Savrseni cas matematike ?!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Savrseni cas matematike ?!

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Podrazumevano Savrseni cas matematike ?!

Postoji ili ne, pitanje je sad.

Cujem nase drage forumase i forumasice tinejdzere kako prosipaju bisere dosadno im na casu matematike i nista ne znaju i ne vole je, i zamilite zasto. Pa profesor ne ume da im priblizi predmet i nauci ih na lep i zanimljiv nacin, oni bi jadni gledali u profesora kako objasnjava ali posto im je dosadno oni gledaju kroz prozor, slusaju muziku, bacaju avione, neki cak i verbalno zlostavljaju profesora jer im je dosadno, pa da vas priupita nesto Stevee aj kazite kakav vi cas matematike zelite i da uz to skapirate profesora i tok casa a da pritom ne balavite po klupi?!

Molim ozbiljne odgovore jer cu u suprotnom zatraziti zatvaranje teme, pod tim podrazumevam izbegavanje odgovora tipa ,,Da profesorka izvodi striptiz,, , ,,Profesor pravo do sebe budalu,, ....

Hvala lepa

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    299

Podrazumevano Re: Savrseni cas matematike ?!

Kada profesorka ne dodje na cas...

Domaćin John Marston (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio Petar Borcha Pogledaj poruku
    Kada profesorka ne dodje na cas...
    Vote&Sub
    You just don't get it. I'm not locked in here with you....
    You're locked in here with *ME*...

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Ja sam bio mrtav ozbiljan kada sam postavio temu, molim vas da i vi budete isti pri odgovaranju na istu.

Dakle poenta je da se matematika nauci i da vama bude jasno a da pritom bude i zanimljivo, jer ocigledno u tome lezi caka. A na kraju kad se isprovaljujete ja cu vam reci odgovor na temu, kao vas mentalni vodic

Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio Stevee Pogledaj poruku
    Postoji ili ne, pitanje je sad.

Cujem nase drage forumase i forumasice tinejdzere kako prosipaju bisere dosadno im na casu matematike i nista ne znaju i ne vole je, i zamilite zasto. Pa profesor ne ume da im priblizi predmet i nauci ih na lep i zanimljiv nacin, oni bi jadni gledali u profesora kako objasnjava ali posto im je dosadno oni gledaju kroz prozor, slusaju muziku, bacaju avione, neki cak i verbalno zlostavljaju profesora jer im je dosadno, pa da vas priupita nesto Stevee aj kazite kakav vi cas matematike zelite i da uz to skapirate profesora i tok casa a da pritom ne balavite po klupi?!

Molim ozbiljne odgovore jer cu u suprotnom zatraziti zatvaranje teme, pod tim podrazumevam izbegavanje odgovora tipa ,,Da profesorka izvodi striptiz,, , ,,Profesor pravo do sebe budalu,, ....

Hvala lepa
    Aj evo ti ozbiljan odgovor. Kad vec objasnjava da objasni svima, a ne grupici od troje ljudi koja je zgotivila i koji dobiju peticu na kontrolnom.
    Profesorka koja se ne dere na tebe kako nikad nishta ne znash ako je pitash za objasnjenje.
    Profesorka koja saceka da prepisesh zadatak pa tek onda krene da pishe drugi.
    Profesorka koja taj zadatak objasni umesto shto rezultat prepishe iz reshenja.
    Da li ti je imalo jasnije?

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Vi ste onda u velikom problemu ako vam profesorka tako nesto radi.
    Predmetni profesor se ne pljuje po forumu vec za tako nesto postoji razredni staresina ili direktor Imate razrednog? Imate! Kazite istom i problem moze biti resen ?!

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

pa ovako: profesorka kasni na čas 15 minuta, a izlazi 10 minuta radije (izlazi na groblje za zadušnice a ne valja se posle 12h, or so...). predeje nešto frlje i mene ne proziva na tablu. ja pročitam svet i skandal i marijana mi pozajmi 100 kinti za kafu. i da mi da je uvatim za sisu. i onda zvoni.

Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Vi ste onda u velikom problemu ako vam profesorka tako nesto radi.
    Predmetni profesor se ne pljuje po forumu vec za tako nesto postoji razredni staresina ili direktor Imate razrednog? Imate! Kazite istom i problem moze biti resen ?!

Veruj mi ne postoji. Razredna je josh gora nego ona.
    Smanjila je celom odeljenju ocene iz njenog predmeta jer jadna ne mozhe da nam smanji vladanje. Tako da umesto da imam cistu peticu, imam trojku(nekako su se u dnevniku nasle 2 fiktivne trojke, a jedna petica prepravljena je na 3)
    Pa sad ti vidi.
    A plus to su osobe koje su tek zavrshile fax, pa isteruju silu na uchenicima.

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio Weljko94 Pogledaj poruku
    Aj evo ti ozbiljan odgovor. Kad vec objasnjava da objasni svima, a ne grupici od troje ljudi koja je zgotivila i koji dobiju peticu na kontrolnom.
    Profesorka koja se ne dere na tebe kako nikad nishta ne znash ako je pitash za objasnjenje.
    Profesorka koja saceka da prepisesh zadatak pa tek onda krene da pishe drugi.
    Profesorka koja taj zadatak objasni umesto shto rezultat prepishe iz reshenja.
    Da li ti je imalo jasnije?
    1) Pa mozda kada bi se i ostali ukljucili u tok casa a ne da pravite avione ili sta vec, i pokazete malo interesovanja mozda bi ona prisla i ostalima i pomogla vam. Nesto ne verujem da ona okupi tri ucenike u prvoj klupi i samo njima prica. Tj vama kaze zapusite usi a njima prica da vi ne cujete. Bas je bezobrazna zamisli
    2)U ovo apsolutno ne verujem , mislim i ja sam prosao tvoj razred i tvoj uzrast i znam te ,,balave,, fore. Profesorka mi se dere kad je ja nesto pitam. Pa cak i ako to radi, onda nije normalna a onda se zna sta se radi. Ustane precednik odeljenja i obrazlozi joj stvari tipa ,,Profesorka mi bismo zelieli to to to i to, moze ili ne moze,, postoje dve mogucnosti:
    1),,Moze,, ==> Hvala lepa
    2),,Ne moze,, ==>razredni staresina

3)Ako bi moja profesorka cekala da svako od nas prepise onda bi smo radili pola zadatka tacno 35 minuta, kranje sam ozbiljan, neki cak ni ne pisu

4)Izvini kako to cas treba da prepisete a onda naprosto vam samo ,, napise resenja na tabli,, Sam sebe demantujes ....

Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Lol.
    Ok, ne verujesh mi. To je onda to. Nemam dalje shta da kazhem.

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio bezibre! Pogledaj poruku
    pa ovako: profesorka kasni na čas 15 minuta, a izlazi 10 minuta radije (izlazi na groblje za zadušnice a ne valja se posle 12h, or so...). predeje nešto frlje i mene ne proziva na tablu. ja pročitam svet i skandal i marijana mi pozajmi 100 kinti za kafu. i da mi da je uvatim za sisu. i onda zvoni.
    Bravo aj pali sad

Veruj mi ne postoji. Razredna je josh gora nego ona.
    Smanjila je celom odeljenju ocene iz njenog predmeta jer jadna ne mozhe da nam smanji vladanje. Tako da umesto da imam cistu peticu, imam trojku(nekako su se u dnevniku nasle 2 fiktivne trojke, a jedna petica prepravljena je na 3)
    Pa sad ti vidi.
    A plus to su osobe koje su tek zavrshile fax, pa isteruju silu na uchenicima.
    Epa onda postoji direktor. E onda, ako od 3 coveka koji su za svoje znanje dobili diplomu i imali pedagogiju kao ispit na svom faxu ne postoji ni jedna koji uvidja vas problem onda se fakat vi u velikoj zabludi, tj niste u pravu

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Lol.
    Ok, ne verujesh mi. To je onda to. Nemam dalje shta da kazhem.
    Kako da ti verujem kad mi pricas dve kontrarne stvari u istom postu i pritom mi ne dajes dovoljno argumenata da cak i pomislim da si u pravu

Poznat BIG PEOPLE (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

ha kao odgovor bi trebao da glasi ''volela bih da radimo zadatke, da nam nastavnik priblizhi maximalno predmet'' i te fore..

e, onda bi se smorila.. sve jedno moran na privatne tako da na chasu bleim.. =)
    jer nash nastavnik radi najmanje 30god u shkoli i puko je skroz s zhivcima tako da ne vredi uopshte pokushavati da ga skontash..
    Pred ženom da kleči 1000 muškaraca, ona bi izabrala onog koji je čak ni ne gleda.

Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Ne demantujem sam sebe. Nisi shvatio poentu.
    Prvo postavi zadatak(jedan zadatak=cela tabla). Ok.

Imash dva izbora- cutish i slushash(probash da shvatish neshto) ili prepisujesh za njom naslepo(nishta ne shvatish)

Zatim, primer, zadatak sa 6 brojeva, od kojih je jedan tacan. Ona unapred zna koji je to broj, uradi napishe reshenje. I kazhe deco, jel ste shvatili.
    Nismo-shta niste shvatili- pitash je, a ako ne zna da ti objasni lepo, onda krene "e da si ti seo i prochitao to kod kuce"

Sve se svodi oko toga. Ja retko kad neshto ukapiram tu.
    Odem na privatni chas i za sat vremena nauchim 2 oblasti cele i dobijem 3.
    Pa sad ti vidi da li ja lazhem ili je profesorka jednostavno nesposobna za rad.
    I umorio sam se od ovog pisanja. Idem igram kanter pa na spavanje.
    Vozdra.

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    299

Bravo aj pali sad

Epa onda postoji direktor. E onda, ako od 3 coveka koji su za svoje znanje dobili diplomu i imali pedagogiju kao ispit na svom faxu ne postoji ni jedna koji uvidja vas problem onda se fakat vi u velikoj zabludi, tj niste u pravu
    Ko ce da se bakce sa time,da se ide do ministarstva pa do medjunarodnog suda pravde.Daj molim te.Evo lepo je rekao jedan moj profa(najbolji necu da vam odam sta predaje)
    Profesorke kuci imaju nadrkanog muza i dva mala kretena koji redovno maltretiraju.Kada dodju u skolu jos se nadje gomila od 30 ljudi koji ce to da zabiberi pa zato postoje neke granice koje se lako prelaze.
    One mladje su najgore.Napicene,imaju 35 godina i neudate(babadevojke) misle da su popile svu pamet ovoga sveta,e nisu.

Aktivan član Rimman (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

moj cas matematike je idealan. Profesorka me ne smara, ja stavim sluske, nemam predstavu o cemu se radi, no dobro

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio BIG PEOPLE Pogledaj poruku
    ha kao odgovor bi trebao da glasi ''volela bih da radimo zadatke, da nam nastavnik priblizhi maximalno predmet'' i te fore..

e, onda bi se smorila.. sve jedno moran na privatne tako da na chasu bleim.. =)
    jer nash nastavnik radi najmanje 30god u shkoli i puko je skroz s zhivcima tako da ne vredi uopshte pokushavati da ga skontash..
    Pa sta, svi vi lupate treba da vam priblizi ja Vas pitam kako!?
    Sta ocete da vam radi na casu?
    Ne demantujem sam sebe. Nisi shvatio poentu.
    Prvo postavi zadatak(jedan zadatak=cela tabla). Ok.

Imash dva izbora- cutish i slushash(probash da shvatish neshto) ili prepisujesh za njom naslepo(nishta ne shvatish)

Zatim, primer, zadatak sa 6 brojeva, od kojih je jedan tacan. Ona unapred zna koji je to broj, uradi napishe reshenje. I kazhe deco, jel ste shvatili.
    Nismo-shta niste shvatili- pitash je, a ako ne zna da ti objasni lepo, onda krene "e da si ti seo i prochitao to kod kuce"

Sve se svodi oko toga. Ja retko kad neshto ukapiram tu.
    Odem na privatni chas i za sat vremena nauchim 2 oblasti cele i dobijem 3.
    Pa sad ti vidi da li ja lazhem ili je profesorka jednostavno nesposobna za rad.
    I umorio sam se od ovog pisanja. Idem igram kanter pa na spavanje.
    Vozdra.
    1)Jok nego cela tabla Pricaj mi o tome ...

2) Postoji i treci: sednes kuci pogledas knjigu, pogledas svesku, pogledas zbirku, dodjes na pdf Prirodne nauke http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=82 postavis pitas sta ti nije jasno, dobijes odgovor bude ti jasno, odes u skolu i slusas i pratis cas matematike i sve ti je jasno.

3) Pametno Vam je jos i rekla zena

4) Ne kazem da lazes, ali kazem da ne sagledas stvari iz niti pribliznog dobrog ugla.
    Vama (Nama) ili kako god, vecini tinejdzera je lakse da kazu onako kako njima odgovara
    ,,Profesorka ne zna da objasni zato imam losu ocenu,,
    ,,Ne ume da objasni,, ili tako nesto.
    Budite malo iskreni prema sebi i kazite kada ste u zivote svome malom uzeli Uudzbenik iz matematike, zbirku dodatnu literaturu ili sta vec potpomaze ucenje i seli i citali. Pa NIKAD ko mi kaze da je to uradio mogu samo da kazem da ima koliko toliko dobru ocenu iz matematike. Uvek je lakse okriviti drugog za svoje neuspehe i pritom se ne truditi da olaksate i sebi i profi posao i sesti kuci izdvojiti 45 minuta da se procita lekcija iz matematike koja je u skoli radjena cas pre i da se odradi par primera i eventualno baci pogled na netu pogleda pita, pa mozda i pitati profesoa u skoli po zavrsetku casa da objasni nesto sto nije bilo jasno. Sami ste ostavili taj utisak na profesora nezainteresovanosti, pa naravno da vodi dijalog sa jednim ucenikom kada se ostalih 30 ni ne truda da bilo sta cuje a posle ce reci ,,Profesor ne valja,,

Iz svega ovoga zakljucujem da danasnja omladina nije navikla da radi matematiku kao i ostale predmete. Dragi moji sto pre utuvite sebi u glavu da je matematika kao i drugi predeti zahteva ucenje citanje vezbanje za dobru ocenu. Matematike se uci !! Ona nije dar Boga niti se neko rodio sa time, svako od nas koji znaju danas matematiku znaju je jerbo su je radili i vezbali, i shvatili ovo sto ja pricam sve vreme. Ko hoce neka poslusa moj prijateljski savet ko nece, ne mora ne primoravam nikoga

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio Petar Borcha Pogledaj poruku
    Ko ce da se bakce sa time,da se ide do ministarstva pa do medjunarodnog suda pravde.Daj molim te.Evo lepo je rekao jedan moj profa(najbolji necu da vam odam sta predaje)
    Profesorke kuci imaju nadrkanog muza i dva mala kretena koji redovno maltretiraju.Kada dodju u skolu jos se nadje gomila od 30 ljudi koji ce to da zabiberi pa zato postoje neke granice koje se lako prelaze.
    One mladje su najgore.Napicene,imaju 35 godina i neudate(babadevojke) misle da su popile svu pamet ovoga sveta,e nisu.
    Ko je pomenuo ministarstvo ili sta vec
    Citat Original postavio Rimman Pogledaj poruku
    moj cas matematike je idealan. Profesorka me ne smara, ja stavim sluske, nemam predstavu o cemu se radi, no dobro
    Divan cas, i sve znas i ponosis se!
    Alal vera
    Poslednji put ažurirao/la Error : 11.02.2010. u 20:26

Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio †0verkill† Pogledaj poruku
    Da sedim sa Steveeom u zadnjoj kupi i da je profesorka matora i gluva,da ne cuje kada ga bijem i otimam mu pare za uzinu!
    deder kazi ovde sta imas iz matematike?

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

deder kazi ovde sta imas iz matematike?
    1 prvi kontrolni u skolskoj godini
    1 prvi pismeni
    1 usmeni za prvo tromesecje i sad se sve to ponavlja u krug! Msm kome jos teba matis,a tek Srpski?
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio †0verkill† Pogledaj poruku
    1 prvi kontrolni u skolskoj godini
    1 prvi pismeni
    1 usmeni za prvo tromesecje i sad se sve to ponavlja u krug! Msm kome jos teba matis,a tek Srpski?
    slicno ko ja iz srpskog

1-kontrolni iz gramatike
    1-lektira
    2-pismeni, slobodna tema-mamu joj *****
    1-lektira
    1-pismeni iz gradiva

zakljucno 5

Nego, jel mogu ja da ti budem pomocnik u napushavanju dece?

Poznat BIG PEOPLE (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

Pa sta, svi vi lupate treba da vam priblizi ja Vas pitam kako!?
    Sta ocete da vam radi na casu?
    fora je shto on ni sam sebe ne konta kad nam objashnjava
    a tolko zdiba da ti pripadne muka kad ti pridje..
    i chim vidi da ne pishesh, krene da te juri po uchionici
    Pred ženom da kleči 1000 muškaraca, ona bi izabrala onog koji je čak ni ne gleda.

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Pa ti si onda promasio svoje zanimanje u zivotu

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

e da, to obavezno+ trljanje u snegu

Izvini Stivi takva ti je sudbina, ja sam nasilni fenser, a on je nadrkani metalac

To znaci da si najebo svaki dan
    E vala takav tandem smo ja i jedan lik iz odeljenja! U prvoj godini nismo mogli da se smislimo,a tek u drugoj,e u trecoj je bila opustenija atmosfera,a sada u 4 smo nerazdvojni! MAda je on malo izasao iz fazona seljane,ali i ja sam iz metala pa smo se nasli!
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

slicno ko ja iz srpskog

1-kontrolni iz gramatike
    1-lektira
    2-pismeni, slobodna tema-mamu joj *****
    1-lektira
    1-pismeni iz gradiva

zakljucno 5

Nego, jel mogu ja da ti budem pomocnik u napushavanju dece?
    Jedno sugestija na to, ja iz srpskog ni nemam slobodnu temu, ne samo moja skola uopste u srednjoj pola skola nemaju slobodne teme prema tome tesi se time da uvek ima goreg a ne ....
    Citat Original postavio BIG PEOPLE Pogledaj poruku
    fora je shto on ni sam sebe ne konta kad nam objashnjava
    a tolko zdiba da ti pripadne muka kad ti pridje..
    i chim vidi da ne pishesh, krene da te juri po uchionici

O Boze kakav je to covek

Slične teme

1. Savršeni anime
    Autor Artemis-sensei u forumu Anime
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 17.08.2014., 18:44
  2. gospodin savrseni
    Autor NastyNensy u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 03.01.2010., 23:24
  3. Savrseni sistem...