BANKA SPERME
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: BANKA SPERME

Obećava
    Učlanjen
    03.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano BANKA SPERME

da li postoji tako nesto u SCG i gde...

da li bi ste bili donori svojih malih saputnika?!

zene: da li bi ste se odlucile na oplodnju spermom nepoznatog coveka!?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BANKA SPERME

Citat Original postavio BlackArtZoo
    salis se..?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Verovatno da postoji, ali ne znam gde jer me nikad nije interesovalo, a verovatno i ne bih mogla to da platim.

A, ovo drugo je baš tema za razmišljanje. Ako bih imala potpuno poverenje u one koji rade analize MOŽDA i bih, ustvari ne..........., definitivno tema za duuuuuugooooooooooooooooooooooo razmišljanje.

Zainteresovan član Gugleta (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Ne, i to ne u tolikoj mjeri da mi se u opste neda objasnjavati zasto.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Mislim da bi bilo previse da postoji jos jedan ja tamo negde, a da ga ne poznajem. Mada znam jednog vec. :wink:

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

JESTE, A TAJ STO JE TAMO JE OVDE I MOJ JE!MOJ JE!ZAUVEK! TACKA!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

cekaj da vidim, neki totalni ludak bude donator, ili me neko povredi prilikom oplodnje, mislim na doce, ili dobijem japance ili malo crnce a zelela sam da dete ber fizicki malo lici na mene, zapravo onoliko koliko je to moguce, da bude bele koze, ili zamisli ima neke hronicne bolesti ili zamisli za nekih 15 godina skontam da to dete nema nista zajednicko sa mnom, dobro sve to moze da se manje vise i dogodi inace ali tad mu bar znam oca :wink: ma nikako to ti je kao samoubistvo iz zasede

Zainteresovan član Punisher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

E meni stvarno nije jasno nesto - te banke sperme su na zapadu vrlo zastupljene, ljudi svrsavaju i za to dobijaju pare. Ali ... vjestacka oplodnja je i tamo rjetkost, a meni nije jasno za koji **** prikupljaju cisterne sperme a naprave tek poneko djete :? :? :?

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Punisher
    E meni stvarno nije jasno nesto - te banke sperme su na zapadu vrlo zastupljene, ljudi svrsavaju i za to dobijaju pare. Ali ... vjestacka oplodnja je i tamo rjetkost, a meni nije jasno za koji **** prikupljaju cisterne sperme a naprave tek poneko djete :? :? :?
    BRAVO!
    Ovako stoje stvar(i):
    Postoje banke sperme i zaista se tek poneko dete rodi. Spermatozoid u normalnim uslovima zivi kratko. Puno semene tecnosti sadrzi "bezzivotne spermice". Trik je u jednoj OZBILJNIJOJ stvari - GENETSKOM INZENJERINGU... Morbidno, totalno... Prave super rasu.

UOSTALOM, NOVI ZAVET TAKO ZAPOCHINJE...
    (sad melodija iz Zone Sumraka)

Obećava
    Učlanjen
    03.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

ljudi... ja ozbiljno zelim da znam da li postoji tako nesto! bitno mi je...

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ljudi... ja ozbiljno zelim da znam da li postoji tako nesto! bitno mi je...
    I meni... Evo imam TRI TEGLE od po 5lit... moze 25e po tegli... ajde 20!

Zainteresovan član Punisher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Dlakava_Strvina
    Citat Original postavio Punisher
    BRAVO!
    Ovako stoje stvar(i):
    Postoje banke sperme i zaista se tek poneko dete rodi. Spermatozoid u normalnim uslovima zivi kratko. Puno semene tecnosti sadrzi "bezzivotne spermice". Trik je u jednoj OZBILJNIJOJ stvari - GENETSKOM INZENJERINGU... Morbidno, totalno... Prave super rasu.

UOSTALOM, NOVI ZAVET TAKO ZAPOCHINJE...
    (sad melodija iz Zone Sumraka)
    Cuo sam i za to, UZAS !!!

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Forum ti je jedna banka sperme. Pršti na sve strane! A koliko bi para mogli za to uzeti €, $... Ne bacajte to uzalud, da se skupi u jednu bačvu pa da zaradimo koji dinar!

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

Ima jedan bajat vic:
    Pita sin mamu:
    Mama, a zasto sam ja crn kao crnac, a ti plava?
    A mama odgovara:
    Ćuti sine, da znas kakva je zurka bila, dobro je sto ne lajes.
    ops:

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio anah
    cekaj da vidim, neki totalni ludak bude donator, ili me neko povredi prilikom oplodnje, mislim na doce, ili dobijem japance ili malo crnce a zelela sam da dete ber fizicki malo lici na mene, zapravo onoliko koliko je to moguce, da bude bele koze, ili zamisli ima neke hronicne bolesti ili zamisli za nekih 15 godina skontam da to dete nema nista zajednicko sa mnom, dobro sve to moze da se manje vise i dogodi inace ali tad mu bar znam oca :wink: ma nikako to ti je kao samoubistvo iz zasede
    Ne lupaj gluposti, nisu oni ludi pa da ti uvale spermu nekog crnca ili azijata (osim ako to sama ne trazis), a kada su u pitanju nasledne bolesti, razmisli malo da je mozda u tvojoj porodici, pre 3 generacije neko imao nesto... i to moze da se prenese na dete, a da ne pricamo o partnerovoj strani porodice (cak i da ti je u pitanju ,stalni partner, suprug i sl.).
    Na kraju krajeva, bolje je nego usvajanje... ovako za to dete mozes da kazes da je tvoje i imace neke tvoje osobine... (nadam se samo da nece pamet da nasledi... )

U vezi sa genetickim inzinjeringom, pa mislio sam da svi znaju da se to radi, mnogo mi se ljudi nesto kao cude ovde... :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Tipkaros
    Citat Original postavio anah
    Ne lupaj gluposti, nisu oni ludi pa da ti uvale spermu nekog crnca ili azijata (osim ako to sama ne trazis), a kada su u pitanju nasledne bolesti, razmisli malo da je mozda u tvojoj porodici, pre 3 generacije neko imao nesto... i to moze da se prenese na dete, a da ne pricamo o partnerovoj strani porodice (cak i da ti je u pitanju ,stalni partner, suprug i sl.).
    Na kraju krajeva, bolje je nego usvajanje... ovako za to dete mozes da kazes da je tvoje i imace neke tvoje osobine... (nadam se samo da nece pamet da nasledi... )

U vezi sa genetickim inzinjeringom, pa mislio sam da svi znaju da se to radi, mnogo mi se ljudi nesto kao cude ovde... :?
    ne lupam gluposti nego samo iznosim svoje misljenje...pre nekoliko godina, najvise dve, novinari bbc-ja su otkrili da su neke banke sperme, medu njima i najjaca u n.y namerno pravili istu gresku, tj. proizvodili su samo belu decu, e sad necu da tvrdim da je to svuda isto (to bi na pr. bilo lupanje gluposti) ali isto tako sveopste je poznato da se greske desavaju i da banke preuzimaju odgovornost ali da ih isto tako zakon na to ne obavezuje, kao drugo donatori u nekim bankama nisu podvrgnuti doktorskom pregledu, sto znaci svasta moze da se precuti, sto znaci zivot neke buduce porodice moze biti manje lepsi, a ja mog partnera znam definitivno bolje nego nekog anonimnog donatora, trece takve operacije, kao recimo i one na srcu jesu rutina ali su i dalje opasnije nego operacija na slepom crevu, e sad posto sam valjda jasno objasnila sta sam htela gore na malo vickastiji nacin da kazem, kontas valjda da ne lupam gluposti, a ako ne kontas bas me briga, jednostavno ne volim kad osobe ne forumu jednostavno napisu nesto cisto da bi napisali, a sto se tice genetskog inzinjeringa to je uscestalo da ne kazem uobicajeno ali ne mora da bude, primer banka sperme u torontu, toliko od mene, odoh nesto pametnije da radim, a na tvoje postove vise necu da gubim vreme, poz.

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne moze vise nista da se precuti, jednostavno - demistifikovali su KOJE SKLONOSTI IMA NEKO ILI BOLESTI, ako dobrovoljno preda da mu analiziraju DNK... Kao fol cuvaju u tajnosti... Inace, odavno su napravili (Englezi) agens kojim eliminisu neku vrstu. Recimo pospu nas prahom za crnce i na nas to iako udahnemo NECE delovati a crnci ostanu NEPLODNI!!! Sad jedino sto ne moze po nacionalnoj osnovi... :shock:
    Podaci iz 1996-te...

naravno. zamisli samo te slatke sestre medicinske koje ti tamo u tome pomazu

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Ne, to radiš sam. Daju ti novine, npr. Plejboj sa Suzanom Mančić pa radi "svojeručno"...

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio -Eva-
    Ne, to radiš sam. Daju ti novine, npr. Plejboj sa Suzanom Mančić pa radi "svojeručno"...
    ILI EVINE PROFILE

Podrazumevano

Citat Original postavio Dlakava_Strvina
    ILI EVINE PROFILE
    ja bih pre na Evine profile. sve, sve, samo tetka Suzy ne :shock:

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

da li postoji tako nesto u SCG i gde...

Ja sam bio banka sperme za svoju bivsu zenu!
    crkla dabogda

Slične teme

1. Gutanje sperme?
    Autor NoNameGirl u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 1592
    Poslednja poruka: 04.01.2013., 22:29
  2. ...pljuvanje sperme...?
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 12.07.2009., 22:18
  3. Banka sperme
    Autor Donator u forumu Žene