kako najlakse osvojiti muskarca?

anah:
Soprano:
Nista lakse,
iz licnog iskustva, ako vidis da se decko lozi na tebe prvo ga pustis da se primi ko mlad majmun pa onda kad se on primi krenes da ga drkas ko konja i to ti je najsigurnije.

Samo napred!!! :D

mnogo mocna fora :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Да... и онда у својим 30-им, 40-им схвате да су спуцале 20 година на "дрканје младих мајмуна", па просто............"издувају".
Много моћна фора :twisted:
 
Ej bre ja sam musko i to mi se desavalo stvarno ali sad sam naucio, dugo mi je trebalo hehe, ali sad sam naucio i sad ja malo zajebavam pa ako vidim da mi se devojka stvarno dopada onda polako smirujem sitauciju
Probajte uspeva
Ljuba82:
anah:
Soprano:
Nista lakse,
iz licnog iskustva, ako vidis da se decko lozi na tebe prvo ga pustis da se primi ko mlad majmun pa onda kad se on primi krenes da ga drkas ko konja i to ti je najsigurnije.

Samo napred!!! :D

mnogo mocna fora :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Да... и онда у својим 30-им, 40-им схвате да су спуцале 20 година на "дрканје младих мајмуна", па просто............"издувају".
Много моћна фора :twisted:
 
Ljuba82:
anah:
Soprano:
Nista lakse,
iz licnog iskustva, ako vidis da se decko lozi na tebe prvo ga pustis da se primi ko mlad majmun pa onda kad se on primi krenes da ga drkas ko konja i to ti je najsigurnije.

Samo napred!!! :D

mnogo mocna fora :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Да... и онда у својим 30-им, 40-им схвате да су спуцале 20 година на "дрканје младих мајмуна", па просто............"издувају".
Много моћна фора :twisted:


E onda si baš u zayebanim mladim godinama;) Nedaj se "drkati" :D :D :D 8)
 
Naravno nema nista lepse a pravo da ti kazem na tom sam intelektualnom nivou :D
littlefoot:
Soprano:
Ej bre ja sam musko i to mi se desavalo stvarno ali sad sam naucio, dugo mi je trebalo hehe, ali sad sam naucio i sad ja malo * pa ako vidim da mi se devojka stvarno dopada onda polako smirujem sitauciju
Probajte uspeva




Znači i ti juriš one mlade?:)
 
chokolada:
Ja najvise zavodim ocima. Pogled cini cuda! :wink:
Mozda cak i vise od sisa i dupeta!
Ima u ocima necega
eek.gif
 
pa zavodjenje je uvek aktuelna tema..kakve veze ima kad je otvorena

Ma jeste,ali me navodi da razmišljam o nekim filozofskim stvarima kao što su ko je bio joe666,i da li je joe666 našao ljubav svog života itd.
Ma jeste- joe666 Poruke 1 .Samo jedna poruka na temi koju je otvorio.Verovatno ga je odmah neko cimnuo na pp i joe666 jeste našao ,ako ne ljubav svog života,ono barem prolaznu avanturu sa tom....osobom.
 
Poslednja izmena:
Put do muškarčevog srca vodi preko stomaka. To nije fraza, već suva istina. Ja ne znam koji lik ne pada na dobar ručak :D Pozoveš ga kući, spremiš mu neku bogovsku klopu i tvoj je.

Moj se bre ćale oženio zbog toga, pričao mi je svojevremeno... Njega je kod moje keve privukao njen izgled i želeo je da šeta takvu ribu. Prođe malo vremena i nekako je on smuva. I kao plan mu je da bude neko vreme sa njom, da je malo šeta, malo kreše i to je to, čisto da bude zanimljivo. O braku uopšte nije razmišljao jer je prosto nije video pored sebe. Isuviše različita, drugačijih shvatanja i mišljenja... ona konzervativna i veliki tradicionalista, on malo liberalniji... Ona završila treći stepen, a ovaj fakultetlija... Ona iz komunjarske familije, on iz monarhističke... ona sluša narodnu muziku, on Stonse, Parpl, Cepeline, Grejtful Ded, Juraju Hp, Mudi Bluz, Prokol Harum itd...

I tako oni furaji 4-5 meseci i jednog dana, ćale dođe po nju i valjda pošli negde peške i uhvati ih kiša. I vrate se brže bolje u kevin stan. Baba i deda nisu bili tu i njih dvoje sami u stanu. I tad pita keva ćaleta "je si li gladan". A ćale kao šatro skroman " pa i niiiiisam"... i ona kao "aj aj, sad ću ja nešto da spremim na brzinu". I spremi mu ako se dobro sećam... kajganu i neko meso, napravi mu neku salatu i još nešto je bilo a ja ne mogu da se etim, a nije ni bitno... na kraju napravi krofne. Tog dana je ćale rešio da oženi Svetlanu. I 5 meseci kasnije su se i venčali. Eto, zahvaljujući ručku - 32 godine braka and counting.
 

Back
Top