Gde nabaviti free ritmove za YAMAHU PSR -E413?

Druze, mozda mogu ja da ti pomognem. Ja sviram yamahu psr s700, i imam gomilu ritmova za nju sredjenih (sto narodnih, sto zabavnih). E sad, posto yamahe obicno citaju .sty ekstenziju, trebalo bi onda da moze i na tvoju yamahu da se ubaci, a ako ne budu mogli ti sa s700, imam i jedan set za yamahu psr 340 to ima da pase sigurno. javi mi se, na pp, ostavi mail, pa ces dobiti od mene. pozz

p.s.: sad vidim datum, ali ako se nisi snasao javi se slobodno.
 
Druze, mozda mogu ja da ti pomognem. Ja sviram yamahu psr s700, i imam gomilu ritmova za nju sredjenih (sto narodnih, sto zabavnih). E sad, posto yamahe obicno citaju .sty ekstenziju, trebalo bi onda da moze i na tvoju yamahu da se ubaci, a ako ne budu mogli ti sa s700, imam i jedan set za yamahu psr 340 to ima da pase sigurno. javi mi se, na pp, ostavi mail, pa ces dobiti od mene. pozz

p.s.: sad vidim datum, ali ako se nisi snasao javi se slobodno.

Ja sam svirao prije na korg Pa a sada sam kupio yamah Psr s900 i nemam nekih ritmova i boja. Moze li mi neko pomoci. Pozdrav.
 
Dali mozda neko ima ovu klavijaturu ili je nekad imao? Skinuo sam sa neta uputstvo i citam ga vec danima ali nikako da naidjem na to koji fajl ona podrzava. HD ILI 2HD, bar tako pise, kad ubacim u komp i prebacim ritmove ili boje pa je onda ubacim u komp ne prihvata je. Trazi da formatiram disk. Pustim da klavijatura formatira disk, a onda kad ga ubacim u komp i on trazi da se odmah formatira. U cemu je tu problem?
 
Поздрав свима. И ја тражим ритмове, мултипадове, боје и регистрације за Yamaha PSR S710 клавијатуру-аранжер. Мој маил је aleksandarjovanovic.teh.sd@gmail.com. Ја у својој колекцији имам нешто ритмова, стилова и боја, али бих свакако желео да је проширим. Веома сам заинтересован и за размену стилова.
 

Back
Top