Stara ljubav zaborava nema

FRIKAZOID

Zainteresovan član
Poruka
112
Sobzirom da danas skori svi imaju profile na facu, tviteru i ostalim sajtovima za umrezavanje i da je jako jednostavno doci do bilo koje osobe, da li pozelite da nadjete neku staru ljubav, bivsu devojku/decka, osobu koja vam se svidela, a nikad joj niste to rekli, nekog decka iz vrtica od koga ste stalno sklanjali pogleda kad vas pogleda, komsinicu koja vam se toliko svidela da ste je prosto zavoleli i kad ste to hteli da joj kazete, ona se odselila, neku osobu sa kojom ste proveli samo jednu noc, neku malu klinku koja vam se svidela, a sad ste se setili da je porasla i da nije toliko mala?

Koga ste se to setili? Da li ste ih stvarno trazili na netu ili bilo gde, cisto da vidite kako sad izgledaju, sta rade?
Sta bi im ste rekli, da li biste sad pokusali nesto sa njima?
Da li bi rekli sta vam je stajalo na srcu pre 5-10 godina?
Da li bi ste im lupili samar, upoznali se ponovo samo da bi mu/joj pokazali kako ste uspeli, a oni ne?

Kako biste se vi osecali da vama neko to uradi?
Da li biste uopste voleli to neko da vam uradi ili da vas nadje neka staru ljubav?
Ko? Sta biste voleli da cujete?
Kako biste odreagovali da to cujete od osobe od koje ste se najmanje nadali?

Sta mislite, da li bi veza sad uspela, da li biste se slucajno opet jedno u drugog zaljubili, da li bi vam se uopste sad svidela ta osoba?

A kada ste ih trazili, da li ste bili u vezi ili sami, tek raskinuli, u braku, sami sa decom....?

Eeeee, kako je bilo kad smo bili deca, svaki dan smo se zaljubljivali u novu osobu i to recimo samo zbog pogleda, zbog pozajmljene gumice ili zbog samo jedne jedine same lepe reci ili zbog slucajnog jednog dodira?
A danas, se samo odmeravamo, trazimo mane, gledamo da ne ispadnemo glupi kad bilo sta radimo, vrsimo kalkulacije da li je to nas nivo ili ne, da li je debela, da li ima para, da li on hoce samo za jedno vece....samo sto se ne izujedamo.....
Mozda se bas i zato setimo stare ljubavi, jer sto je starija, to je bila sto bezbriznija i cistija, bio nam je mozak pun emocija, a ne kao danas, samo kalkulacija.

Zato priznajte, sta ste izvadili iz memorije, crne kutije, leksikona, albuma, dnevnika....


Ako vas mrzi da citate, pitanje je da li ste nasli ili pokusali da nadjete neku staru ljubav (ili neku osobu koja vam se bas svidela, a to joj nikad niste rekli) i sta ste uradili, kako je ona/on odreagovao/la na to?
Da li se to mozda vama desilo i kako ste se osecali?
I da li biste uoste to voleli da vam se desi?
 
Poslednja izmena:
Ako vas mrzi da citate, pitanje je da li ste nasli ili pokusali da nadjete neku staru ljubav (ili neku osobu koja vam se bas svidela, a to joj nikad niste rekli) i sta ste uradili, kako je ona/on odreagovao/la na to?
Da li se to mozda vama desilo i kako ste se osecali?
I da li biste uoste to voleli da vam se desi?
nisam..nije se desilo i ne bih volela da mi se desi..toliko mushakraca na planeti ccc :confused:
 
Mene je potrazio bivsi momak preko fb-a jos prosle godine..Poslao mi zahtev za prijatelja.Nisam prihvatila.Sada me opet nasao,i poslao poruku,preko mobilnognakon 4.godine,da me pita da mu nesto pomognem,a usput i sta radim,kako sam,sta ima novo..Nisam htela ni najmanje da mi se ikada javlja.Takve osobe ne zelim vise nikada niti da vidim,nit da se cujemo.Ja nisam nikada nikoga potrazila,sa kim sa bila u vezi.Sta je bilo bilo je,i neka na tome ostane.Nemam ni potrebu za tim.Da sam bila neka grozna prema njima,verovatno bi me grizla savest mozda pa bih ih ponovo potrazila da se izvinim,ili tako nesto.. A,ovako..Moja je savest kompletno mirna i uopste me ne zanima sta i gde je taj sada,neko ko je daleka,daleka proslost...
 
Ne dopada mi se takva istripovanost kao da je neko uradio ne znam sta..ipak je to bio tad svaciji izbor nije poenta u izvinjenju ili oprostaju..nego u ne vucenju repova i ne zatvaranju u sebe..nista se to ne podgreva ili nastavlja..verujem da neko radi s nekom namerom al ipak se vidi ko je krenuo svojim putem a ko luta
 
...тражио сам, чисто из радозналости, не зато што желим нешто.

....а једина девојка/жена/принцеза са којом бих једног дана можда и желео нешто....не преферира тај вид комуникације...

...уосталом уз сву моју искреност, не верујем да би ми прешла преко неких ствари (да сам на њеном месту, не бих ни ја), а сем тога....превише ми се осладила слободица... :maramica:
 
Sobzirom da danas skori svi imaju profile na facu, tviteru i ostalim sajtovima za umrezavanje i da je jako jednostavno doci do bilo koje osobe, da li pozelite da nadjete neku staru ljubav, bivsu devojku/decka, osobu koja vam se svidela, a nikad joj niste to rekli, nekog decka iz vrtica od koga ste stalno sklanjali pogleda kad vas pogleda, komsinicu koja vam se toliko svidela da ste je prosto zavoleli i kad ste to hteli da joj kazete, ona se odselila, neku osobu sa kojom ste proveli samo jednu noc, neku malu klinku koja vam se svidela, a sad ste se setili da je porasla i da nije toliko mala?

Koga ste se to setili? Da li ste ih stvarno trazili na netu ili bilo gde, cisto da vidite kako sad izgledaju, sta rade?
Sta bi im ste rekli, da li biste sad pokusali nesto sa njima?
Da li bi rekli sta vam je stajalo na srcu pre 5-10 godina?
Da li bi ste im lupili samar, upoznali se ponovo samo da bi mu/joj pokazali kako ste uspeli, a oni ne?

Kako biste se vi osecali da vama neko to uradi?
Da li biste uopste voleli to neko da vam uradi ili da vas nadje neka staru ljubav?
Ko? Sta biste voleli da cujete?
Kako biste odreagovali da to cujete od osobe od koje ste se najmanje nadali?

Sta mislite, da li bi veza sad uspela, da li biste se slucajno opet jedno u drugog zaljubili, da li bi vam se uopste sad svidela ta osoba?

A kada ste ih trazili, da li ste bili u vezi ili sami, tek raskinuli, u braku, sami sa decom....?

Eeeee, kako je bilo kad smo bili deca, svaki dan smo se zaljubljivali u novu osobu i to recimo samo zbog pogleda, zbog pozajmljene gumice ili zbog samo jedne jedine same lepe reci ili zbog slucajnog jednog dodira?
A danas, se samo odmeravamo, trazimo mane, gledamo da ne ispadnemo glupi kad bilo sta radimo, vrsimo kalkulacije da li je to nas nivo ili ne, da li je debela, da li ima para, da li on hoce samo za jedno vece....samo sto se ne izujedamo.....
Mozda se bas i zato setimo stare ljubavi, jer sto je starija, to je bila sto bezbriznija i cistija, bio nam je mozak pun emocija, a ne kao danas, samo kalkulacija.

Zato priznajte, sta ste izvadili iz memorije, crne kutije, leksikona, albuma, dnevnika....


Ako vas mrzi da citate, pitanje je da li ste nasli ili pokusali da nadjete neku staru ljubav (ili neku osobu koja vam se bas svidela, a to joj nikad niste rekli) i sta ste uradili, kako je ona/on odreagovao/la na to?
Da li se to mozda vama desilo i kako ste se osecali?
I da li biste uoste to voleli da vam se desi?

jesam.. .dodushe,nemam fejs:lol: pa mogu samo profil slike da vidim.
sedeo je na nekom crnom yamaha { valjda } motoru u gacama u nekom dvorishtu :lol:
 

Back
Top