora pojavit prava situacija da rijesim stvari
21. Kad se zamislim sretnog i zadovoljnog, ti si uz mene
22. Samo tebe volim..samo tebe zelim..
23. Smiren sam i sretan samo kada sam uz tebe...
24. Tebe smatram svojom zenom...
25. Ne mogu je ni dodirnuti ( svoju zenu )
26. Ti si meni jedina ljubav
27. Probudio sam se i skoro sam rekao tvoje ime
28. Frendovi me zajebavaju..nemogu se vise dopisivati
29. Jedva gledam..mislim da cu odmah u krevet
30. Rekao sam zeni NACELNO za rastavu
31. Ti si jedina i prva..shvati to..
32. Sanjam te pored sebe dok spavam na kaucu u dnevnoj sobi..
33. Uvijek sam bio iskren s tobom, od pocetka si sve znala.
34. Poznajes me bolje od ikoga.
35. Nikad je nisam volio ( svoju zenu)
36. sve se desava sa razlogom..nije slucajno da smo se sreli..tako je moralo biti..poslije ovoga cemo samo biti ja_ti..
37. Nasa jedina krivica je da smo se zaljubili ......pokazat ce vrijeme...
38. Nisam ja tebe povrijedio..situacija te je povrijedila
39. Nisam drugacije mogao....
40. Nista ne osjecam prema njoj..bas nista..da nije djece otisao bi odmah..
41. Nisam ja nista odlucio, ti si ta koja prekida kontakt
42. Da.. nista ne ide preko noci...daj SHVATI da nista ne ide preko noci...
43. To tvoje odjebavanje je uvijek uzasno bolno za mene..izgaram..
44. A znas da ne mozemo jedan bez drugoga...
45. Nikad me nikoja nije tako izvrijedjala..ali ni ljubila
46. Drzao sam te kao boginju..bila si boginja za mene...
47. Bas takvu te obozavam..kad izvuces pandze...
48. Zenu jedva i vidim..skoro nikako,..osim kada imamo razgovore o rastavi..i kad smo zajedno negdje pozvani..jer ne zelim da ljudi pricaju dok sve ne rijesim
49. Mislis da bih trpio sve ovo da te ne volim?
50. Puno lakse bi mi bilo da se maknem od tebe, ali ne zelim jer vjerujem da imamo nesto vrijedno.
51. Volio bih da sam sad s tobom
52. Odlazak na posao mi je odmor....vidis i sama da nisam nikad doma..i to mi nije dom..samo mjesto gdje prespavam...dom je tamo gdje si ti..
53. Mislis da sam samo sa tobom zbog j.... ma to mogu naci na svakom cosku za 100 eura..
54. A kad nisam sa tobom onda sam u birtiji i zamaram frendove sa pricom o tebi..puknut cu..a sa svakom casom te vise volim
55. Nikad nije bio samo sex..pogledaj me u oci i reci da znas da nije....to mogu naci bilo gdje..mi imamo nesto posebno..
56. Ti si jednina zena sa kojom mogu saaaaatimmmmaaaaaa razgovarati..predivna mi je svaka sekunda sa tobom....
57. Kada mu ne odgovaras na poruke:
nemoj mi to raditi
daj se javi
nemoj da poludim
ako si sa nekim muskarcem. nadam se da je bolji..
58. S nikim nisam mogao tako razgovarati..inace sam cutljiv..vidis kako djelujes na mene..
59. Znam da mi ne vjerujes..ali vrijeme ce pokazati tko je u pravu..
60. Ti si jedina zena zbog koje bi progutao samog sebe
61. U mojim mislima ces ostati moja ..samo moja...
62. Zenu nisam pobljubio ima godina dana..vise se i ne sjecam
63. I htio bi se rastat ali ne mogu radi djece
64. Ti si najbolje sto mi se ikada dogodilo
65. Falis mi stalno, non stop

66. Znas da to kod nas nije tako... (kad kazes da su sve takve veze iste)
67. Ne sexam se sa zenom
68. TI si rekla da si samnom samo zbog sexa ( a ne, trebala je rec odmah da se zaljubila ko tuka)
69. Ja se bum sigurno rastal (samo ne zna kad...)
70. ne mogu otici, kad pogledam djecu samo mi se place
71. ja s njom vise uopce ne razgovaram... samo sluzbeno ( kad mi treba opeglati, skuhati ili hocu sex...)
75. Ja stvarno hocu biti s tobom
76. kad se seksam sa zenom - naprosto odradjujem - rekao sam ti da sam zbog djece spreman sve uciniti
77. ni jedna zena ne zaslzuje biti samo ljubavnica - mrzim sam sebe
78. volim te, volim te, volim te, volim te - nju ne volim, ali ruke su mi vezane
79. mrzim blagdane zato sto moram biti doma (a ne s tobom)
80. nikad mi nece dati razvod
81. bio sam jaaaaako tuuuuuuzan preko blagdana (bez tebe)
82. ne mogu je ostaviti. nije tako jaka, hrabra i samostalna kao ti ... ljubavi moja
83. probudim se i trazim te(be) rukom po jastuku (spavam sam, ofkors)
84. samo s tobom osjecam da sam ziv.
85. cijele blagdane sam prespavao, samo da prije budu gotovi
86. nisam cuo mobitel, spavao sam...
87. (na moru) ugasio mi se mobitel (a zaboravio sam pin). jedva sam cekao da se vratim doma da te cujem i vidim
88. na moru sam bio samo s djecom... casna rije
88. ako nisam s tobom, ostajem na poslu po cijele dane, samo da ne idem doma
89. najradije bih sad bio s tobom
90. znam da mi ne vjerujes...
91. javiti ?u se kad budem slobodan..znam da sam bio nepošten i to više nikad ne želim napraviti..
92. ti mene ne možeš povrijedit jer te previše volim, a onaj koga voliš sve mu praštaš
 
44. A znas da ne mozemo jedan bez drugoga...

gej švaleracija?


45. Nikad me nikoja nije tako izvrijedjala..ali ni ljubila

nikoja j'bt! :zcepanje:


53. Mislis da sam samo sa tobom zbog j.... ma to mogu naci na svakom cosku za 100 eura..

pa što da plaćaš, rođače, kad imaš gratis


57. Kada mu ne odgovaras na poruke:
ako si sa nekim muskarcem. nadam se da je bolji..

hit! :zcepanje:


60. Ti si jedina zena zbog koje bi progutao samog sebe

WTF?!
 
Mili moji,
Da prekinemo nagadjanje - ja sam osamdeset posto navedenog cula uzivo.
I iskreno pise - uvek su prvo razdvojeni, pa se kao ona vreti kratko zbog dece, pa ostane (zbog dece), ali on nista sa njom nema :zcepanje:
A onda prica krene onako kako je opisano.
Uvek je preterano romanticno i carobno.
Pa ko dokle izdrzi.
Ja nisam dugo izdrzavala, kad sam se uverila, nestala sam.
Ali osoba zna sta prica, kao da im je iz usta vadjeno.
 
Mili moji,
Da prekinemo nagadjanje - ja sam osamdeset posto navedenog cula uzivo.
I iskreno pise - uvek su prvo razdvojeni, pa se kao ona vreti kratko zbog dece, pa ostane (zbog dece), ali on nista sa njom nema :zcepanje:
A onda prica krene onako kako je opisano.
Uvek je preterano romanticno i carobno.
Pa ko dokle izdrzi.
Ja nisam dugo izdrzavala, kad sam se uverila, nestala sam.
Ali osoba zna sta prica, kao da im je iz usta vadjeno.

istina... slabi su na dečje suze, spavaju u dnevnoj sobi, nisu je pipnuli godinama, ne mogu očima da je vide, jako pate i muče se, a nijedan nema m'uda da se razvede...
mrš!
 
Sta je za jednog svalera osnovno?

Najvazije je, ako vidis neku lepu zenu i hoces da joj pridjes, da se ne poplasis i utremiras...

.Lepe su obicno i najusamljenije jer svi se boje da im pridju..

Koliko sam samo vidjao dobrih zenki sa mufljuzima svih vrsta...:sad2:

Budi uvek opusten i nonsalantan..

Kad pridjes, pitaj bilo sta, moze buti sasvim glupavo...Ja sam nekada, kad nisam imao inspiracije, jednostavno prilazio i pitao bezazleno: "Oprostite, nisam odavde, da li bi mi mogli reci gde je ovde LEVO?"
Zena bi me pogledala u cudu, a ja bih brze bolje, da ne bi pomislila da sam nekakav manijak, rekao: "Bila je samo sala, da bih mogao da stupim sa vama u razgovor"...I tada bi ona prihvatila salu, ako sam joj se dopao, ako ne okrenula bi se i otisla...

Dalje, cesto sam pocinjao razgovor i onda bi dolazila jedna pauza kad vise nisam znao sta da kazem... Tada bih nju zapitkivao o njenom zivotu...Zene vole da se ispovedaju, cak i nepoznatim osobama...najvece je greska poceti pricati o sebi...

Na kraju bih naravno zatrazio uctivo njen telefon....I rekao kako me je odusevila i da zelim opet da se nadjemo..

Prilikom drugog susreta bih je vodio na rucak ili veceru, ali ne na jako skupo mesto..

Kad zenu izvedes na jako skupo mesto preti opasnost da pomisli da si neka lovarna budaletina i da ces stalno tako...

To bi me dovelo do bankrotstva vrlo brzo..Nije vazno znaci gde si je izveo. I bioskop je nekada bio sasvim dobar...

Drugi izlazak je presudan za "stvar"...Moras biti pozitivan, nasmejan, odavati sigurnost i mirnocu...Uz put je ko slucajno pipnuti za lakat, prijateljski zagrliti, gurnuti laktom...da se navikne na tvoj dodir...Ali nikako ne pipkati na neka mesta gde moze biti sumnjivo...
Na tom drugom satanku treba joj odmah staviti do znanja sta ocekujes od nje...

Da se ne dogodi nesreca da te svrsta u kategoriju prijatelja...:(

Od toga za jednog kvalifikovanog svalera nema nista gore!

PS. I nikada nemojte da smetnete sa uma da i najveci golgeteri najveci broj sansi za golove promase, ali se zato i nadaju golova...:cmok:
 
Poslednja izmena:
Ma najbitnije je da nadjes curku....
Jos ako misli i ubedjena je da je pametna , jos bolje, jer onda bar nisi djubre kao kod one koja je naivna i prostodusna.

Pronadjes na koju drustvenu zvaku se lozi i to joj seviras a okrenes...
Ono sto ona ocekuje da uradis i kazes a vodi je ka onome sta zeli i ne razmisljas koliko to ima logike ili ne.....

Mada imas vise vrsta ljubavnika, a ovo je za svalere....
Tu ima razlike...

Meni je licno spisak bez veze...zato sto je bas za curkaste, znaci ono pri dnu....ali neko voli i to...
Neko juri strastvene, neko zabranjene, neko bilo sta, neko trazi neku koja u njemu gleda boga, neko trazi neku koju moze da mota oko prsta...
Osim ove prve i eventualno ove druge vrste, sve ostalo su mentalna izivljavanja, ali su cesta...seks je inace cesto povezan sa mentalnim izivljavanjima , a interesantno da retko primecuju ucesnici koji su kompatibilni...a oni koji se duze zadrze i jesu donekle kompatibilni...
 

Back
Top