Koliko para imate u novčaniku?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Koliko para imate ovog trenutka u novčaniku? (znate li to precizno, odprilike ili nemate pojma)
Bez koliko para u novčaniku nikad ne napuštate kuću (minimum-minimuma)?
Koliko najviše para nosite sa sobom (a da niste namenski krenule da kupite veš mašinu, šporet na drva, zlatnu ogrlicu, podigle premiju na lotou ili upravo dobile platu)
Pitanja se odnose i ako uvek nosite "plastiku" sa sobom.....
Lopov
 
Koliko para imate ovog trenutka u novčaniku? (znate li to precizno, odprilike ili nemate pojma)
Bez koliko para u novčaniku nikad ne napuštate kuću (minimum-minimuma)?
Koliko najviše para nosite sa sobom (a da niste namenski krenule da kupite veš mašinu, šporet na drva, zlatnu ogrlicu, podigle premiju na lotou ili upravo dobile platu)
Pitanja se odnose i ako uvek nosite "plastiku" sa sobom.....
Lopov

:zcepanje:

Oko 5€...:zcepanje: :rumenko:
Uvek nosim plastiku sa sobom i na njoj ima kesa...koliko, nije vas briga..:mrgreen: smara me sitnis, ne volim ga nikako..pogotovu 1c, 2c...:histericna: :besna: bude mi novcanik tezak ko crna zemlja...:rtfm:

P.s. Karticu cuvam ko oci u glav i znam kung fu, judo, karate itd..+ nosim sprej sa sobom.. :lol:
 
Poslednja izmena:
Uvek imam malo novca kod sebe - ili nemam novac, a ako ga imam - brže bolje potrošim ili platim neki račun, pa sam opet bez novca. Kada bih stalno imala novac, morala bih da bežim sa posla - ne bih videla smisao te robije, kada već imam keš za blejanje, kafić, bioskop i slično... I ne postoji minimum - izlazim iz kuće i kada mi je novčanik skroz prazan, što da ne? Iako je naravno prijatnije imati bar malo keša :)
 
Koliko para imate ovog trenutka u novčaniku? (znate li to precizno, odprilike ili nemate pojma)
Bez koliko para u novčaniku nikad ne napuštate kuću (minimum-minimuma)?
Koliko najviše para nosite sa sobom (a da niste namenski krenule da kupite veš mašinu, šporet na drva, zlatnu ogrlicu, podigle premiju na lotou ili upravo dobile platu)
Pitanja se odnose i ako uvek nosite "plastiku" sa sobom.....
Lopov

Manje od 1000 din... ni ne treba mi više...;)
Napustim kuću i bez novčanika...
Par hiljada dinara... 2-3...
Kartice imam... tj.jedna moja i jedna mamina... :mrgreen: na mojoj slabo šta ima... a na maminoj kako kad...:D
 

Back
Top