Kriminal u Crnoj Gori

Mirko_212

Elita
Poruka
15.178
U zadnje vreme posebno,puno se prica o kriminalu u Crnoj Gori.Te nema kriminala na ovim prostorima bez Crnogoraca,te njima i drzavu vode Crnogorci-kriminalci,te u Srbiji su glavni bosovi kriminalci Crnogorci...
Neverovatno da tako mala drzava ima toliko kriminala i kriminalaca.
Ili je to stvarnost?!
 
U zadnje vreme posebno,puno se prica o kriminalu u Crnoj Gori.Te nema kriminala na ovim prostorima bez Crnogoraca,te njima i drzavu vode Crnogorci-kriminalci,te u Srbiji su glavni bosovi kriminalci Crnogorci...
Neverovatno da tako mala drzava ima toliko kriminala i kriminalaca.
Ili je to stvarnost?!

Mi smo Mirko eko drzava, svo smo djubre u Srbiju izvezli... :mrgreen:
 
JA MISLIM DA SU CRNOGORCI NAJMIROLJUBIVIJI NAROD I DA VOLE SVE BIVSE JUGOSLOVENE PRVO SRBE PA BOSANCE HRVATE MAKEDONCE SLOVENCEE ,,:hahaha:


Možda je to tačno ali da li si se zapitao da li i oni vole crnogorce. Evo primer nas Srba, sve ih manje volimo i veoma smo blizu da ih ozbiljno zamrzimo. To je sve zahvaljujući crnogorskom činjenju i ne činjenju.
 
Možda je to tačno ali da li si se zapitao da li i oni vole crnogorce. Evo primer nas Srba, sve ih manje volimo i veoma smo blizu da ih ozbiljno zamrzimo. To je sve zahvaljujući crnogorskom činjenju i ne činjenju.

Ma sviraš ćaćinom da ne kažem čemu.
Govorim naravno u svoje ime, niti koga mrzim niti koga volim samo zato što je Srbin, Crnogorac, Hrvat ili ne znam ni ja šta. Volim ljude sa velikim LJ, a da li su odavde ili odande, zabole me ovo moje vojvođansko dupe.
 
Danas citam izjavu Knezevica na sudu u Zagrebu.Ovo vec nije zezanje,nije trabunjanje po novinama...lepo covek kaze da je njegov kum don Milo Djukanovic,Crnogorski kapo. :eek::eek::eek:

Okreni se prvo našim Donovima, pa onda prozivaj bilo koga, sa bilo koje strane. Mi Srbi volimo da optužujemo sve i svakog za sve naše muke i nevolje, sad su nam jedino Crnogorci preostali, jedino nas oni zeznuše i rastaviše dva oka u glavi :hahaha:, ebo ih, iliti NAS Milošević i njegova politika sve sa velikom Srbijom, evo gde nas dotera da mu mater.
Crnogorci, ja i dalje volim kod vas da letujem, jes' da ste mnogo spori i poprilično aljkavi, ali ste bar ljudi u svakom pogledu, ostalo vam opraštam. ;)
 
U zadnje vreme posebno,puno se prica o kriminalu u Crnoj Gori.Te nema kriminala na ovim prostorima bez Crnogoraca,te njima i drzavu vode Crnogorci-kriminalci,te u Srbiji su glavni bosovi kriminalci Crnogorci...
Neverovatno da tako mala drzava ima toliko kriminala i kriminalaca.
Ili je to stvarnost?!

Organizovani kriminal je odavno ukorijenjen u samu bit Crne Gore, i održava ovu vlast na vlasti. Ali dok imaju podršku Amerike i EU, neće biti većih promjena.
 
a sta kazete za danasnje novine:

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/19...h-lidera-sveta


Crnogorski premijer milioner
Đukanović na 20. mestu najbogatijih lidera sveta
E. B. | 21. 05. 2010. - 00:02h | Komentara: 26

Predsednik Crne Gore Milo Đukanović zauzeo je 20. mesto na listi najbogatijih svetskih političara koju je napravio ugledni britanski dnevnik „Indipendent“.

Uz procenu da ima bogatstvo vredno deset miliona funti, Đukanović je svrstan na listu koju predvode kralj Tajlanda, najstariji i najbogatiji monarh na svetu, sa bogatstvom vrednim 20 milijardi. Slede ga Sultan od Bruneja sa 13,5 milijardi i Šeik Kalifa, vladar Dubaija, sa 12 milijardi engleskih funti.


„Misteriozno imućan, on negira optužbe da je bio umešan u lukrativni krug krijumčara duvana“, napisao je „Indipendent“ u objašnjenju ispod imena crnogorskog predsednika. Zanimljivo je da je engleska kraljica zauzela tek 13. mesto liste sa bogatstvom procenjenim na 300 miliona funti. Tik ispred Đukanovića rangiran je predsednik Južne Koreje Li Miungbak koji poseduje 16 miliona funti vrednu imovinu i za koga se zna da dolazi iz siromašne porodice, dok „Indipendent“ podseća da je neposredno pred inauguraciju 2008. godine „očišćen od optužbi za prevaru“.
 
a sta kazete za danasnje novine:

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/19...h-lidera-sveta


Crnogorski premijer milioner
Đukanović na 20. mestu najbogatijih lidera sveta
E. B. | 21. 05. 2010. - 00:02h | Komentara: 26

Predsednik Crne Gore Milo Đukanović zauzeo je 20. mesto na listi najbogatijih svetskih političara koju je napravio ugledni britanski dnevnik „Indipendent“.

Uz procenu da ima bogatstvo vredno deset miliona funti, Đukanović je svrstan na listu koju predvode kralj Tajlanda, najstariji i najbogatiji monarh na svetu, sa bogatstvom vrednim 20 milijardi. Slede ga Sultan od Bruneja sa 13,5 milijardi i Šeik Kalifa, vladar Dubaija, sa 12 milijardi engleskih funti.


„Misteriozno imućan, on negira optužbe da je bio umešan u lukrativni krug krijumčara duvana“, napisao je „Indipendent“ u objašnjenju ispod imena crnogorskog predsednika. Zanimljivo je da je engleska kraljica zauzela tek 13. mesto liste sa bogatstvom procenjenim na 300 miliona funti. Tik ispred Đukanovića rangiran je predsednik Južne Koreje Li Miungbak koji poseduje 16 miliona funti vrednu imovinu i za koga se zna da dolazi iz siromašne porodice, dok „Indipendent“ podseća da je neposredno pred inauguraciju 2008. godine „očišćen od optužbi za prevaru“.
nemojte sve je to posteno lupestinom zaradio nije on kriminalac ne daj boze, da je covek skinuo bi imunitet i ko cevek se pojavio u bari ,bil se vratio?
 
PODGORICA/ROŽAJE - Policija Kosova uhapsila je u utorak zbog šverca droge Harisa Sijarića, službenika Uprave policije Crne Gore, kod kojeg je pronađeno više od 11 kilograma heroina!

Sijarić je u Upravi policije zaposlen na neodređeno vreme i policijski službenik je nešto više od pet godina. Raspoređen je u Graničnoj policiji. O njegovom hapšenju kosovska policija je istog dana obavestila kolege u Crnoj Gori.

Policajac je "pao" prilikom izlaska sa KiM, tokom rutinske kontrole granične policije Kosova u utorak, oko 15 časova, na prelazu "Kula". Pripadnik MUP je vozio automobil "golf četiri", ispod čijeg zadnjeg sedišta je krio 11,226 kilograma heroina. Posle otkrivanja heroina "golf" je odvezen na detaljnu policijsku kontrolu u Peć.

Policije Kosova i Crne Gore, kako je saopštila crnogorska Uprava policije, preduzimaju mere i radnje na eventualnom otkrivanju drugih osoba umešanih u ovaj posao sa narkoticima, čijim prekidanjem je pukao dobro uhodani narkodilerski lanac sa Kosova i Metohije.


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:303549-Policajac-pun-droge
 
U zadnje vreme posebno,puno se prica o kriminalu u Crnoj Gori.Te nema kriminala na ovim prostorima bez Crnogoraca,te njima i drzavu vode Crnogorci-kriminalci,te u Srbiji su glavni bosovi kriminalci Crnogorci...
Neverovatno da tako mala drzava ima toliko kriminala i kriminalaca.
Ili je to stvarnost?!
eto vidiš da ga kod nas nema. svi su kod vas :)
 

Back
Top