idealna razlika u godinama m/z ?

gost 191696

Elita
Poruka
16.691
negdje sam davno procitao da je recept za idealnu razliku u godinama prilikom izbora partnerice potrebno podjeliti broj godina u muskarca i na taj broj uvjek dodati broj 7 kako bi se dobio broj godina zene.naravno, bez obzira na zivotnu dob. sistem ima progresivnu geometriju i nije cudo sto se dopada vecini muskaraca :)
primjeri:
muskarac 18 g.(18:2+7) zena 16 g.
muskarac 22 g.(22:2+7) zena 18 g.
muskarac 30 g.(30:2+7) zena 22 g.
muskarac 40 g.(40:2+7) zena 27 g.
muskarac 50 g.(50:2+7) zena 32 g.
naravno, podazumijeva se da nakon izlaska iz jedne veze u novu stupate koristeci ovaj recept bez obzira da li bili u vezi/braku 1,3,11...g.

jel' vam se dopada? i da li zene imaju slican recept?:)
 
Matematičaru, mene na časovima Psihologije učili da je idealna razlika između žene i muškarca 6 godina. (6 god stariji muškarac)

Iako ja mislim da to zavisi od mentalnog sklopa i da je individualna stvar koja ne može matematički da se odredi.
 
Matematičaru, mene na časovima Psihologije učili da je idealna razlika između žene i muškarca 6 godina. (6 god stariji muškarac)

Iako ja mislim da to zavisi od mentalnog sklopa i da je individualna stvar koja ne može matematički da se odredi.

govorimo o idealnim uslovima (geografska sirina,duzina, brzina vjetra, broj cipela, ferrar itd):rotf:
Nije loša kombinacija do trenutka kad ona dođe u 39-u, a ti.....:mrgreen:...na svu sreću pa je farmakologija uznapredovala:whistling:

e, onda ti okrenes list, dedi nogu a sebi pile:cmok:
 
negdje sam davno procitao da je recept za idealnu razliku u godinama prilikom izbora partnerice potrebno podjeliti broj godina u muskarca i na taj broj uvjek dodati broj 7 kako bi se dobio broj godina zene.naravno, bez obzira na zivotnu dob. sistem ima progresivnu geometriju i nije cudo sto se dopada vecini muskaraca :)
primjeri:
muskarac 18 g.(18:2+7) zena 16 g.
muskarac 22 g.(22:2+7) zena 18 g.
muskarac 30 g.(30:2+7) zena 22 g.
muskarac 40 g.(40:2+7) zena 27 g.
muskarac 50 g.(50:2+7) zena 32 g.
naravno, podazumijeva se da nakon izlaska iz jedne veze u novu stupate koristeci ovaj recept bez obzira da li bili u vezi/braku 1,3,11...g.

jel' vam se dopada? i da li zene imaju slican recept?:)
Nebitno.
Pupak na pupak ide.
 

Back
Top