problem sa trakom
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: problem sa trakom

Aktivan član charlston_6 (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano problem sa trakom

Idem u tertanu vec neko vreme (2 god) ide mi extra rasirio sam se napumpao nabacio 8 kg misica....ali imam jedan problem..s vremena na vreme se opustim pa se pojavi salce oko struka. Pre sam to resavao brzim hodanjem na traci brzina 9.1-9.2-9.3...i tako do 10 pritom svaki interval brzine je trajao po 10 min sa pauzom izmedju 2 min ( brzina 9.1 - 10 min, pauza 6 - 2 min....) zadnjih 2 meseca katastrofa. Podkolenice nemogu da izdrze duze od 6 minuta. Jednostavno pocinju da me nenormalno bole, trnu, nemogu da kontrolishem noge i ubrzo moram da prekinem.Dali mozda neko zna kako mogu da resim problem iliu bar razlog zbog kog se ovo desava?Nisam ga imao prosle god u decembru i sad od jednom ovo, smor...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: problem sa trakom

Citat Original postavio charlston_6 Pogledaj poruku
    Idem u tertanu vec neko vreme (2 god) ide mi extra rasirio sam se napumpao nabacio 8 kg misica....ali imam jedan problem..s vremena na vreme se opustim pa se pojavi salce oko struka. Pre sam to resavao brzim hodanjem na traci brzina 9.1-9.2-9.3...i tako do 10 pritom svaki interval brzine je trajao po 10 min sa pauzom izmedju 2 min ( brzina 9.1 - 10 min, pauza 6 - 2 min....) zadnjih 2 meseca katastrofa. Podkolenice nemogu da izdrze duze od 6 minuta. Jednostavno pocinju da me nenormalno bole, trnu, nemogu da kontrolishem noge i ubrzo moram da prekinem.Dali mozda neko zna kako mogu da resim problem iliu bar razlog zbog kog se ovo desava?Nisam ga imao prosle god u decembru i sad od jednom ovo, smor...
    Ako već imaš problem sa pojasom to se svakako najbolje rešava areo treningom na kraju,na traci je super jer je i ja imam u mojoj teretani.Mislim da ti intervali ne valjaju.treba da budu kraći i da češće samim tim menjaš tempo i uspon jer samo promenom tempa se najbolji rezltati postižu.
    Što se tiče bolova u potkolenicama ,to se obično dešava kad se preforsira.najbolje ti je da odmoriš neko vreme ot tih vežbi i da onda promeniš i minutažu i tempo i pauze.Nema potreb da držiš 10 min jedan tempo.Treba da menjaš tempo ili nagib svaki 2-3 min .Više promena-veći efekti !

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. Html problem je resen. Vb problem jos nije resen!
    Autor E537A6 u forumu Programiranje
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 22:45
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku